Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

chyba skriptu IE

pee.tr (1208)|11.11.2006 19:11
Je to asi dost známá hláška, ale na mým PC se mi zjevila prvně a tak bych rád nějakou radu, jak se toho zbavit. Vyskočí to na mě vždy při spuštění internetovýho prohlížeče, ale používám Mozillu, tak nevím proč ten IE tohle háže. Nejsem si jist, ale mohlo se to možná začít objevovat od doby, kdy jsem zkoušel instalovat netpumper, ale už ho mám vyhozenej. Díky
http://img137.imageshack.us/img137/9702/exploy2.jpg
AleK (814)|11.11.2006 19:45
podle mě stačí přeinstalovat mozillu asi bylo něco přepsané
pee.tr (1208)|12.11.2006 11:40
pokud ano, možná bude stačit stáhnout nabízené aktualizace Mozilly, uvidím, díky.

A když už jsem u těch prohlížečů, je mi záhadou toto: Spustím úvodní stránku centrum.cz a mám-li přitom spuštěný Winamp, tak ve chvíli, kdy se začne na cetru načítat část okna, kde se cca uprostřed nachází pohyblivé reklamy, zasekne se mi tak na 5 sekund Winamp a místo toho se začnou ozývat nehorázně pískavé měnící se zvuky. Pka se to načte a vše jede správně dál. Neděje se to vždy, ale tak ve 30ti procentech případů. A nezáleží jakej to je prohlížeč, dělá to u IE, Mozilly i Opery.
pee.tr (1208)|12.11.2006 11:59
Takže k rpvnímu problému - stažení aktualizací nic nevyřešilo, ale: spustil jsem na zkoušku IE i Operu a tady ta hláška o skriptu nevyskočila. Místo toho vyskočí nějaký reklamní okno "New Offer" patřící IE. Poté už se tohle děje i u mozilly, tedy neskáče chyba o skriptu, ale tohle IE okno... :-(
Doom (2331)|13.11.2006 07:17
zdá se žes chytil nějakej bordel... spybot na něj!