Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: chybové hlášení: chyba dat (cyklická redundantní kontrola)

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Já bych zkusil program CDcheck,ten funguje tak,že jednotlivé sektory načítá opakovaně,ale může to trvat taky hodinu i víc.
    A nebo vyčistit optiku v mechanice,to někdy dělá zázraky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

mě se to stalo jen párkrát..mám LG, už 3.rokem...na starý mechanice to udělalo, tady už ne, tak nevim

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj všem,

Jelikož jsem přihlášený a přesto mi nejde založit nové téma jako přihlášený, tak to řeším takhle ,snad někdo poradí..

Mám pc v práci s více vypalovačkama celkem 5 jsou všechny SATA a jsou v režimu AHCI, nero9 plná verze legální mi pálí vždy jen na jednu mechaniku jakoukoliv ,potřeboval bych pálit na všechny současně i když zatrhnu použít více vypalovaček, problém je takový, že to napíše error, lze to vůbec?

děkuji moc všem

Nováček
    Registrace
    May 2009

ja to nechapu mne to dela taky a po vycisteni to nejde mam mechaniku nejakou MSI cedo sem se snazyl vycistit ale nic

Nováček
    Registrace
    May 2009

mne se to zobrazuje taky a mam mechaniku MSI
    nic nepomaha prosim poradte

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Nuz, este je mozne v DVDDecrypteri zapnut v zalozke "I/O" nastavit volbu "Software Read Error Retries" na maximum, t.j. 50. Ked to uz potom nedokaze precitat, tak to uz neprecita nikto.

Samozrejme, ze v pripade originalneho media mozu byt zamerne mastrovane chybne sektory v ramci "protipiratskej" ochrany. V takom pripade treba kontrolu chyb vypnut. Samozrejme to chce mat medium ocistene, aby kvoli zapatlanemu povrchu nevznikali dalsie chyby.
    Naposledy upraveno uživatelem artam: 21-05-2009 v 15:37

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od imported_ferda_mravenec Zobrazit příspěvek
    prosím o vysvětlení této chyby. Při kopírování kopírovaných filmů z DVD na HDD se někdy objeví tato závada. Existuje nějaký program, který dokáže vadný soubor opravit a překopírovat do určeného adresáře z DVD?

Díky za pomoc a radu.

Tom
    ...tahle hláška určitě vypadla z CloneDVD...? Je to většinou poškozením souborů nebo samotného media, někdy pomůže pořádně očistit disk, ale stalo se mi také, že pomůže i restartovat program.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. IAMM NTR82 - chybové hlášení č. 10
    Od mamrut v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-12-2010, 08:05
  2. Chybové hlášení kontroly dat.
    Od SnAkE v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-04-2005, 19:57
  3. Vegas-chybové hlášení při spuštění