Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém se zvukem

burda2 (3)|3.12.2006 15:12
Chci převést film z VHS do PC. Videorekordér je Sony SLV E510EE cca 9 roků starý. V PC mám kartu AVer TV Hybrid PCI + FM, dále P4 531 3GHz a GK Saphire radeon 1600 Pro. Integrovaná zvuková karta MB intel Sandusky. Zachytávám pomocí ulead video studio 10. Zdroj videa je Aver media analog capture. Zdroj vstupu kompozitní video, TV systém Pal. Zdroj zvuku jsem vyzkoušel všechny možnosti co se mi v ulead nabízejí - a nic - směšovač stereo, vstup vnějšího zdroje, mikrofon, žádný mikrofon. U nastavení zvukového zařízení se mi nic nenabízí. Videorekodér spojím kompozitními kabely k TV kartě ( má redukci na kompozitní kabely) - jeden kabel video druhý kabel audio. Při zachytávání ale vidím pouze obraz, zvuk neslyším. Stejný poblém je když chci zachytit analogový TV program z ulead video studio 10. Vidím pouze obraz. Analogový obraz se zvukem přes software aver dodaný k TV kartě funguje. V čem může být problém? Díky.
vegas_590.jpg
vlada (3470)|3.12.2006 15:22
burda2
Tak proč nepropojíš zvuk rovnou do zvukovky (line-in)?
burda2 (3)|3.12.2006 15:32
To zkusím. Ale až koupím redukci na cinch do audio in. Doma ji nyní nemám.
burda2 (3)|3.12.2006 16:36
Tak už jsem na to přišel. Lze jednoduše zachytávat přímo v softu od averu. Změním zdroj videa na kompozitní a je to! Jen tem šum, co to dělá mi trochu vadí.
vegas2_186.jpg
Louis (1)|1.2.2007 23:40
uz jsi ten sum vyresil? a neni to spis brum? mne pomohlo vytahnout ze vsech pristroju antenu