Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

plugin pro DVBviewer + WinLIRC

mikimauz (90)|26.11.2006 13:38
Zdravim,...

nasel jsem zajimavej plugin pro DVBviewer a WinLIRC. Jak mozna sami vite, tak DVBviewer nejde spusti dalkovym ovladanim - dalkovym ovladanim jde jen ovladat nektere fce, az je DVBviewer spusteny. pomoci pluginu DVBViewer Winlirc Starter 1.1.4 vsak jde udelat to, ze muzete (napr.: tlacitkem POWER) spustit DVBviewer!! bohuzel se mi tento plugin nepodarilo rozchodit, a stranka s informacema, jak to rozchodit je nemecky, a to ja krapet nezvladam.. :(



plugin.rar

/ zadne heslo / (velikost: 166kb)

nahral jsem to na web, a v raru je i německej navod s instrukcema a pokud by se to nekomu podarilo rozjet, tak at se ozve...
Shaker (17)|22.1.2007 10:40
[quote=mikimauz]Zdravim,...

nasel jsem zajimavej plugin pro DVBviewer a WinLIRC. Jak mozna sami vite, tak DVBviewer nejde spusti dalkovym ovladanim - dalkovym ovladanim jde jen ovladat nektere fce, az je DVBviewer spusteny. pomoci pluginu DVBViewer Winlirc Starter 1.1.4 vsak jde udelat to, ze muzete (napr.: tlacitkem POWER) spustit DVBviewer!! bohuzel se mi tento plugin nepodarilo rozchodit, a stranka s informacema, jak to rozchodit je nemecky, a to ja krapet nezvladam.. :(



plugin.rar

/ zadne heslo / (velikost: 166kb)

nahral jsem to na web, a v raru je i německej navod s instrukcema a pokud by se to nekomu podarilo rozjet, tak at se ozve...[/quote]
Me to funguje v pohode diky za to. Zmenu kterou jsem udelal ze jsem si dal automaticky startovani a zrusil tu druhou volbu. Jinak nevim ale doufam ze uz jsi to rozchodil
mikimauz (90)|22.1.2007 21:52
no, bohuzel mi to jeste nejede... :(

nemuzu nejak porad nastavit ''winLIRC KEY''
mackam a ono nic.. pritom v DVBvieweru mi DO + winLIRC funguje, a v tray mam win LIRC zaplej.. nevim, proc mi to nejede.

muzes mi plz poslat ''dvbvstart.ini'' co se vytvori po nastaveni toho programu v slozce, kde je nakopirovany, a ja uz si tam jen zmenim hodnoty, a snad mi to pojede.. :o)


diky...