Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Adobe premiere pro 2 - Error compiling movie (I/O Error)

dudator (19)|15.11.2006 16:36
Zdravim, mam problem s premierou 2.0. Kdyz chci renderovat prechod mezi dvema klipama, zbavit se te cervene cary nahore, tak me to napise chybovou hlasku "Error compiling movie (I/O Error)"
Pokud nastavim "work area" kamkoliv mimo cervenou caru, tak renderovani funguje, resp. se mi to prehraje v monitoru. Jenze ja potrebuju vyrenderovat ty prehody, protoze bez toho se ni to v nahledu pousti trhane, tedy aspon myslim, ze pokud bych to vyrenderoval, tak by byl nahled plynulejsi.
Mam i nainstalovanou verzi 1.5 a tam funguje renderovani bez problemu. Jinak pri exportu vysledneho videa je renderovani v poradku jak ve verzi 2.0 tak i 1.5. Nevite nekdo co s tim?
Dikec.
Modena (1706)|15.11.2006 17:17
[quote=dudator]Zdravim, mam problem s premierou 2.0. Kdyz chci renderovat prechod mezi dvema klipama, zbavit se te cervene cary nahore, tak me to napise chybovou hlasku "Error compiling movie (I/O Error)"
Pokud nastavim "work area" kamkoliv mimo cervenou caru, tak renderovani funguje, resp. se mi to prehraje v monitoru. Jenze ja potrebuju vyrenderovat ty prehody, protoze bez toho se ni to v nahledu pousti trhane, tedy aspon myslim, ze pokud bych to vyrenderoval, tak by byl nahled plynulejsi.
Mam i nainstalovanou verzi 1.5 a tam funguje renderovani bez problemu. Jinak pri exportu vysledneho videa je renderovani v poradku jak ve verzi 2.0 tak i 1.5. Nevite nekdo co s tim?
Dikec.[/quote]
Nevím - netuším . . . Pokusil bych se ale v náhledovém okně Effects pohrát si s délkou prolínačky a hlavně nevázáním posledního snímku a prolínačky !
Jestli to bude dělat stále, mám pro tebe špatnou zprávu - MÁŠ TO ASI ROZBITÝ ! :-((( :-E :BB:
dudator (19)|23.11.2006 15:04
tak nevim cim to byle, nicmene nainstaloval jsem jeste nejaky programy a uz mi renderovani funguje bezproblemove, celkem zahada :-))
ruda (134)|23.11.2006 16:27
S tímhle problémem jsem se setkal při použití transition od více firem a pak také při při vícevrstveném videu a použití různých prolínaček v těch vrstvách. Jestli to tak je, vyřešíš to renderem 1.vrstvy, pak další.... :-!!!