Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast TV 2000XP Expert - divný zvuk v nahraném mpg

pata (2)|15.9.2004 08:50
Koupil jsem si Leadtek WinFast TV 2000XP Expert, nainstaloval, naladil programy a všechno jede OK. Obraz dobý, zvuk taky. Ale když něco nahraji do Mpeg2 a potom pustím zjistím že obraz je sice dobrý ale zvuk už není takový jaký je slyšet při normálním sledování, ale má takový kovový zvuk (prostě jako by byl nahrávaný skrze nějakou trubku nebo rouru). Zvuk mám připojený z přes aurio kabel vevnitř z desky do boardu na Aux. I v nastavení mám všude nastaveno Aux, jak říkám zvuk se nahrává ale nějak hodně zdeformovaný. A to ho mám nastavený na tu nejlepší kvalitu co mi to nabízelo, tuším že něco přes 300 kbps.
Jestli někdo víte jak zlepšit kvalitu zvuku ve výsledném nahraném souboru, pls poraďte mi. Díky
Doom (2331)|15.9.2004 08:59
to vypadá, že záznam je přebuzený. v nastavení (hned první karta) je možnost úpravy hlasitosti zvuku při zachytávání (vodorovný posuvník v pravé části okna). zkus nastavit jinou - asi nižší - hlasitost a zkusit znova nahrávat... s tímhle si musíš pohrát, protože konrkétní nastavení se liší podle konkrétního počítače.
maggo (32)|15.9.2004 12:30
Ja mel take divny zvuk po nahrani, pri pouziti on-board zvukovky, a vyresila mi to PCI zvukovka SB Live!
Doom (2331)|15.9.2004 13:05
SB Live! rulezz, integrované zvukové čipy jsou na cypa :-E taky mám "lajvku" a bez problémů B-)

hele, pata, zkus se ještě podívat na systémový mixér, možná náš vysoko nastavenou úroveň nahrávání u vstupu ZK, kam vede audio z TV
pata (2)|15.9.2004 13:15
jj zvukovku mam integrovanou na desce :(
zkusim teda postelovat hlasitostma, jak ve WinFast PVR tak v kontrolnim panelu SoundMAX ... snad to pomuze ... dik za napady