Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Airstar 2-problém

michalv (23)|4.11.2006 22:51
Ahoj, potřeboval bych poradit. Když zapnu DVBViewer, tak po cca 5min se obraz rozpadne do jemných horizontálních řádků a potom Viewer nereaguje ani na myš a nejde zavřít.Zkoušel jsem přeinstalovat, ale pořád stejný problém.
Díky za rady
mikimauz (90)|4.11.2006 23:56
jaka to dela verze..?? TE? Kdyztak si zkus stahnout PRO verzi nebo GE

hledej na warforum (tecka) cz
michalv (23)|5.11.2006 00:00
[quote=mikimauz]jaka to dela verze..?? TE? Kdyztak si zkus stahnout PRO verzi nebo GE

hledej na warforum (tecka) cz[/quote]
Mám nainstalovanou tu verzi co je zdarma
Dreamer (459)|5.11.2006 00:01
[quote=mikimauz]jaka to dela verze..?? TE? Kdyztak si zkus stahnout PRO verzi nebo GE[/quote]
Alebo DVB Dream (freeware).
michalv (23)|5.11.2006 00:13
[quote=Dreamer][quote=mikimauz]jaka to dela verze..?? TE? Kdyztak si zkus stahnout PRO verzi nebo GE[/quote]
Alebo DVB Dream (freeware).[/quote]
No ten zkouším teď, ale nějak se mi to nedaří rozchodit.Jsou tam jenom satelity
mirekv (7169)|5.11.2006 07:19
michalv
Už jsem to tu někde psal, rozjeď to s nějakým satelitem (nedávej skenovat, stejně není co) a pak volby -> Diseqc -> přidat satelit a už budeš mít v nabídce DVB-T.
michalv (23)|5.11.2006 12:08
[quote=mirekv]michalv
Už jsem to tu někde psal, rozjeď to s nějakým satelitem (nedávej skenovat, stejně není co) a pak volby -> Diseqc -> přidat satelit a už budeš mít v nabídce DVB-T.[/quote]
Díky za návod ještě se zeptám, jaký používáš ten video kodek a taky jsem tam viděl nějaký filtry.
Dreamer (459)|6.11.2006 00:37
[quote=michalv][quote=mirekv]michalv
Už jsem to tu někde psal, rozjeď to s nějakým satelitem (nedávej skenovat, stejně není co) a pak volby -> Diseqc -> přidat satelit a už budeš mít v nabídce DVB-T.[/quote]
Díky za návod ještě se zeptám, jaký používáš ten video kodek a taky jsem tam viděl nějaký filtry.[/quote]
To je jedno, ja mam dobre skusenosti napr. s ATI (len pre ATI karty), nVidia, tiez ffdshow - ten ma vela dalsich funkcii, ale funguju prakticky vsetky pre SDTV a DVB-T vysiela len v SDTV a asi este aj dlho bude. :-E

Ten problem pri starte by mal byt v novej verzii opraveny a bude tam aj vela, vela novych funkcii, ako timeshift, lan streaming, zoom... Uz je vo faze "RC".