Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LeadTek DTV 2000 H

Dadi (4)|1.11.2006 02:58
:-(((
Mám problémy s WinFast DVT....
Ale spíše Softwarové. Při první instalaci se mi stalo že se mi po restartu změnilo rozlišení na 800 x 600 a nešlo změnit. Po opravě reinstalací ovladačů grafické karty nastaly problémy se zvukovou kartou. To jsem již také opravil. Ale teď ať nainstaluju co chci, tak vše běží kromě digitálu. Když přepnu tím tlačítkem na změnu vstupu na digitál , tak se mi ukáže tabulka s nápisem:

Nelze vytvořit. Je požadován DirectX.

Poté mi to skočí na Analog, který funguje normálně. Zkoušel sem i rychle skočit do nastavení DVB-T ale když sem dal vyhledávat kanály, tak mi to ihned napsalo, že je tam 0 programů. A hlavně při ukončení WinFast DVT to hodí chybu:

DVBTAP.exe - chyba aplikace

Instrukce na adrese 0x7c911e58 odkazovala na adresu paměti 0xfffffffff. S pamětí nelze provést operaci: read.

Klepnutím na tlačítko OK ukončete program.

Nechápu proč to tohle dělá a hlavně nevím jak se toho zbavit. Zkoušel sem už pár věcí, ale bez úspěchu. Můžete mi někdo poradit co s tim? Tu kartu sem si pořídil kvůli digitálu a jedinej mi nejde :-G .
Ivo Mašek (10205)|1.11.2006 07:20
A copak máš v PC za verzi DirectX?
Dadi (4)|1.11.2006 09:34
DirectX 9.0c , už sem jí taky zkoušel reinstalovat.... Myslíš že to C tomu škodí?
Ivo Mašek (10205)|1.11.2006 10:30
Tak to fakt nevím. Je mi známo, že některá z těch tří verzí není zrovna povedená, ale to spíše hraje roli pro hráče her.
Řekl bych, že v tom to asi nebude.

Tohleto:
[quote]Nelze vytvořit. Je požadován DirectX. [/quote]
vypadá na to, že se vůbec nenašly. Ten tuner nemůže najít DirectX.
Proč, to nevím.
Dadi (4)|1.11.2006 10:32
Ael píše to jen při zapínání Digitálu
Ivo Mašek (10205)|1.11.2006 10:34
Já vím. Analogu stačí verze DirectX_8.1
Proto píši, že se nenašli. Já si myslím, že je tam "někde" Direct_8. A ta "devítka" je, nevím kde. Je to divný. :-?
Ivo Mašek (10205)|1.11.2006 10:35
Jinak DirectX by se neměl přebíjet novou verzí. Na to existuje uninstal utilita. A potom teprve nahrát nový Direct.
Dadi (4)|1.11.2006 19:04
Tak na jiném PC mi to jede, ale ten je zase nestabilní... Si to snad nevychutnam, hlavně že to jede.... :) :-D