Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 31

Téma: Xoro 8410

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestlu už mátě někdo zkušenost s tíhmel přehrávačem.

Mám pár dotazů

Podpora Qpel
    Jak zvládá více audiostop v jednom avi
    Jak jsou velké/čitelné/orámované titlulky
    Jak zlvádá spoluprácí s 16:9 TV pokud se přehrává MPEG4
    Načte titulky při pouštění z externího zdroje přes USB

Xoro HSD-8410
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Jop tenhle prehravac se mi taky libi, navic ta cena za vsechny featurky je krasna cca 2000kc a jako jeden z mala ma i pro me prijatelny design. Chipset je Zoran vaddis 888, tj. funkcne na tom bude jako uz na foru zminovany Tevion.

Takze ma nekdo zkusenost s titulkama ( nekde jsem cetl, tri mozne polohy, mozne cerne oramovani, podpora cestiny)?

K HDMI...chipset 888 ma 165MHz/14 bit D/A prevodniky, 196MHZ/24 bit zvuk, tj. ma to vubec cenu spojovat pres drahy HDMI kabel( ne v cene 200 ale 2000...) a nebo lepsi koupit klas. nejaky lepsi SCART..?
    Neztratim pripojenim pres SCART moznost upscalinku? Pokud pripojim k lepsimu LCD 32" zn.Philips s HDCP protokolem, bude to vubec pres HDMI fungovat? Co je vlastne progresivni scan u prehravacu a jaky pripojeni musi byt pouzito?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Jop tenhle prehravac se mi taky libi, navic ta cena za vsechny featurky je krasna cca 2000kc a jako jeden z mala ma i pro me prijatelny design. Chipset je Zoran vaddis 888, tj. funkcne na tom bude jako uz na foru zminovany Tevion.

Takze ma nekdo zkusenost s titulkama ( nekde jsem cetl, tri mozne polohy, mozne cerne oramovani, podpora cestiny)?

K HDMI...chipset 888 ma 165MHz/14 bit D/A prevodniky, 196MHZ/24 bit zvuk, tj. ma to vubec cenu spojovat pres drahy HDMI kabel( ne v cene 200 ale 2000...) a nebo lepsi koupit klas. nejaky lepsi SCART..?
    Neztratim pripojenim pres SCART moznost upscalinku? Pokud pripojim k lepsimu LCD 32" zn.Philips s HDCP protokolem, bude to vubec pres HDMI fungovat? Co je vlastne progresivni scan u prehravacu a jaky pripojeni musi byt pouzito?

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

zdravim,
    uz som takmer klikol na Objednat tento prehravac /cybex.sk/ ale povedal som si ze najprv predsa pockam na nejaky test.
    Bohuzial zatial dostala v testoch prednost 8500-ka
    Ja som uz nasiel len nejake dve hodnotenia aj na 8410, ludi co si ich objednali na amazon.com a boli to dost negativne hodnotenia a obidve koncili spatnym zaslanim vyrobku amozon-u.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od rippo
    zdravim,
    uz som takmer klikol na Objednat tento prehravac /cybex.sk/ ale povedal som si ze najprv predsa pockam na nejaky test.
    Bohuzial zatial dostala v testoch prednost 8500-ka
    Ja som uz nasiel len nejake dve hodnotenia aj na 8410, ludi co si ich objednali na amazon.com a boli to dost negativne hodnotenia a obidve koncili spatnym zaslanim vyrobku amozon-u.
    Ta 8500ka vypadá fakt dobře, má upscalink, přečte spoustu formátů... Jenom by mě zajímalo, jak je to s českou diakritikou u titulků k AVI, WMV aj.
    http://shop.computershop.cz/eshop/de...00-hdmi-silver

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2006

trochu skoda ze neumi i 1080p, zbytecne se pak obraz na lcdecku deinterlacuje a treba na na sony se v rezimu 1080i oproti 1080p chvelo tv logo. ale jinak koukam umi precist i disky FVD, ty se myslim pouzivaji v asii

Podpora vysokokapacitních disků FVD (5,4-6GB jedna vrstva, 15-16GB dvě vrstvy)

jinak mi tam chybi moznost pripojit externi HDD pomoci USB nebo streamovani z kompu pres LAN nebo Wifi, aby se daly HD videa prehravat pomoci prehravace na LCDcku. uz jsem si na to dost zvykl u Transgearu

Tic Tic je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od tiger6
    Jenom by mě zajímalo, jak je to s českou diakritikou u titulků k AVI, WMV aj.
    To by mě právě taky zajímalo. A vůbec jak je na tom se zobrazením titulků.

TADY je recenze na ten XORO HSD 8500.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Titulky jedou i s diakritikou bez problemu, daji se navolit, zda budou nahore, uprostred nebo dole (jinde nez dolu bych je ale nedaval) a da se jim zapnout sedive oramovani (to spociva ve snizeni jasu, oramovani je i nadale pruhledne) . Titulky jsou ale dost bile, takze oramovani ani neni zapotrebi. Na 25" TV (63cm) jsou asi ze 3 metru dobre citelne. Titulky se mohou jmenovat libovolne, jen musi mit spravnou priponu. Limit na delku jmena souboru jsem nezaznamenal, coz neznameni, ze zaden neni.

Pres USB se mi podarilo pripojit HDD, z toho to jelo uplne stejne jako z DVD - obraz bez trhani i s titulkama. Totez pri prehravani ze SD karty. Flash nejela

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2006

Super a co všechno přehraje za formáty? Z těch údajů člověk nikdy neví. Jede na tom i H.264 v MKV, AVI nebo případně MOV? Asi ne, ale zeptat se člověk musí
    Ta recenze vypadá sice zajímavě, ale v němčině...

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Neco jsem uz testoval, najdes to na
    http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t...&postorder=asc

Pokud znas nejaky sikovny zpusob, jak jednoduse otestovat vetsi mnozstvi formatu, rad to vyzkousim. Zkousel jsem stahnout testovaci image z www.divxtest.com, ale pohorel jsem

Prozatim jsem neprehral jen jeden film, ze pry neznamy format. Nekolik dalsich padlo behem prehravani, ale to bylo spise kvalitou media.

Tic Tic je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

H.264 zatim zadnej prehravac neprehraje.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2006

KISS DP-600 ho papírově zvládá...
    Edit: Hmmm, tak ani ten ne

Tic Tic je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tak na Cybex.cz píšou o 8500:
    Pozn. V současné verzi FW není ćeské OSD a podpora češtiny v titulkách SUB a SRT.

To OSD vem čert, ale ty titulky...

A pak taky nemá DTS dekodér.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Něco z osobních zkušeností s XORO 8410

Klady
    Neslyšitelná mechanika
    FF 2,4,8,16,32 DVD
    FF 2,4,8,16 MPG2,AVI
    ZOOM 1,2,3
    SL 1/2,1/4,1/6,1/8 jen vpřed
    MP3 dole probíhající text
    Lze připojit na USB externí HDD s MPEG2,AVI,JPEG,MP3 na cca 64 GB partition FAT 32

Zápory
    Menší hlasitost na SCART při DVD
    Nepřehrává VOB z USB
    Velmi dlouhé načítání z USB HD
    Při FF a následném play se vrátí na začátek, kdy byl dán povel FF
    Nespolehlivé přehrávání z HD
    A hlavně nespolehlivá komunikace s DO i potmě ( můžete mačkat jakoukoli silou )
    DO vysílá správně - ověřeno pomocí SW na PC
    Problém bude v přijímači DO

Doporučuji v tomto stavu nekupovat a počkat na nový firmware.
    Přístroj se chová jako vývojový vzorek - možná mám vadný kus.
    Vracím ve 14 lhůtě zpět a jdu do Transgear DVX-700 M10

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Xoro HSD 8400
    Od miropo v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 15:23
  2. DVD rekorder XORO
    Od Stelmik v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-10-2006, 16:36