Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: frames s duchmi

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

uz niekolko mesiacov uspesne pouzivam hdd rekorder kiss 558 na nahravanie vecernickov, ktore nasledne v PC konvertujem na xvidove subory a v tejto podobe ich pustame dcerke.
    uz davnejsie som si vsimol, ze v nahratych vecernickoch sa v podstate pri kazdom rychlejsom pohybe vyskytuju vo framoch duchovia - myslim tym, povedzme ze mame vo vecernicku postavu macicky, ktora velmi rychlo mava labkami. v nahravke bude mat v niektorych framoch nasa macicka niesto styroch osem tienovych labiek. povodne som si myslel, ze to suvisi s prevodom do toho xvidu ale dnes som si uvedomil, ze tieto duchove framy su uz v orginalnej nahravke urobenej na kisse.
    neviem, ci som to jasne vysvetlil ale pomohlo by mi zistit, ci je problem v mojom nastaveni kissu a je nejako odstranitelny alebo ide o nejaky externy problem, ktory suvisi s framerate samotneho kresleneho vecernicka.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele kocourleo
    Registrace
    Dec 2007

Nejspíš jde o prokládání:

https://www.tvfreak.cz/prokladani-je...-naposledy/456

Linky na začátku článku ti mohou pomoci, pokud napíšeš v čem ten Xvid vyrábíš, jistě ti i poradí vhodný filtr.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Jak snížit reference frames?
    Od morricone v sekci Kodeky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-04-2012, 19:35
  2. Frames v Adobe Premiere cs3
    Od Hondiago v sekci Editace videa
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-06-2010, 13:20
  3. B-frames
    Od Tilk v sekci Kodeky