Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic EH 65 dotazy

kyssling_tvf (24)|23.10.2006 16:32
Dobrý den, moc prosím o zodpovězení co budete vědět.

1) Opravdu nemohu nahrát z DVD film (i starší originály) nebo alespoň bez ochran na HDD ? Kamarád má LG v podobné relaci a prý mu to jde ...

2) Existuje na dálce tlačítko EJECT ? (Třeba u Philipse mě stačilo podržet STOPku)

3) Fakticky nemá přístroj Zoom ? Je možné ho tam dotlačit nějakým novým firmwarem ? (jsem laik)

4) Když si ten rekordér koupím na splátky (už ho mám) mohu to zboží v nějaké lhůtě vrátit ?

Díkes

Jaký lepší rekordér do 20 tisíc byste doporučili ?
ODSakEda (2278)|23.10.2006 18:00
5. -PC :-D
kyssling_tvf (24)|23.10.2006 21:08
Nejde mě na Hard šoupnout ani avi nebo divx. Kamarádovito na LG 199 jde ... dělám něco blbě ? Také jsem nenalezl možnost uměny titulkůu DIVx ...
Pitomec (10211)|24.10.2006 07:04
Když ten rekordér začneš používat k účelům pro něž byl stvořen, tj. na HDD záznam z TV vysílání (což si pak můžeš smahnout na placku) a k přehrávání filmů, tak s ním budeš spokojen. Jestli ale začneš vymýšlet nějaký AVI a DivX, tak to seš na špatné adrese - k tomu si kup nějakou peleš v ElectroWorldu a ne DVD rekordér Panasonic...
Vesely (1)|24.10.2006 15:41
Vim, ze DMR EH 65 neumi vypalovat na DVD-R(RW) ve formatu 16:9, ale pouze 4:3. 16:9 dá pouze na HDD a DVD-RAM. Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nevi jestli napriklad nejaky DVD-recorder z typove rady pro rok 2007 by uz toto zvladal? Konkretne mi jde o zaznam z kamery NV GS 280. Dik.
Pitomec (10211)|24.10.2006 16:41
A NV-GS280 točí v 16/9? To snad ne... 8-)
kyssling_tvf (24)|24.10.2006 19:48
Tak ještě poddotaz jestli mohu:
Nejde mě korektně progresivní ani neprogresivní zorazení přes YUV vstup. A tomám Panasonic 29PX20 televizi ... A musím jet scartem ... Neví někdo nebo nemá někdo tu samou kombinaci ?

A má smysl používat showview přes analog,když je běžné digitální vysílání (přes settopbox).

Díkes za náměty






[quote=Pitomec]Když ten rekordér začneš používat k účelům pro něž byl stvořen, tj. na HDD záznam z TV vysílání (což si pak můžeš smahnout na placku) a k přehrávání filmů, tak s ním budeš spokojen. Jestli ale začneš vymýšlet nějaký AVI a DivX, tak to seš na špatné adrese - k tomu si kup nějakou peleš v ElectroWorldu a ne DVD rekordér Panasonic...[/quote]
Pitomec (10211)|24.10.2006 20:21
ShowView je pouze zjednodušené programování pro nahrávání (zadáš kód vyčtený z časopisu a podle něho se rekordér automaticky nastaví na danou předvolbu s přesně uvedeným start/stop), takže to defacto vůbec s přístrojem a provozem nesouvisí.
Modena (1706)|24.10.2006 20:44
[quote=kyssling]Tak ještě poddotaz jestli mohu:
Nejde mě korektně progresivní ani neprogresivní zorazení přes YUV vstup. A tomám Panasonic 29PX20 televizi ... A musím jet scartem ... Neví někdo nebo nemá někdo tu samou kombinaci ?
Díkes za náměty[/quote]
Nemám tu samou kombinaci, ale funguje to tak, (alespoň mě) že si vypneš (zakážeš) RGB na SCART a pak zvolíš deinterlaci na YUV - totéž na TV !
kyssling_tvf (24)|27.10.2006 10:27
[quote=Modena][quote=kyssling]Tak ještě poddotaz jestli mohu:
Nejde mě korektně progresivní ani neprogresivní zorazení přes YUV vstup. A tomám Panasonic 29PX20 televizi ... A musím jet scartem ... Neví někdo nebo nemá někdo tu samou kombinaci ?
Díkes za náměty[/quote]
Nemám tu samou kombinaci, ale funguje to tak, (alespoň mě) že si vypneš (zakážeš) RGB na SCART a pak zvolíš deinterlaci na YUV - totéž na TV ![/quote]

No vt om problém není - já to mám zapojené přes YUV (ale atť už nastavím 100Hz nebo progresivně) tak obraz není takový kvalitní jako přes SCART. Televizi mám Panasonic 29PX20 P