Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký externí tuner???

Belerofon (1)|17.11.2006 23:05
Zdravím!!
Potřeboval bych pomoct, jsem v tomhle oboru tak trochu nový tudíž úplně hloupý a potřebuji něco vědět. Budu mít satelitní vysílání od UPC...jenže nevím který tuner si mám koupit...předpokládám, že u toho satelitu bude reciever či dekodér, kterej bude hnát signál do televize...ale jak je to s počítačem??Myslím tím jestli si mám koupit tuner s DVB-S nebo s DVB-T???fakte nevím..poradíte někdo??
blueant (820)|17.11.2006 23:28
[quote=Belerofon]Zdravím!!
Potřeboval bych pomoct, jsem v tomhle oboru tak trochu nový tudíž úplně hloupý a potřebuji něco vědět. Budu mít satelitní vysílání od UPC...jenže nevím který tuner si mám koupit...předpokládám, že u toho satelitu bude reciever či dekodér, kterej bude hnát signál do televize...ale jak je to s počítačem??Myslím tím jestli si mám koupit tuner s DVB-S nebo s DVB-T???fakte nevím..poradíte někdo??[/quote]

to S na konci DVB-S - znamena satelite - ze to je na prijem cez parabolu zo satelitu.

ked je tam T - DVB-T - to je terrestial - cize pozemne.

Takze do PC potrebujes DVB-S kartu napr. Skystar2. Ak chces pouzivat UPC kartu na PC potrebujes k tomu este citacku kariet PHOENIX.