Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyplatí se panasonic DMR-ES15EP-S

xjerzy (4)|8.11.2006 20:52
Zdravím, vybírám nenáročný DVD rekordér, docela se mi líbí panasonic. Jaké s ním máte zkušenosti, moc jsem se zatím v diskusích nedočetl.
A ještě jedna otázka, vyplatí se vůbec rekordér bez HDD? Nejsem moc náročný, nechci si doma zakládat filmotéku, ani vystřihování reklamy mě nezajímá. Chci jenom nahrát, podívat se a znova přepálit až bude třeba. Nejsou se zápisem na DVD-RAM problémy?
Díky za příspěvky.
Modena (1706)|8.11.2006 21:01
[quote=xjerzy] . . . A ještě jedna otázka, vyplatí se vůbec rekordér bez HDD? . . . [/quote]
Ne, nevyplatí ! :-R :-)
xjerzy (4)|8.11.2006 21:06
[quote=Modena]Ne, nevyplatí ! :-R :-)[/quote]
Proč? :-)

PS:proč se ten smajl jmenuje rules, že by nějaká narážka na pravidla co sem přehlídl?
Pitomec (10211)|8.11.2006 23:28
Jelikož Panasonic umí záznam na DVD-RAM, tak se opravdu vyplatí - pokud ovšem nechceš zaznamenávat více pořadů, které si budeš pouštět/vypalovat později. V tomto případě samozřejmě nelze HDD nahradit ničím.
xjerzy (4)|8.11.2006 23:36
Sice blbá otázka, ale nedá mi to.
Mluvíš doufám o kapacitě DVD vs. HDD. Nebo to myslíš tak, že můžu nastavit nahrávání jenom jednoho pořadu a až se nahraje tak můžu nastavit další nahrávání. To by byla pěkná zhovadilost, kdybych si nemohl nastavit nahrát jeden pořad dopoledne, druhy odpoledne a večer je oba skouknout.(pokud se vlezou na DVD)
Markever (2)|21.11.2006 22:06
Mám 5 tisic tento Panasonic DMR-ES15EP-S se mi líbí, velmi podobné parametery má SIGMATEK PVR-1210 nebo si mám koupit TV-KARTU (jakou?) a další HDD+RAMky?

Při druhé verzi už mě štve věčně puštěný ventilátor ... což je zatím asi jediná závada, další příjde po instalaci a než vyladím tv-kartu.

Myslíte, že recorder musí mít HDMI a RGB?
Dík za názor
Pitomec (10211)|22.11.2006 06:57
[quote=xjerzy]Sice blbá otázka, ale nedá mi to.
Mluvíš doufám o kapacitě DVD vs. HDD. Nebo to myslíš tak, že můžu nastavit nahrávání jenom jednoho pořadu a až se nahraje tak můžu nastavit další nahrávání. To by byla pěkná zhovadilost, kdybych si nemohl nastavit nahrát jeden pořad dopoledne, druhy odpoledne a večer je oba skouknout.(pokud se vlezou na DVD)[/quote]
Nastavit nahrávání můžeš libovolně, ale je jasný, že HDD má větší kapacitu, takže toho víc pojme - na DVD disk dostaneš max. 8 hodin záznamu (navíc v té nejhorší kvalitě), zatímco na HDD (160GB) v pohodě 30 hodin, ale v kvalitě té nejvyšší.
Pitomec (10211)|22.11.2006 06:58
[quote=Markever]Mám 5 tisic tento Panasonic DMR-ES15EP-S se mi líbí, velmi podobné parametery má SIGMATEK PVR-1210 nebo si mám koupit TV-KARTU (jakou?) a další HDD+RAMky?

Při druhé verzi už mě štve věčně puštěný ventilátor ... což je zatím asi jediná závada, další příjde po instalaci a než vyladím tv-kartu.

Myslíte, že recorder musí mít HDMI a RGB?
Dík za názor[/quote]
Jedině Panasonic.

RGB má každý DVD rekordér, HDMI u Panasonicu není, ale popravdě jeho absence žíly netrhá...
Markever (2)|23.11.2006 22:54
[quote=Pitomec][quote=Markever]Mám 5 tisic tento Panasonic DMR-ES15EP-S se mi líbí, velmi podobné parametery má SIGMATEK PVR-1210 nebo si mám koupit TV-KARTU (jakou?) a další HDD+RAMky?

Při druhé verzi už mě štve věčně puštěný ventilátor ... což je zatím asi jediná závada, další příjde po instalaci a než vyladím tv-kartu.

Myslíte, že recorder musí mít HDMI a RGB?
Dík za názor[/quote]
Jedině Panasonic.

RGB má každý DVD rekordér, HDMI u Panasonicu není, ale popravdě jeho absence žíly netrhá...[/quote]

Dík aspoň za to
,více jsem si početl na živě.cz o tomto Panasonicu a zítra jdu do něj.
xjerzy (4)|2.12.2006 00:37
Tak mi ten zázrak dneska přišel domů a nezdá se mi na něm jedna věc, po vložení prázdného DVD-RAM je slyšet pískot. Taky se vám to stalo? není to moc, ale přece jenom jo. Reklamovat?