Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 59 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 882

Téma: WinFast PVR2 - aplikace

Nováček Avatar uživatele Fucik
    Registrace
    Feb 2005

Jj, četl jsem. Otázka je, která je ta správná kombinace s PVR2. Použil jsem 4.107.3208, které jsem měl v tu chvíli staženy jako poslední. Jak jsem zjistil, v tuto chvíli je poslední verze 4.107.3210. Takže zkusím, pak se ohlásím
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele vladoc
    Registrace
    Mar 2004

Mne WinFast PVR2 2.0.2.1 s novými ovládačmi 4.0.107.3210 už cez pol hodiny ladil TV kanály v režime "Adaptíve Channel scanning". Trvalo mu to 40 minút. Naladil všetkých 37 TV kanálov.
    Nahral som pár minút z MBoxu (v DVD formáte). Na tomto kanály beží text v dvoch prúžkoch. Jeden beží pomaly a druhý rýchlo. Obraz je výborný a hlavne plynulý bez nastavovania parametrov záznamu. Aj rýchlo bežiaci text sa dá prečítať. Zvuk je počuteľne kvalitnejší. Zvuk má basy i výšky a je naozaj stereo.
    Pri opakovanom nahrávaní sa mi objaví hlásenie "Nelze zaznamenat video signál". Po opakovanom spustení aplikácie PVR2 to ide.

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

úúúúž ty drivery sosám. odpoledne budou instalační orgie, mám konečně staženou vistu RC2 tak další testování PVR2 bude už v čistém experimenty nezatíženém OS.

vlado, kterou verzi zkoušíš? poslední betu (b4) nebo stabilní (b2)

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

vladoc žeby lepší deinterlace?! Fakt?!

Registrace
    Mar 2004

DoomHammer
    Stiahol som WinFastPVR2_setup_20201.zip, keď som náhodou klikol na jeden odkaz.
    O iných verziách som nemal ani tušenie. Už som sa zorientoval a ťahám WinFastPVR2_setup_20204.zip.

Registrace
    Mar 2004

Vyskúšal som WinFastPVR2 2.0.2.4 s ovládačmi 4.0.107.3210.
    Táto verzia je lepšia v tom, že môžem nahrávanie koľkokrát chcem prerušovať a pritom všetko funguje normálne.
    PVR2 2.0.2.1 i 2.0.2.4 v dobrej kvalite vypaľujú priamo na disk.

Registrace
    Mar 2004

ty seš drak. díky za info. odpoledne sosnu taky tu verzi b4 a uvidím.

Registrace
    Mar 2004

Keď som experimentoval s WinFastPVR2 2.0.2.1 s ovládačmi 4.107.3208 sa mi stalo toto:
    Spustil som nahrávanie s časovým limitom 10 minút s tým, že pri dokončení úlohy sa PC prepne do režimu spánku. No zabudol som potvrdiť "OK".
    Asi v 12-tej minute som počas nahrávania nastavenie zopakoval a dal "OK". V tom momente sa PC vyplo, lebo uplynulo viac času, ako bolo nastavené. Po reštarte som zistil, že systém stratil informácie o HDD SATA. HDD SATA sa stratil i v BIOSE.
    P.s.
    Chyba bola v BIOSe. Musel som napáliť novú verziu BIOSu.
    BIOS pro základní desku Asus P4P800-X
    Verze 1008 - 5.1.2005 - vyřešena nestabilita systému při přetaktování a současném použití SATA disku

Registrace
    Mar 2004

DO - funguje
    Teletext - nepozná mäkčene a dĺžne
    Time shifting - funguje
    Prepínanie stereo(OK) - dual (OK) - main(?)
    Nahrávanie podľa časového rozvrhu funguje. Vyskúšal som nahrať 2x po 5 minútach záznamu z rôznych kanálov a vždy po každom nahraní som nechal vypnúť aplikáciu. S uspávaním PC ešte počkám.

Obraz a zvuk je o triedu lepší, ako u WinFast PVR.
    Už ostávam u WinFastPVR2.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Fucik
    ... Instalace aplikace vpohodě, ale při spuštění vyskočí hláška "Fails to build graph.", když toto hlášení odkliknu a zkusím přepnout vstup na analog TV ručně, vyskočí opět totéž...
    To znám PVR2 se mi chovala úplně stejně, když jsem ji nainstaloval do systému, kde už předtím bylo nainstalováno průběžně několik starších verzí PVR. Novější ovladače ani důkladná čistka v registrech nepomáhaly. WDM byly také v pořádku. Na čistém systému (po reinstalu OS) již tento problém není a PVR2 kartu vidí. Stejně jsem se ale vrátil ke stašímu WinFastPVR. S novou verzí počkám až uzraje, zatím mi u ní převažovaly negativní emoce z množství chyb.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od vladoc
    ... Obraz a zvuk je o triedu lepší, ako u WinFast PVR...
    Já jsem žádnou změnu nezpozoroval. Možná je to tím, že mám dobrý obraz i zvuk už u WinFast PVR. A mimoto, na kvalitu mají vliv kromě hardwaru jen ovladače (dle mého skromného názoru).

Registrace
    Mar 2004

Saxel
    Keď si dám vo WinFast PVR2 v režime PAP Twin View prehrať záznam z WinFast PVR a porovnávam zvuk medzi nimi, tak zvuk z WinFast PVR2 má viacej šťavy (výraznejšie basy a výšky, výraznejší stereo efekt). To je môj názor. Ešte porovnám dva rovnaké klipy.
    U mňa Time shifting má javne lepší obraz vo WinFast PVR2.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

prosim vas, vite nekdo link na PVR2 ? hlavne ne http://tw1965.myweb.hinet.net/WinFastPVR2.htm a nasledny http://tw1965.myweb.hinet.net/zip/Wi...etup_20205.zip pac uz nefunguji[/url]

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Fungují. Teď jsem to zkoušel.

Registrace
    Mar 2004

včera jsem nahodil PVR 2 u kamaráda, co má problémy s příjmem rádia ze vzdálenějších vysílačů (baráček utopenej mezi paneláky). zvuk se zlepšil, šum znatelně poklesl. ještě budem muset vyzkoušet časované nahrávání.

Strana 2 z 59 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jak spustit Winfast PVR2 bez karty Winfast v PC?
    Od Fricoolinek2 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-05-2012, 16:46
  2. WinFast PVR - aplikace
    Od vladoc v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 182
    Poslední příspěvek: 18-11-2010, 23:07
  3. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 11-12-2008, 17:37
  4. Winfast tv xp expert aplikace
    Od lukkkas v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1