Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sucastne pouzivanie yankse a s2emu

Stefan (2)|11.9.2004 19:57
Mozem sucastne pouzivat yankse a s2emu v programe ProgDVB? Prinasa to nejake komplikacie, alebo sa treba rozhodnut pre jeden z nich, pripadne pre nejaky dalsi program. Sky Star 2 kartu testujem asi tyzden a musim povedat ze som prijemne prekvapeni. Mimochodom este rano mi chodil paket Sky Italia z Hotbird 13E. Teraz sa nedaju uz rozkodovat, zaregistroval niekto nejaku zmenu v keys?
Anonymous (825)|11.9.2004 22:23
[quote=Stefan]Mozem sucastne pouzivat yankse a s2emu v programe ProgDVB? Prinasa to nejake komplikacie, alebo sa treba rozhodnut pre jeden z nich, pripadne pre nejaky dalsi program. Sky Star 2 kartu testujem asi tyzden a musim povedat ze som prijemne prekvapeni. Mimochodom este rano mi chodil paket Sky Italia z Hotbird 13E. Teraz sa nedaju uz rozkodovat, bola zaregistroval niekto nejaku zmenu v keys.[/quote]

Oba dva pluginy můžeš používat současně. Když používáš s2emu musíš u některých stanic deaktivovat yankse, např. u Prima Fila. B-)



:-!!!
blueant (820)|13.9.2004 09:11
2 stefan

Yankse uz dlhsiu dobu nema podporu, s s2emu ide viac systemov a tak nevidim naco tam ma yankseho (tym nechcem znevazovat vlindersovu pracu, ale bez podpory to naozaj nejde - providery nespia).
feedjo (87)|13.9.2004 11:04
no napr. mne ide taky Minimax z Amosu 4°W len s yanksee - S2EMU ani tuk..
takze pri niektorych programoch zapinam yanksee aj ked pri vacsine musi byt vypnute - lebo yankse aj s2emu spolu nerobia dobrotu (trhanie obrazu a tak..)
Discovery (20)|15.9.2004 00:58
Minimax ide aj s s2emu, mam najnovsi - 1.074. Nechce to vsak nabehnut v ProgDVB standardne pri prepnuti stanice. Treba vypnut a zapnut ProgDVB a potom to nabehne. Toto mi vsak robi aj niekedy na Multivision, al. na Sky, ked sa moc preskakuje medzi roznymi kod. systemami.

V podstate s2emu je plnohodnotna nahrada s velkymi bonusmi namiesto "chatrajuceho" yanksee. Yanksee mam uz dlhodobo deaktivovane, len obcas ho zapnem ked novy Conax key 20,21 treba doladit na s2emu... tot vsjo.