Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVDArchitect kapitoly/playlist problem

peco (772)|13.11.2006 10:53
Budem posobit asi zmatene, no aj tak sa opytam.

Mam hotove video a audio pre DVDA. Video ma x kapitol a potrebujem nastavit rozne endaction pre kazdu kapitolu zvlast a este vytvorit playlist typu playall. Teda napr. pri zvoleni lub. kapitoly sa tato prehra a po jej skonceni sa to vrati do menu. No bol by tam aj button, ktory by prehral cele video.
No nejak mi to blbne, a nedokazem pre lubovolnu kapitolu nastavit vlastne endaction. Mozno to tu uz niekde bolo riesene, no nenasiel som to.

Dalo by sa to urobit tak ze co kapitola to video, no tak sa mi to nepaci.
stayman (12393)|13.11.2006 10:55
Ale to su fiktivne videa, takze nie je dovod to tak neurobit.
peco (772)|13.11.2006 11:01
[quote=StayMan by €RikŁ€]Ale to su fiktivne videa, takze nie je dovod to tak neurobit.[/quote]

Dufal som ze sa ozves ty.
No hovoril som o tom ze by som fyzicky tie vkapitoly urobil ako videa, ty ale hovoris o fiktivnych. Myslis to tak, ze sa nejak v architecte da to video delit na casti? Ak ano tak mi to prosim objasni. Minule som sa s tym hral a priznam sa ze som nepochodil.
Musko (149)|13.11.2006 11:59
Vieo si mozes do "stromu" natiahnut viackrat. Potom si z menu "vyber kapitol" nalinkovat na to "druhe" video a na nom nastavit IN/OUT
peco (772)|13.11.2006 12:12
[quote=Musko]Vieo si mozes do "stromu" natiahnut viackrat. Potom si z menu "vyber kapitol" nalinkovat na to "druhe" video a na nom nastavit IN/OUT[/quote]

Ja som trulo.
Takto som to skusal vcera a neslo to. Uz som bol hotovy a preto som sa pytal.
Teraz som bol na obed a doslo mi, kde som robil chybu, ja som tam proste nedaval viackrat to iste video. V jednom som totiz zmenil audio stopu a to som nemal. Nedostatok spanku proste zanechava nasledky ... :-E
stayman (12393)|13.11.2006 20:20
Presne tak a vidis, ani to nebolelo, velkost ta ista a ty mas, co chces :-D
peco (772)|14.11.2006 07:45
:-!!! :-!!! :-!!!