Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: AirStar2 "zkracuje" nahrané filmy

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Zdravím kolegy,
    narazil jsem u svého AS2 na zajímavý problém - když něco nahraju a potom to otevřu ve VirtualDubMod, má to zhruba dvoutřetinovou délku (tzn. film, který měl hodinu a půl, se nahrál jenom hodinu a pak konec).
    Zkrátka když nastavím nahrávání na nějakou dobu, tak zhruba po 2/3 této doby začne mpeg bobtnat pomaleji, ale nenahrává se už nic.
    Vůbec netuším, co si o tomhle mám myslet.
    Stroj mám výkonný dostatečně, AS2 jinak funguje bez problémů, na anténu se zesilovačem mám signál nad 90%.
    Už jsem tenhle AS2 měl, před reinstalací XP fungoval dobře, pak jsem vyměnil několik tunerů, z nichž nejel ani jeden dobře (že by to bylo rukama? ), a teď jsem se vrátil k původnímu AS2, nainstaloval podle návodu na tomhle fóru...a dělá to tohle .
    Díky za všechny rady, snad pomůžou
    Ravie
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

ravie14
    Jak se to tváří v ProjectX?

Nováček Avatar uživatele RadstaR
    Registrace
    Oct 2004

Na tenhle problem jsem narazil jednou a nakonec vsechny upravy ve virtualdubu resim nasledovne:
    - Nahraju nejakej program (pres DVBDream)
    - Pustim PVAStrumento a nahranej stream prevedu pres MAKE PS do novyho streamu (zbavim se tak nekterych problemu s rozjetym zvukem nebo chybama ve videu.
    - Takhle upravenej soubor otevru v VirtualDub Mpeg2 a dal upravuju.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od RadstaR
    Na tenhle problem jsem narazil jednou a nakonec vsechny upravy ve virtualdubu resim nasledovne:
    - Nahraju nejakej program (pres DVBDream)
    - Pustim PVAStrumento a nahranej stream prevedu pres MAKE PS do novyho streamu (zbavim se tak nekterych problemu s rozjetym zvukem nebo chybama ve videu.
    - Takhle upravenej soubor otevru v VirtualDub Mpeg2 a dal upravuju.
    Hezký . Já jsem bláhově doufal, že dnešní technika je schopná nahrávat filmy tak, aby stačilo uložit, vystříhat reklamy a vyrenderovat do avi. Nicméně to zkusím (co mi taky zbývá) - díky za radu . Nicméně DVBDream nevypadá, že by podporoval AS2 (aspoň to tam nikde nemají psané)???
    Díky!
    Ravie.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od mirekv
    ravie14
    Jak se to tváří v ProjectX?
    Vyzkouším dneska, měl jsem s ním nějakej problém, takže to chce stáhnout znova instalačku...nejlíp v jiné verzi.
    Díky za inspiraci!

Nováček Avatar uživatele RadstaR
    Registrace
    Oct 2004

Mam taky AirStar 2 a jde to v pohode. Jinak to vetsinou staci jen nahrat a vypalit, ale bohuzel kazdej program si s tim poradi jinak. V jednom se to prehraje v pohode v druhym ujizdi zvuk a ve tretim se ti prave prehraje jen kousek.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od RadstaR
    Mam taky AirStar 2 a jde to v pohode. Jinak to vetsinou staci jen nahrat a vypalit, ale bohuzel kazdej program si s tim poradi jinak. V jednom se to prehraje v pohode v druhym ujizdi zvuk a ve tretim se ti prave prehraje jen kousek.
    Nahraný mpeg mi Windows Media Player vůbec nepřehraje, resp. právě ten kousek - asi 2 vteřiny. Nicméně tak jako tak, VirtualDubMod mi dřív ty filmy otvíral dobře, to až teďka se to nějak potentovalo.
    Zkusím ProjectX a PVAStrumento...zítra budu moudřejší.
    Spíš si ale myslím, že problém bude už v zachytávání - po inkriminované době (2/3 nastaveného nahrávání) nahrávaný MPEG začne narůstat mnohem pomaleji, což znamená, že asi nezaznamenává vše, co by měl...
    Díky

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Zatrhni si smart buffer, měj zapnutý i timeshift + konvertovat do mpg bez omezení a ponechat na disku, máš to i zálohované

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od Foolproof
    Zatrhni si smart buffer, měj zapnutý i timeshift + konvertovat do mpg bez omezení a ponechat na disku, máš to i zálohované
    A tohle se nastavuje kde, v DVB vieweru, PX nebo PVAStrumento?

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

V DVBVieweru.

Registrace
    Mar 2004

DVBDream jede s AS2 v pohodě.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

OK, zkusíme jak DVBV, tak DVBD
    Díky moc ještě jednou. Zítra přijdu s brekem zase
    Ravie.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Dreamer
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od ravie14
    Nicméně DVBDream nevypadá, že by podporoval AS2 (aspoň to tam nikde nemají psané)???
    A co toto? http://www.dvbdream.org/

Supported Devices:
    B2C2 (Skystar2, Airstar2, Cablestar2)
    Twinhan (All PCI models should work *)
    Pinnacle PCTV Sat/400i/Lite
    Genpix 8PSK to USB device
    Broadlogic (BL2030) (NEW in v1.2)
    DVBWorld (Nextorm/SatStar2/Acorp TV878DS USB/PCI) (NEW in v1.2)
    Tongshi DVB-S (NEW in v1.2)
    Coship/SmartVision CdvbAny2030s (NEW in v1.2e)

A tiez, naco je v tejto sekcii hore toto? https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=8668

Podporovane zariadenia / karty:

- B2C2 (Skystar2, Airstar2, Cablestar2)
    ...

;-)

Ja mam SS2, nahravam v DVB Dream priamo do MPG, striham v MPEG2CUT2 a (nieco) komprimujem v AutoGK, ten mi to niekedy nevezme, ale staci strihnut 1 frame zo zaciatku a uz to zoberie. Spravi vsetko automaticky, ale su tam aj skryte nastavenia ktore sa tiez niekedy hodia, daju sa zobrazit len kl. skratkou Ctrl+F9.

Pri problemoch s MPG nahravkami skuste zapnut Full TS mode (menu > Options > Device Options > Options).

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Dobré ránko,
    takže:
    2Dreamer: asi jsem si to nepřečetl dostatečně dobře...DVBDream jsem skutečně rozchodil, ovšem až na jednu "drobnost". Jakmile přepnu kanál, odejde mi signál a musím to v setup4pc ručně spravit. Asi to bude někde v nastavení Dreamu, ale kde, to netuším.

2 foolproof
    Ty nastavení, o kterých jsme včera mluvili, jsem fakt nenašel. Jakou verzi DVBV máš na mysli?

2všichni:
    Včera jsem zkoušel ještě DVBV a došel k následujícímu závěru: mám v PC ještě analog tuner Leadtek. Pokud nahrávám jenom z AS2, pak se zdá být vše OK. Pokud ovšem zároveň nahrávám i z analogu (třeba Primu na digitál, jak známo, moc dobře chytit nejde \/ ), pak mi AS2 dělá to, co jsem popisoval - po nějaké době přestane nahrávat, resp. mpeg bobtná v řádu desítek KB/s, což obraz evidentně nebude .
    Z uvedeného vyplývá, že pokud budu chtít nahrávat (dokud nebude Prima digitální) víc programů, tak budu asi muset do TS, v případě Primy si vybrat, jestli chci to nebo to.
    Tenhle problém mě dost překvapuje (ještě zkusím, co na to ProjectX), dřív mi tahle kombinace DVB+analog nezlobila (se stejným železem).
    Je fakt, že mám v systému kromě XviDu ještě nějaký all-in-one codec pack, ale ten tam mám kvůli titulkům u filmů :-/

Joj, to jsem se rozepsal Každopádně díky za pomoc!

Registrace
    Mar 2004

U AS2 pozor na jednu věc a to napájení antény. Některé atény jsou konstruované tak, že tvoří pro napájení zkrat a to se kartě nelíbí. Stalo se mi že signál postupně odumíral. Pomohl jen restart PC.
    Dreamer
    Jak ti jde střih v MPEG2CUT2? Mně při přechodu do další části (třeba po vystřižené reklamě) dost zakostičkuje. Používám MPEG2Schnitt a tam je to v pohodě.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-03-2012, 22:06
  2. Jake MMC s HDD "server" + druhe jako "stanice"
    Od Cigisek v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 16-09-2011, 10:51
  3. odděleno z "Capitalism: A Love Story" (sekce filmy)
    Od Antonín v sekci Volná témata
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 07-05-2010, 16:27
  4. Jak převedu staré "8- celuloid" filmy na DV...?
    Od maron v sekci Stará technika (VHS, 8mm...)
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 09-11-2007, 13:35
  5. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-07-2007, 19:08