Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

big problem s instalaci

duffy (9)|5.11.2006 21:19
Ahoj...predem se omlouvam tem kterym tohle topic bude vadit...a ani nevim,jestli tady takovyhle vubec muzu uverejnit,jestli to nejni treba zakazany...jedna se o stazení a instalaci jedne hry...jedna se o Trackmania nations...ja vim je to jen hra,ale kdo ji zna tak ví,proc je to pro me dulezity...je to freeware hra volne stazitelna na netu...vřele do porucuju...už jsem ji mel jednou nainstalovanou,ale po reinstal windows mi to nejak hapruje a nejde...když ji stahuju a dam otevrit(ne ulozit) a tak mi to asi v pulce stahovaní vyhodi chybu:the file is corrupted,please obtain new version of the program...a to mi dela snad na vsech lincích..nakonec se mi podarilo stahnout setup file...ale když to instaloju tak asi ve čtvrtine to vyhodí:ERROR
C:/Program Files/trackmania nations/gamedata/....Tm nations-pulp ogg.

En error occurred while trying to copy a file.The source file is corrupted

je zajmavý že behem instalace to casti s priponou ogg instaluje ale u tyhle se to vzdycky zastavi..mohl by mi pls nekdo napsat jestli je to chyba to instalacniho programu stazenyho a nebo chyba myho windows..je to pro me moc dulezity,dik moc
Tean (410)|5.11.2006 22:07
Z ktorej stranky to stahujes?
Ja som to nasiel ako zip, co mi nesedi na ten tvoj.
Ako mozes dat otvorit subor, ktory este nemas?
Som z toho tvojho postupu nejaky zmateny 9-)
Popis este raz zrozumitelne co si porobil.
Aky velky je tvoj instalacny subor, kolko ma suborov, ake koncovky.
Co si spustil?
duffy (9)|5.11.2006 22:14
no ja myslel že je to jasny....když stahuješ nakej soubor tak se ti objeví bud otevrít a nebo uložit...když das ulozit...ulozi se Ti do to kompu,když das otevrit tak se Ti rovnou otevře ne(v tomto pripade instalace hry)...to co stahuju,ta hra,obsahuje jen instalacni soubor setup.exe... :-) o velikosti 256 mb...stahovat muzes kdekoliv..trackmanianations.com,sosej.cz,atd...ale mne se podarilo stahnout ten soubor instalacni pouze pres torrent...pak ale když sem ho spustil,tak vyhodil tu chybu while trying to copy occured error
Tean (410)|5.11.2006 22:15
Takto nikdy nepostupuj.
Najprv ulozit, skontrolovat antivirom a potom rob dalsie kroky !!!
duffy (9)|5.11.2006 22:21
[quote=Tean]Takto nikdy nepostupuj.
Najprv ulozit, skontrolovat antivirom a potom rob dalsie kroky !!![/quote]

tak mi prosim porad co mam ted delat...je to tim inst. souborem nebo myma windowsama že to nejde?
Tean (410)|5.11.2006 22:24
Vyzera to , ze instalacny exe subor si stiahol poskodeny.
Treba vyskusat sosat z ineho servera, najlepsie ak je moznost si skontrolovat aj kontrolny sucet.
Tym vylucis moznost, ze je subor poskodeny.
Takze stiahnut znova (ulozit) a vyskusat
Milosbb (889)|5.11.2006 22:27
Tean
Ako mozes dat otvorit subor, ktory este nemas?

On to sťahuje cez Win a nie nejakým Download-programom a tam má skutočne na výber otvoriť alebo uložiť. To znamená, že otvoriť ihneď po stiahnutí do temp-u.

duffy

Nedávaj to otvoriť, ale uložiť a potom to inštaluj z HDD a nie z netu 9-) . Navyše to má okolo 300 MB, ak sa nemýlim a to je na priame otváranie dosť veľký súbor. Na sťahovanie si nainštaluj nejaký Download program, napr. GetRight alebo Download Express (free), ktoré ti pri problémoch so sťahovaním, alebo pripojením umožnia pokračovať v sťahovaní.

------------------
duffy (9)|5.11.2006 22:27
ok dik zatim....zkusim...nemyslis si že by mi mohlo neco v compu chybet treba?...nakj spousteci soubor nebo ovladac?....ale myslim,že to asi ne...to by mi to asi nevyhazovalo chybu s:source file is corrupted..protoze to se podle mne=že to file ktery taham je poskozeny...souhlasiš?...dik moc
Tean (410)|5.11.2006 22:29
source file is corrupted znamena vyslovne, ze zdrojovy subor je poskodeny.
na 99% to nieje chyba programatora, ale skutocne poskodeneho suboru
EDIT: a ako spomenul Milosbb, pouzi nejaky downloader.
Je divne ze ti nic ine neslo len torrent, ale prave problemy tohto typu riesia tieto programy.