Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Fotky z Vegasu

skaut (66)|4.12.2006 22:09
Chlapy, jak nejrychlejc získám solidní fotky z timeline, kde je formát DV avi samo že prokládanej a ty fotky jsou po uložení (disketa v preview) zubatý. Potřebuju pár fotek na slideshow. Díky
Fantas! (3016)|5.12.2006 07:12
skaut
1) properties (alt+enter)
2) prepnout na progresivni
3) prepnout v preview okne Best (full) nahled
4) pouzit disketku na preview a ulozit na disk, nebo lepe pouzit schranku a vkopirovat do grafickeho editoru.
skaut (66)|5.12.2006 17:22
:-!!! :BB:
P.S. Ještě mám problém v DVDA s titulkama viz forum titulkování. Nevíš?
Fantas! (3016)|5.12.2006 17:40
skaut
zavri a znovu otevri architect, teda jestli je to ten rpoblem, moc jsi ho zrovna nenastinil! :-))
skaut (66)|5.12.2006 19:19
Mám film s více jazykovejma (nebo zvukovejma) trackama. To je fuk. A v menu si chci vybrat patřičnej track ještě než se spustí film, abych ho nemusel přepínat během přehrávání. Takový to komerční DVD s butonem "Výběr jazyka, titulků.." Takže hlavní menu, kde je přehrát vše, výběr kapitol a taky výběr jazyka, to je samo prázdnej button, kterej odkazuje na další stránku menu a na ní mám další tři buttony no a ty potřebuju nějak nastavit, aby každej vybral jinej track (film má 3 jazykové tracky). Vyberu jazyk a vrátí se to na main menu (to není problém - end action), ale co ty 3 buttony? Jak jim nastavit vlastnosti těch jednotlivejch stop? :-(
Fantas! (3016)|5.12.2006 20:25
skaut
odpovim v prislusnem vlakne, tady ne...