Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chcem pocut vsetko zle na tlaciaren Canon Pixma iP4300!

Bask (53)|27.11.2006 22:26
Viac ako rok som mal od dobrych ludi pozicanu tlaciaren Canon Pixma iP8500 a musim povedat, ze maximalna spokojnost! Hlavne moznost kupovat lacnejsie genericke naplne... Musel som ju ale vratit. Teraz si chcem kupit tlaciaren vlastnu a padla mi do oka prave iP4300. Mate s nou skusenosti? A preco je tlaciaren iP5200 takmer 2x tak draha? Alebo mi poradite daco ine, lepsie?
jojto (865)|28.11.2006 05:45
Mam ip4200, co je vlastne to iste. Vascinou ju pouzivam iba na tlac fotiek (Canon papier) a obyc. textaky. Tlac na placky som neskusal. Som spokojny, ziadne nedostatky.

Rozdiel medzi ip5300 a ip4300 je v pocte trysiek (tlac je rychlejsia).
BOBA (590)|28.11.2006 08:23
[quote=jojto]Mam ip4200, co je vlastne to iste. Vascinou ju pouzivam iba na tlac fotiek (Canon papier) a obyc. textaky. Tlac na placky som neskusal. Som spokojny, ziadne nedostatky.

Rozdiel medzi ip5300 a ip4300 je v pocte trysiek (tlac je rychlejsia).[/quote]

Taktéž mám tuto tiskárnu. Potisk médií je uspokojivý. Pokud vím, ( možná se něco změnilo ) tak náplně jsou čipované, takže lze kupovat pouze originály. Tím pádem stojí celá sada polovinu tiskárny. Má ohledně náplní někdo nějakou jinou informaci?
stranger (96)|28.11.2006 11:08
Mam taky ip4200 a spokojenost. Co se tyce naplni, tak orig. jsou cipovany, takze kdyz se naplni, tak je to tusim tak, ze driver ukazuje, ze je cartidge prazdna, ale da se s tim normalne tisknout...
jojto (865)|28.11.2006 13:56
S tymi naplnami to neviem, pouzivam iba originaly.
Bask (53)|28.11.2006 19:32
[quote=stranger]Co se tyce naplni, tak orig. jsou cipovany, takze kdyz se naplni, tak je to tusim tak, ze driver ukazuje, ze je cartidge prazdna, ale da se s tim normalne tisknout...[/quote]

Tak to pozor! Cipovane naplne? To sa mi moc nepaci! Pri "mojej" starej iP8500 boli naplne len priesvitne plastove nadobky s atramentom. Preto sa aj dali lacno zakupit genericke (neoriginalne). Objem atramentu sa meral asi presvietenim, lebo som si vsimol, ze pri zapnuti to pri naplnach vselijako blikalo. Kupa naplni s cipom, ci dokonca tryskami asi znacne predrazi tlac.
stranger (96)|28.11.2006 19:42
[quote=Bask][quote=stranger]Co se tyce naplni, tak orig. jsou cipovany, takze kdyz se naplni, tak je to tusim tak, ze driver ukazuje, ze je cartidge prazdna, ale da se s tim normalne tisknout...[/quote]

Tak to pozor! Cipovane naplne? To sa mi moc nepaci! Pri "mojej" starej iP8500 boli naplne len priesvitne plastove nadobky s atramentom. Preto sa aj dali lacno zakupit genericke (neoriginalne). Objem atramentu sa meral asi presvietenim, lebo som si vsimol, ze pri zapnuti to pri naplnach vselijako blikalo. Kupa naplni s cipom, ci dokonca tryskami asi znacne predrazi tlac.[/quote]
Nevim k cemu presne ten cip tam slouzi, je to mozna jenom kvuli tomu aby to lidi neplnili neoriginalnim inkoustem, posrali si tiskovou hlavu a s tim neotravovali Canon servis, ale jak rikam, da se to naplnit, tiskne to dal akorat pak driver rika, ze mas doplnit inkoust, protoze se to jevi jako prazdny i kdyzs to naplnil. Jinak jsou to taky pruhledny cartidge a v kazde je cervena LEDka, ktera blika, kdyz dojde barva.