Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 50 z 50

Téma: V cem strihat mpg2

Je tu občas Avatar uživatele bugr
    Registrace
    Feb 2005

jinak je pravda, že ten střih není špatnej a po chvíli si na to člověk zvykne. Ale rozdělit to tak jsem jsem potřeboval asi neumí. Soft je to užitečnej.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od bugr Zobrazit příspěvek
    jinak je pravda, že ten střih není špatnej a po chvíli si na to člověk zvykne. Ale rozdělit to tak jsem jsem potřeboval asi neumí. Soft je to užitečnej.
    Styl práce už si v něm musíš najít sám. Dávkou to musí udělat přesně co chceš. Mě to na osekání začátků a konců filmů, případně vyházení reklam, naprosto stačí.

Je tu občas Avatar uživatele bugr
    Registrace
    Feb 2005

joj, na to je to přesně, jsem teď pár věcí udělal, na začaátek a konec fade, uloží to rychle, dobrej sotf. Chce to si s ním víc vyhrát asi

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od bugr Zobrazit příspěvek
    joj, na to je to přesně, jsem teď pár věcí udělal, na začaátek a konec fade, uloží to rychle, dobrej sotf. Chce to si s ním víc vyhrát asi
    Já teď zrovna v něm dělal markry na kapitoly (na I-frame), tak jsem se tam koukal trochu do těch voleb, co nepoužívám, a je tam taky možnost házet to místo na timeline do clipů a ty pak exportovat. Ale to nemám vyzkoušené, v životě jsem to nepotřeboval

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Dělal bych to (z mého pohledu) jednoduššeji. Zdrojové video natáhnout přímo do timeliny (pravé tl. myši, Import ...), připravit střihy na místě, kde je třeba to rozdělit (Ctrl+Q), případě zahodit přebytečné (Del) a když jsou střihy připravené, jednu část po druhé exportovat do samostatného souboru (dávkově to Womble neumí). Stačí klepnout na vybranou část, označit podle ní Workarea (klávesa F) a v okně Export klepnout také na tlačítko Workarea, pojmenovat a šup s tím ven.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. V čem stříhat DVR-MS
    Od kenty v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-10-2010, 07:51
  2. čím stříhat ?
    Od qtc v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 24-06-2010, 10:45
  3. .mov jak stříhat