Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

4 stopy + dialkovy mikrofon

yozefb (684)|8.9.2004 22:26
Mam hned 2 otazky

Daju sa na kamerach pri LP rezime pouzivat vsetky 4 vstupy naraz v realnom case ? napr.: chcel by som pouzivat mikrofon zabudovany v kamere, ale aj externy... pochopitelne obidva stereo :-I

...s tym suvisi aj moja druha otazka

Existuje na trhu pre nas "smrtelnikov" dialkovy mikrofon, resp. vysielac pripojeny k mikrofonu a prijimac ktory by bol prepojeny s kamerou ?
stayman (12393)|8.9.2004 22:32
Ked tak nad tym rozmyslam, tak teoreticky by to mohlo ist (kamera + pridavny mikrofon ako dabing) ale neviem ci technicky to DV zaznam umoznuje.
yozefb (684)|8.9.2004 23:07
no v rezime SP sa zvuk nahrava do 2 stop
a vzorkovaci kmitocet je 48kHz
pri LP je to 32kHz a si mozes vybrat 1. alebo 2. par zvukovych stop na ktore xces nahravat, ale ako to to urobit naraz, a ako to potom dostat do PC :-?
stayman (12393)|9.9.2004 18:38
To viem, ale ja vravim o tom,ze asi ti nebude fungovat zaznam do tych 4kanaloch sucasne, iba to skusit ako dabing, no neskusal som to tak, iba s pridavnym mixom niekedy strasne davno... Navyse, ak to ides editovat, tak mas problem ten komentar nahrat na nejaky portable rekorder a potom v strizni zosynchronizovat ?
yozefb (684)|9.9.2004 21:43
nad touto myslienkou som tiez rozmyslal, je to asi menej financne narocne a le pri strihu o to komplikovanejsie... ale zosynchronizovat, to nie je problem. asi to bude lepsie.