Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s kvalitou videa

gecko (3)|6.11.2006 10:53
Zdravím všechny. Mám problém. Minulý týden jsem si koupil kameru Panasonic nv-gs 280ep-s . Zajímalo mě, jak moc kvalitní bude obraz, když je to 3CCD kamerka. Něco jsem cvičně natočil a pak to převedl do PC (přes Pinnacle 9). Jaké ale bylo moje překvapení, když byla kvalita docela slabá! Vždy při pohybu kamery se ve videu objevily jemné vodorovné čáry.
Sestkal se s tímto problémem už někdo? Nebo, věděl by někdo v čem je problém? Zkoušel jsem pro převod i jiný program, dodaný na CD ke kameře, ale výsledek byl úplně stejný! Zase ty jemné čáry!
Budu vděčný za jakoukoliv pomoc.
pavelz (74)|6.11.2006 11:05
[quote=gecko]Zdravím všechny. Mám problém. Minulý týden jsem si koupil kameru Panasonic nv-gs 280ep-s . Zajímalo mě, jak moc kvalitní bude obraz, když je to 3CCD kamerka. Něco jsem cvičně natočil a pak to převedl do PC (přes Pinnacle 9). Jaké ale bylo moje překvapení, když byla kvalita docela slabá! Vždy při pohybu kamery se ve videu objevily jemné vodorovné čáry.
Sestkal se s tímto problémem už někdo? Nebo, věděl by někdo v čem je problém? Zkoušel jsem pro převod i jiný program, dodaný na CD ke kameře, ale výsledek byl úplně stejný! Zase ty jemné čáry!
Budu vděčný za jakoukoliv pomoc.[/quote]

tomu se říká prokládání (interlace)
gecko (3)|6.11.2006 11:21
Těm "vodorovným čarám" ?? :-) Sorry že to píšu jako Lama, ale teprve s videem začínám. Takže prokládání? Předpokládám, že to bude součást voleb v Pinnaclu...
glbco (93)|6.11.2006 11:35
Nahlad v Pinnacle a celkove v pc neber ako smerodatny, je to koli prekladanemu obrazu ale aj kvalita nahladu byva slabsia koli vykonu strihoveho softu, posud to na tv v RT nahlade alebo s vyslednym dvd na TV.
Fantas! (3016)|6.11.2006 16:04
gecko
PowerDVD a zapnout HW akceleraci ve Videozalozce. Grafiku mit v single zobrazovacim rezimu!!!
A PRISTE PRVNI POUZIJ FUNKCI HLEDAT TADY NA FORU! :-R