Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast DTV 1000 T - nechodí korektně

kolar (2)|3.11.2006 11:59
WinFast DTV 1000 T jsem zkusil na PC (MSI KT3 Ultra 2, chipset VIA, AMD Athlon XP 2000+, AGP Radeon 9800, WinXP SP2, včetně fixu multimédií). Instalace proběhla v pořádku, stejně tak vyhledání programů a spuštění. Obraz byl kvalitní, zvuk také. Jakmile se spustil jakýkoliv další program, obraz se začal hrubě sekat, stejně tak zvuk a to tak, že se na to nedá koukat. O nahrávaní videa ani nemluvě. Zkusil jsem ji prohodit ve všech PCI slotech, zkontroloval zda nedochází k nějakému sdílení IRQ a nic nepomohlo.
Na druhý pokus jsem kartu vyzkoušel i na PC (MSI KT4V, chipset VIA, AMD Athlon XP 2000+, AGP Radeon 7000 WinXP SP2, včetně fixu multimédií) se stejným výsledkem.
Má někdo podobný problém? Ví někdo co s tím? Já už fakt nevím... :((
Ivo Mašek (10205)|3.11.2006 13:54
[quote]Jakmile se spustil jakýkoliv další program .......[/quote]
Jakýkoli program ve Winfastu, nebo jakýkoli program v PC? Neběží ti něco na pozadí OS? Kolik procent výkonu tvého OS si bere tuner?
kolar (2)|3.11.2006 16:26
[quote=Ivo Mašek][quote]Jakmile se spustil jakýkoliv další program .......[/quote]
Jakýkoli program ve Winfastu, nebo jakýkoli program v PC? Neběží ti něco na pozadí OS? Kolik procent výkonu tvého OS si bere tuner?[/quote]

Jakýkoliv program v PC. Seká se to při spouštění jiného programu i když na pozadí neběží vůbec nic. Tuner si bere tak cca 25-35% z výkonu procesoru.