Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Winfast TV2000 deluxe

Allatutti (4)|15.9.2004 04:56
Zdravim pořidil jsem si tuhle kartu. Mam problem pri kazdym novym zapnuti pocitace se stane ze pri spusteni VPR vypise hlasku ze nemuze prehrat video stream, a nic nevidim akorat mi funguje jenom zvuk,co stim? Taky mi nefunguje teletext, a taky bych rad vedel jestli se da nejak udelat aby TV slo stereo.
Ivo Mašek (10205)|15.9.2004 07:00
VPR vypise hlasku ze nemuze prehrat video stream, a nic nevidim akorat mi funguje jenom zvuk,co stim?
Něco jsi zvoral při instalaci. Podívej se na webovou adresu, která je pod čarou tohoto příspěvku, najdeš tam návod na odinstalaci a instalaci tv-karet TV2000XP-expert a deluxe. Instalace je pro oba modely prakticky stejná.
Nejdříve proveď odinstalaci a poté znovu nainstaluj ovladače i software, pokud možno nejdříve z přiloženého CD. Tv-kartu instaluj jako poslední v řadě všech instalací na PC.
Předpokládám, že na koaxu máš přijatelně kvalitní signál - alespoň 60dB.

jestli se da nejak udelat aby TV slo stereo.
Nejde to udělat. Model "deluxe" je mono a již se nevyrábí, běží pouze doprodej. Bylo nahrazeno modelem "expert", který je již stereo a je také vyřešena otázka teletextu.
Milne (8)|15.9.2004 08:22
Nejnovější ovladače + nejnovější aplikace WinFast PVR a jede mi i Teletext (WXP)! Signál je sice horší - teletext nejde použít a přes obraz mi lítaji vodorovný čáry. Když nastavím kvalitu na normal, je to trochu lepší. Nevíte co s tím?
Ivo Mašek (10205)|15.9.2004 08:26
Zkus zrušit odfajfknutí Overlay Mode. Některé graf. karty s tím mají problémy.
Allatutti (4)|16.9.2004 03:09
Jo a jeste bych se chtel zeptat, kdyz do tv karty pripojim kabelovku, tak mi zacne vybrovat obraz na monitoru, nevite cim by se to dalo odstranit, treba nejaky rozbocovac nebo neco takovyho?Jestli o necem vite hodte sem link, abych si to popripade objednal :-? , zatim diky
Ivo Mašek (10205)|16.9.2004 06:54
tak mi zacne vybrovat obraz na monitoru
Co máš za grafickou kartu ?
Allatutti (4)|16.9.2004 23:18
Geforce FX 5200 T128 128MB/64 bit

Osobe si myslimze to bude necim jinim, kdyz odpojim kabelovku, tak vsechno jede ok, spis se mi zda ze v kablu je nejakej proud ktery to kazi. :-!!!
Milne (8)|17.9.2004 08:12
Ahoj Ivoši, nikde jsem Overlay Mode nenašel! Mam Ati 9200.
Ivo Mašek (10205)|17.9.2004 11:26
nikde jsem Overlay Mode nenašel!
Overlay Mode je v některé "nastavovací kartě" TV2000XP-Expert.