Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Posunutý zvuk

Razek (2)|22.10.2006 12:46
Zdravím všechny příznivce fora a mám jeden problém s tvorbou sestříhaného videa v Pinnaclu 10,6. Po nahrání tv pořadu z tv karty (dual DVB-T pinnacle) v mpeg 2 do počítače je vše OK. Když vystříhám reklamy, začátky a konce ve studiu pinnácle plus v.10,6 a přehraju ho ještě ve studiu je stále vše ok, ale když dám vytvořit DVD nebo soubor a po té ho přehraju je zvuk posunutý do zadu. Zkoušel jsem dle nabídky různé varianty (pcm,dolby,mpeg) i co se týče kvality a pořídil i na doporučení dodavatele audio kartu (X-FI extreme music), ale výsledek je stále stejný. Podotýkám, když dělám domácí video, tak vše funguje.
Díky za radu
vlada (3470)|22.10.2006 21:46
Razek
Střihat video z DVB-T v Pinnaclu je naprostej nesmysl. Kromě zásadní ztráty kvality lze očekávat i další průsery.

Použij buďto komerční Womble nebo kombinaci free programů ProjectX -> MPEG2 Schnitt -> Muxman. Případně jejich alternativy.
Razek (2)|26.10.2006 08:19
Díky za radu, již jsem vyzkoušel Womble a celý film je sestříhán a vy pálen za 10 minut, to je super. Je někde ke stažení čeština?
ještě jednou díky. :-!!!
peco (772)|1.11.2006 18:43
[quote=Razek]Díky za radu, již jsem vyzkoušel Womble a celý film je sestříhán a vy pálen za 10 minut, to je super. Je někde ke stažení čeština?
ještě jednou díky. :-!!![/quote]
O cestine neviem, ale cesky videotutorial existuje.

Edit:
Nesmiem tolko pit. Ten tutorial je na TDA 9-) 9-) 9-)

Edit2:
Tak nakoniec som si celkom dobre spomenul, no nie je to videotutorial. :-)
http://www.vzduchem.wz.cz/dvd.htm