Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

80 minut audio

bobbix (67)|15.9.2004 08:33
Mam 80 min. audio kde skladby navazuju na seba, ( nieco ako platne od Jeana Michaela Jarra ) ale aby som sa medzi nimi mohol pohybovat, podelil som ich na jednotlive kusy a chcel som to cele vypalit bez medzier, ale vraj moja CD vypalka LG, ani DVD vypalka Teac neovlada tento sposob napalovania. Co s tym? Da sa trebars to povodne celkove audio v Nere nejako podelit na jednotlive skladby ? Please, HELP.
Miuvek (858)|15.9.2004 08:48
to bych se skoro divil, že by palírna nezvládla audio cd bez mezer
nachystej si jednotlivé tracky, nasypej to do audio CD kompilace v neru a nastav u všech tracků nulové mezery. U prvního tracku sice nějaká mezera být musí, ale to si nero pohlídá a opraví. Jo a pal v režimu DAO
bobbix (67)|15.9.2004 08:53
To vsetko som urobil ako pises, ale nero to chcel opravovat a napalovat s medzerami ( prvy track mozem dat sekundove tiche audio ak iba tam musi byt medzera ) Ale este mi porad, co je to DAO
StD (8612)|15.9.2004 09:30
DAO (Disc At Once) versus TAO (Track At Once)... :-D
Miuvek (858)|15.9.2004 10:44
jo, nero opraví mezeru před prvním trackem, ale ostatní mi vždy nechá na nule. možná je to tím, že jsi pálil TAO
audioCD pálím vždy DAO
condor (73)|15.9.2004 20:29
DAO znamena, ze vypalovacka pred kazdou stopou nevypne a zase zapne laser. Ale vypaluje cely obsah CD naraz. Tim padem nevznikaji mezery mesi skladbama.
bobbix (67)|16.9.2004 22:22
Podarilo sa, dakujem vsetkym zucastnenym za rady. :-)
bobbix (67)|26.9.2004 11:10
Je možné vytvoriť vytvoriť bezprestávkové CD aj z MP3 ? Aby to hralo v kuse, ale aby ostali zachované jednotlivé skladby ? ( Aby bola možnosť rýchleho vyhľadavania jednotlivých skladieb )

Ešte jedna otázka, Nero mi stále premenuje skladby. Da sa s tým niečo robiť ?
Doom (2331)|22.10.2004 08:36
zajímavé. pálil jsem si CDA - koncert Čechomoru - kde na sebe jednotlivé tracky navazují. použil jsem k tomu Nero, režim DAO, mezery mezi stopami jsem nastavil na nulu a na vypáleném CD jsem stejně mezery měl. sice ne velké, ale na přechodech mezi skladbami to lupalo. co s tím? poradíte? :-)
Miuvek (858)|22.10.2004 12:21
[quote=DoomHammer]zajímavé. pálil jsem si CDA - koncert Čechomoru - kde na sebe jednotlivé tracky navazují. použil jsem k tomu Nero, režim DAO, mezery mezi stopami jsem nastavil na nulu a na vypáleném CD jsem stejně mezery měl. sice ne velké, ale na přechodech mezi skladbami to lupalo. co s tím? poradíte? :-)[/quote]

A to jsi pálil z MP3? Možná by stálo za to převést MP3 do wav ručně, zkontrolovat, jestli navazují, popřípadě upravit ve wave editoru a pak z toho poskládat CDDA. Je možné, že při enkodování do MP3 došlo k nějaké nepleše. Vzpomínám si, že tu někdo někde řešil, že mu enkodér vkládá na začátek stopy ticho. Sice to bylo jen 50 ms ale přeci...
Doom (2331)|22.10.2004 12:26
jo, pálil jsem z MP3. zkusím kouknout jestli na začátku/konci každého tracku není zmíněné ticho (50ms by mohlo vysvětlit ono "lupnutí"). dík za info.