Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

zvuk

gamers (5)|27.10.2006 16:51
čaute
Mam komplet serie Lost v počitači je vše o.k. ale v přehravač./v ruznich modelech/ z 22dilu 2 dily maji posunuty zvuk/dabing/ poradite?
jojto (865)|27.10.2006 19:26
Ja mam tiez, dokonca seriu 3 (ntsc) a vsetko sedi :-D . Ale vazne. Zrejme niekto vkladal Cz dabing do NTSC verzie. Pozri v Gspot-e ci je to NTSC (23.976), ak ano tak pouzi VirtualDub a zmen framerate na 25fps alebo volbu "change so video and audio durations match" s volbou Direct stream copy, pripadne skus volbu Audio/Interleaving. Osvedcena metoda je urobit jednotlive streamy zvlast (varianta 1): http://www.cdr.cz/a/5003 . Pokial je i nadalej problem, kukol by som File informatin vo VirtualDub-e, ci sedi cas videa a audia, ked nie tak skusil upravit vo Vegase.
Jombi (8)|1.12.2006 12:36
Poradí mi někdo, jak mám spojit klávesy (midi) s PC přes USB port a to tak aby to aj fungovalo ? S pozdravem - Jombi
Pitomec (10211)|1.12.2006 12:39
Nejlíp tak, že si k těm klávesám vezmeš instalačku a nainstaluješ je 8-)
Jombi (8)|1.12.2006 12:51
No jo, ale klávesi mám Roland E-70, který nemá "instalačku" pouze midi vstup i výstup...?
vlada (3470)|1.12.2006 13:22
Jombi
Ten dotaz stačí poslat jednou a nejlépe založit novej thread a ne to dávat někam, kde to vůbec nesouvisí s původním tématem. Pokud jsi to ještě nepochopil, tak se ptáš asi něco ve smyslu jako "Jak připojit k autu bez koule valníček?" Jestli nemáš na počítači MIDI/GAME port, tak tam MIDI klávesy nepřipojíš, to snad musí být jasné, ne?
sojer27 (173)|4.12.2006 17:54
ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÁÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÁÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄż
ł Lost.S01E24.WS.DVDRip.XviD.iNTERNAL.Read.NFO.CZ-dCZ ł
ČÍÄÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍż ÚÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÄÍĽ
ÉÄÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÁÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÁÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÄ»
ł ł
ł Zanr : Drama / Adventure / Mystery / Thriller ł
ł Zdroj v,a : WAT DVDRip, DVB - AXN ł
ł Cas : 01:23:46 ł
ł Video : XviD 1.03 @ 640x352 @ ~1012kbps avg. @ 23.976FPS ł
ł Audio : LAME avg. 128 kbps stereo VBR ł
ł Dubbing : CZ ł
ł Datum vydani : 27.01.2006 ł
ł ł
ł Video pochazi z dilny WAT -> iNTERNAL ł
ł ł
ł V tomto dilu je mensi out of sync hned na zacatku a v druhe pulce ł
ł to na nekterych mistech take malinko ujizdi. Problem byl v tom, ł
ł ze v TV byl tento dil vysilany jako 2 dily, DVDRip je jeden ł
ł dvojdil a posledni TV dil je jinak strizeny (nektere sceny ł
ł prehozene + posunuty zvuk). Lip to udelat neslo :-( ł
[color=red]=========================================================[/color]
ÉÍÍÄReleaseÄÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ»
ş ş
ş Ztraceni.02x01.Muz.vedy.muz.viry.iNTERNAL.HDTV.XviD.CZ-CB ş
ş ş
ĚÍÍÄInfoÄÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍą
ş ş
ş Nazev epizody: Muz vedy, muz viry / Man of Science, Man of Faith ş
ş Cislo epizody: 01 ş
ş Zanr: Drama / Dobrodruzny / Mysteriozni / Thriller / USA / 2005 ş
ş Stopaz: 00:40:38 ş
ş Velikost: 300MB / 25x15MB ş
ş Vydano: 22.01.2006 ş
ş ş
ş iNTERNAL: Video neni nase prace ş
ş ş
ĚÍÍÄVideoÄÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍą
ş ş
ş Zdroj: HDTV LOL ş
ş Vysilano: 21.09.2005 ş
ş Video bitrate: 1065 kbps avg. ş
ş Video kodek: XviD-1.0.3 final build ş
ş Pomer stran: 16:9 (WS) ş
ş Rozliseni: 608x336 ş
ş Pocet snimku: 25.000 fps ş
ş ş
ĚÍÍÄAudioÄÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍą
ş ş
ş Zdroj: AXN ş
ş Vysilano: 22.01.2006 ş
ş Audio bitrate: 138 kbps avg. ş
ş Audio kodek: Lame 3.96 ş
ş ş
ĚÍÍÄOdkazyÄÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍą
[color=red]==============================================[/color]
toto su prve dve serie(s1-DVD Rip a s2-digitalny zaznam zo satelitu s odstranenymi rekalami) ktore maju dorabany cesky dabing pochadzajuci z telky. ten dabing je celkom v pohode, dokonca aj tam, kde pisu "V tomto dilu je mensi out of sync" a aspon co sa mna tyka nebudem si to predsa vesat na stenu. stiahol som to len preto lebo to neustale kuskovanie v telke+milion reklam by ma doviedlo ktomu ze si prezeniem gulku hlavou. sledovat to v telke bolo absolutne bez zazitku. ako keby vam tesne pred ukoncenim sexu(vyvrcholenie), zakazali pokracovat.
ten serial je nieco uzastne, uz dlho som nic take nevidel. to je normalne ako celovecerny film, ktory mi teraz naozaj aj bezal cely vecer :-E jednu seriu som zvladol bez presatvok na dva krat :-D . (asi 2x sest hodin)

tretia verzia je len po siestu cast a len v eng. myslim ze sa zacne pokracovat-vysielat az vo februari.

najprv sa nauc obsluhovat (toho najlepsieho) DC++ klienta a potom najdes to co je najlepsie!
sojer27 (173)|4.12.2006 18:09
MPC
==============================
seria 1:
DVD Rip + ceska zvukova stopa bola dodatocne upnuta

Video: XVID 640x352 23.98fps [Stream 00]
Audio: MPEG Audio Layer 3 44100Hz stereo 126Kbps [Stream 01]
===============================
seria 2:
digitalny zaznam zo satelitu(logo "ABC") + ceska zvukova stopa bola dodatocne upnuta

Video: XVID 608x336 25.00fps [Stream 00]
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 138Kbps [Stream 01]
================================
seria 3:
digitalny zaznam zo satelitu(logo "abc HD") ENG Audio(CZ titulky)

Video: XVID 608x336 23.98fps [Stream 00]
Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 128Kbps [Stream 01]
=================================

[color=blue]a mal by som otazku: s cim(soft) sa da do videa prichytit dalsia zvukova stopa. jedna(eng) tam uz je a chcem tam dat este cesku. poradte. diky[/color]
vlada (3470)|4.12.2006 21:43
sojer27
Pokud to má být AVI video, tak VirtualDubMod nebo lépe AVI-Mux GUI popřípadě Avidemux.

Pokud to má být MP4, tak YAMB, MeGUI nebo Avidemux.

Pokud je žádaný formát MKV (Matroška), tak MKVToolnix, AVI-Mux GUI, MeGUI nebo VirtualDubMod.