Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Jak odstranit ochranu proti kopírování z DVD ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Zdravím všechny zúčastněné. Zakoupil jsem Pioneer H540-S (spokojenost), ale po te co jsem chtěl nahrát DVD Samotáři (vyšlo v časopise-"zdarma") mi rekorder oznamil "tato operace je na tomto disku zakázána". Nevíte jak toto obejít. Lze na PC tuto ochranu prostřednictvím kopírování obejít ??

Díky moc Jura
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od JuraP
    Zdravím všechny zúčastněné. Zakoupil jsem Pioneer H540-S (spokojenost), ale po te co jsem chtěl nahrát DVD Samotáři (vyšlo v časopise-"zdarma") mi rekorder oznamil "tato operace je na tomto disku zakázána". Nevíte jak toto obejít. Lze na PC tuto ochranu prostřednictvím kopírování obejít ??

Díky moc Jura
    Ne, nejde to . . . \/

Je tu pravidelně Avatar uživatele ViKinG
    Registrace
    Mar 2004

JuraP: na PC to lze ale dostaneš se do rozporu s platnými §§ Aut.Z a Tr.Z.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

To ale tazatel snad neřeší - jeho zajímá jak to odstranit, ne co za to vyfasuje u mlejna

Ice Ice je offline
    Je tu pravidelně Avatar uživatele Ice
    Registrace
    Mar 2004

Lze ale tady na foru ti asi nikdo neporadí. dostal by se do rozporu se zákonem.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Díky moc za vaše příspěvky. Jen mě zajímalo, zda něco takového lze. Jinak si nemyslím, že když někdo něco poví by se dostal do rozporu se zákonem.

JP

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od JuraP
    Díky moc za vaše příspěvky. Jen mě zajímalo, zda něco takového lze. Jinak si nemyslím, že když někdo něco poví by se dostal do rozporu se zákonem.

JP
    Nemáš pravdu JuroP - jako ověření Tvé chybné teorie doporučuji jít např. k soše sv.Václava a chvilku tam heilovat - brzy zjistíš, že i slovo dokáže být v rozporu se zákonem -psané i mluvené/vykřikované !

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Modena
    To o čem mluvíš je jasně zakázané zákony/ústavou, ale podobnými věcmi jako je tato /pokud jen konstatujes moznost jak na to/ si myslím nic neporušuješ, ikdyž pravda říct, je to na hraně. Nicméně právník nejsem.

Je tu pořád Avatar uživatele exTNT
    Registrace
    Sep 2004

Jenom doufám, že se tohle stokrát vomletý téma zase nerozbují...

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

JuraP a pročpak asi zde na TVfreaku skončila rubrika ripping?!!! Kvůli ochranám nejde ani DCaudio jen tak prostě klasicky zkopírovat jako data, jednoduše načtením a zkopčením audio souborů na HDD, podobně video lze pouze rípnout, rozdekodovat zakodovanou datovou stopu!

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od ViKinG
    JuraP: na PC to lze ale dostaneš se do rozporu s platnými §§ Aut.Z a Tr.Z.
    Myslim si ze este stale vyrobenie kopie pre zalohovanie obsahu je v sulade s autorskym pravom alebo nie? V principe je proti zakonu zabranenenie vyroby tejto kopie .... Preto je software ako dvddecrypter uplne v pohode a nikto s nim nic nezmoze po pravnej stranke.

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

merli -v česku si nejsem po působení sokomunistické vlády a nedávno v platnost uvedeným zákonem o autorských právech, tak docela jist!!! Důsledky na sebe nenechali dlouho čekat a budou ještě horší!... Pročpak asi pravičáci a mnozí novináři a provozovatelé serverů s weby, ale i kin a pod. protestovali jak proti AZ tak proti záíkonu na "podporu" CZ filmu (návrh nekulturního prasete jandáka..., defakto zavedením dalších poplatků nejen ze vstupného, ale i z pamětových mediíí tedy i z HDD a z kopírovacíxh strojů a tedy i kopírek na papír nebo i vypalovaček a a a a a ! (U kopírky/tiskárny za 2000,- až 400,- Kč!!! )

Podobná témata

1. jak nastavit DRM [ochranu] do videa *.wmv?
    Od xsys v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-03-2008, 13:10
  2. Kopírování z VHS na DVD
    Od Spiderrr v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-12-2007, 20:31
  3. Ktore plazmy maju ochranu proti "vypalovaniu"?
    Od mateus v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 04-10-2007, 14:27
  4. Nový druh ochrany proti kopírování?
    Od mmmartin v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-03-2007, 12:16
  5. Jak odstranit ...
    Od wendy v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 30-04-2006, 10:10