Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak odstranit ochranu proti kopírování z DVD ?

JuraP (4)|31.10.2006 20:35
Zdravím všechny zúčastněné. Zakoupil jsem Pioneer H540-S (spokojenost), ale po te co jsem chtěl nahrát DVD Samotáři (vyšlo v časopise-"zdarma") mi rekorder oznamil "tato operace je na tomto disku zakázána". Nevíte jak toto obejít. Lze na PC tuto ochranu prostřednictvím kopírování obejít ??

Díky moc Jura
Modena (1706)|31.10.2006 21:36
[quote=JuraP]Zdravím všechny zúčastněné. Zakoupil jsem Pioneer H540-S (spokojenost), ale po te co jsem chtěl nahrát DVD Samotáři (vyšlo v časopise-"zdarma") mi rekorder oznamil "tato operace je na tomto disku zakázána". Nevíte jak toto obejít. Lze na PC tuto ochranu prostřednictvím kopírování obejít ??

Díky moc Jura[/quote]
Ne, nejde to . . . :-R \/ 9-) :-E
ViKinG (793)|1.11.2006 10:52
JuraP: na PC to lze ale dostaneš se do rozporu s platnými §§ Aut.Z a Tr.Z.
Pitomec (10211)|1.11.2006 17:22
To ale tazatel snad neřeší - jeho zajímá jak to odstranit, ne co za to vyfasuje u mlejna :-E
Ice (414)|1.11.2006 22:26
Lze ale tady na foru ti asi nikdo neporadí. dostal by se do rozporu se zákonem.
JuraP (4)|2.11.2006 12:49
Díky moc za vaše příspěvky. Jen mě zajímalo, zda něco takového lze. Jinak si nemyslím, že když někdo něco poví by se dostal do rozporu se zákonem. :)

JP
Modena (1706)|2.11.2006 13:42
[quote=JuraP]Díky moc za vaše příspěvky. Jen mě zajímalo, zda něco takového lze. Jinak si nemyslím, že když někdo něco poví by se dostal do rozporu se zákonem. :)

JP[/quote]
Nemáš pravdu JuroP - jako ověření Tvé chybné teorie doporučuji jít např. k soše sv.Václava a chvilku tam heilovat - brzy zjistíš, že i slovo dokáže být v rozporu se zákonem -psané i mluvené/vykřikované ! :-R :-E
JuraP (4)|2.11.2006 14:01
Modena
To o čem mluvíš je jasně zakázané zákony/ústavou, ale podobnými věcmi jako je tato /pokud jen konstatujes moznost jak na to/ si myslím nic neporušuješ, ikdyž pravda říct, je to na hraně. Nicméně právník nejsem. :)
exTNT (1421)|2.11.2006 16:13
Jenom doufám, že se tohle stokrát vomletý téma zase nerozbují... :-I
ODSakEda (2278)|2.11.2006 17:35
JuraP a pročpak asi zde na TVfreaku skončila rubrika ripping?!!! Kvůli ochranám nejde ani DCaudio jen tak prostě klasicky zkopírovat jako data, jednoduše načtením a zkopčením audio souborů na HDD, podobně video lze pouze rípnout, rozdekodovat zakodovanou datovou stopu!
merli (4)|7.11.2006 14:00
[quote=ViKinG]JuraP: na PC to lze ale dostaneš se do rozporu s platnými §§ Aut.Z a Tr.Z.[/quote]

Myslim si ze este stale vyrobenie kopie pre zalohovanie obsahu je v sulade s autorskym pravom alebo nie? V principe je proti zakonu zabranenenie vyroby tejto kopie .... Preto je software ako dvddecrypter uplne v pohode a nikto s nim nic nezmoze po pravnej stranke.
ODSakEda (2278)|7.11.2006 14:42
merli -v česku si nejsem po působení sokomunistické vlády a nedávno v platnost uvedeným zákonem o autorských právech, tak docela jist!!! :(( Důsledky na sebe nenechali dlouho čekat a budou ještě horší!... Pročpak asi pravičáci a mnozí novináři a provozovatelé serverů s weby, ale i kin a pod. protestovali jak proti AZ tak proti záíkonu na "podporu" CZ filmu (návrh nekulturního prasete jandáka..., defakto zavedením dalších poplatků nejen ze vstupného, ale i z pamětových mediíí tedy i z HDD a z kopírovacíxh strojů a tedy i kopírek na papír nebo i vypalovaček a a a a a ! (U kopírky/tiskárny za 2000,- až 400,- Kč!!! :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( )