Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 59 z 59 PrvníPrvní ... 949575859
Zobrazené výsledky: 871 až 882 z 882

Téma: WinFast PVR2 - aplikace

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Jsou karty s označením H, nebo H+. Pro kartu DTV2000H jsou drivery a aplikace (obojí je nutné)

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: leadtek1.png 
Zobrazení: 217 
Velikost: 77.7 KB 
ID: 23191

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: leadtek2.png 
Zobrazení: 268 
Velikost: 36.2 KB 
ID: 23192

Takhle to musíš vypsat (viz obrázek č.1) zde na této adrese: http://www.leadtek.com/eng/
    Ta TV karta je už dost "stará", takže s podporou je to všelijaký
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2008

Děkuju mnohokrát za pomoc. Ovladače jsem měl stejné, ale aplikaci PVR 2 verzi 2.0.2.31. V ní se nebylo možné dostat k nastavení videokodeku, ale v té výše uvedené 2.0.3.48 už ano. Už při instalaci se zobrazovala položka "Instalace Codec 1/3, 2/3 a 3/3 ), což u minulé verze nebylo. Také tato verze oproti minulé obsahuje nastavení dálkového ovladače.
    Zatím moc děkuju.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Poslední aktivita víc než před rokem? No..nicméně..nechápete prosím někdo, co se mi to stalo s EPG? Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: EPG.jpg 
Zobrazení: 164 
Velikost: 245.6 KB 
ID: 29314

Registrace
    Apr 2004

Neumí zpracovat české znaky (ě š č ř ž ...... a tak podobně). Což není chybou karty, ale vysílatele

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od joe.hunter Zobrazit příspěvek
    .nechápete prosím někdo, co se mi to stalo s EPG?
    Vidím, že EPG máš v nějakém programu, tedy na PC. Na TV máš EPG v pořádku?
    Sice může být problém u vysílatele (aktuálně však tomu nevěřím), ale spíše je problém v programu, který u tebe zpracovává EPG.
    Má problém s diakritikou. Používá nesprávnou znakovou sadu či neumí správně nastavit charset fontů, které používá v EPG.

Je tu občas Avatar uživatele MrPierc
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den, dal jsem do jednoho PC WinFast DTV2000 H. Nainstaloval jsem SW WinFast PVR2, aktualizoval na poslední verzi na Win 7 a vyhledal kanály. Nyní se snažím rozchodit zvuk. Problém jen ten, že na základní desce GA-M68MT-S2P nemám audio in nebo cd audio pro napíchnutí a propojení 4pinového kabelu mezi TV kartou a základní deskou. Je nějaká možnost to propojit i jinak? Mám v krabičce ještě tento kabel – šlo by to píchnout do TV karty a jack ze zadu do základní desky? Je to k tomu určeno? Děkuji a omlouvám se, pokud to není adekvátní téma.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 20151019_102130.jpg 
Zobrazení: 91 
Velikost: 72.6 KB 
ID: 31655  

Registrace
    Apr 2004

Pokud má motherboard i TV karta CD-konektor, tak takto:
    http://masek.webzdarma.cz/Kodeky/audioExpert.pdf
    Pokud nikoli, "jede" zvuk po PCI lajně a pak je nutno se "pošťourat" v tomhle (nebo podobném):
    http://masek.webzdarma.cz/televize2.jpg
    (vše, co se týká sekce AUDIO)

Zkus se ještě mrknout sem (kdysi jsem se tím dost zabýval, ale to už je dávno pryč):
    http://masek.webzdarma.cz/

Je tu občas Avatar uživatele MrPierc
    Registrace
    Apr 2008

Ivo Mašek: Děkuji za reakci. "jede zvuk po PCI lajně" = to myslíte tak, že nemusím nic propojovat kabelem, ale jen nastavit ve Winfast PVR2 nastavení dle screenu?

Registrace
    Apr 2004

Ten screen berte jako vzor, kde se v tom "pošťourat". Tam se vám objeví listovací menu s tím, jaké máte možnosti a zkoušet, co bude fungovat.

Registrace
    Apr 2004

Jinak, ten kablík, co jste dal foto - pokud je to originál Leadtek, tak ten má (nebo alespoň měl) specifické propojení. Já jsem to tehdy i rozkreslil a tehdy dával někam sem. Mělo by to být někde v tomhle threadu. Bylo by i dobrý si to projít. Chápu, je to hodně stránek, ale nedá se to všechno pamatovat. Říkám - kdysi jsem se tomu velmi věnoval, ale to už je dávno a lecos mě už z hlavy vypadlo

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Na kabelu je modrý 3,5mm stereo jack, to je audio výstup. Je třeba ho zapojit do line-in vstupu zvukové karty a nastavit tento vstup v PVR2.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Trošku oživím téma PVR2. Mám win7 64bit a v poslední době se po spuštění z režimu spánku nebo z hibernace (prostě při přihlášení uživatele) samovolně spustí TV a to v celoobrazovém režimu,takže dobrou minutu není pc použitelný (PVR se spouští dlouho). V plánovači úloh jsem nic nenašel...) Proč se najednou sama spouští?

Strana 59 z 59 PrvníPrvní ... 949575859

Podobná témata

1. Jak spustit Winfast PVR2 bez karty Winfast v PC?
    Od Fricoolinek2 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-05-2012, 16:46
  2. WinFast PVR - aplikace
    Od vladoc v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 182
    Poslední příspěvek: 18-11-2010, 23:07
  3. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 11-12-2008, 17:37
  4. Winfast tv xp expert aplikace
    Od lukkkas v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1