Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

vypálenie Video_TS v Nero

marian1 (18)|11.10.2006 09:01
nazdar,
vie niekto, ako vypáliť viac video TS súborov v nero na 1 DVD, resp. vytvoriť ďalší video TS súbor. Keď chcem pridať súbory do priečinku, v ktorom už mám uložené takéto súbory, tak tie ďalšie berie ako identické (IFO, VOB,...) s už uloženými a odmietne ich uložiť, čo je pochopiteľné, ale dá sa to nejako vyriešiť?
Pri vypaľovaní Video DVD mi nero neponúka ani možnosť multisession.
dik
StD (8612)|11.10.2006 09:40
Nejdřív si nastuduj, co to je Mastering DVD, pak zapomeň na Nero a pusť se do práce... \/
mirekv (7169)|11.10.2006 09:48
Nevím jesli jsem tě přesně pochopil, ty chceš do stávající struktury DVD (IFO+BUP+VOBy) ještě něco dohrát? To nepůjde, protože struktura je přesně daná. Pokud bys chtěl více filmů na jednom DVD, tak jedině nový authoring.
marian1 (18)|11.10.2006 09:52
netvrdím, že som odborník, ale čo to som si už naštudoval, ale napríklad v let´s edit 2 mi stále enkóduje do dvoch klipov, pričom druhý je stále bez zvuku a počas vypaľovania mi oznámi, že došlo ku chybe pri čítaní a koniec. Preto som sa vrátil k Nerovi, lebo mi pripadá jednoduchší. Enkódujem v Canopus Procoder2 a vypaľujem zatiaľ v nero, ale mám už uvedený problém.
marian1 (18)|11.10.2006 09:58
mám niekoľko 15 minútových klipov, ktoré chcem vypáliť, každý má svoju DVD štruktúru, táto je pri každom klipe rovnaká a preto odmietne vypáliť další klip s rovnakou štruktúrou. Musím otvoriť novú kompiláciu, ale viac kompilácii neviem vypáliť na 1 DVD.
StD (8612)|11.10.2006 10:35
To je tedy pěkná ptákovina, co děláš... :-((
Když už to proháníš přes ProCoder, tak si jako výstup nastav DVD-Mastering Q a výstup budeš mít demuxované streamy m2v + wav pro každý klip. To vše potom poskládej v autoringu do jednoho filmu a každý klip bude jako jedna kapitola...
marian1 (18)|11.10.2006 10:45
dik, tak to nejako skúsim, ale bude to asi štýl " veľa pokusov-veľa omylov", lebo s procoderom mám zatiaľ minimum skúseností. Ešte taká maličkosť- ja si už pri zachytávaní z TV karty nastavujem výstup DVD, takže neviem, ako sa to bude správať?
StD (8612)|11.10.2006 11:00
Ten mastering lze udělat také rovnou v ProCoderu, pokud nejsi příliš náročný, protože audio může potom být jen Mpeg nebo PCM-wav. =jako výstup je VOB.
Fantas! (3016)|11.10.2006 11:11
[quote=mirekv]Nevím jesli jsem tě přesně pochopil, ty chceš do stávající struktury DVD (IFO+BUP+VOBy) ještě něco dohrát? To nepůjde, protože struktura je přesně daná. Pokud bys chtěl více filmů na jednom DVD, tak jedině nový authoring.[/quote]
ja bezne pridavam datovy adresar, dodrzuji 8 znaku nazev bez diakritiky a do nej davam soubory. Nejcasteji buklet a trebas fotky pro prehravani v PC. Nesetkal jsem se s prehravacem, ktery by to neprecetl...
mirekv (7169)|11.10.2006 11:30
Fantas!
Dobře, ale určitě to nedáváš do adresáře VIDEO_TS. To že to jde mimo, vím! :-)
Fantas! (3016)|11.10.2006 11:37
mirekv
taktak. :-)
peco (772)|11.10.2006 14:19
[quote=marian1]mám niekoľko 15 minútových klipov, ktoré chcem vypáliť, každý má svoju DVD štruktúru, táto je pri každom klipe rovnaká a preto odmietne vypáliť další klip s rovnakou štruktúrou. Musím otvoriť novú kompiláciu, ale viac kompilácii neviem vypáliť na 1 DVD.[/quote]
Ak ma naozaj kazdy klip dvd strukturu, a netrvas na menu, tak najrychlejsie to urobis cez DVDShrink a jeho ReAuthor. Proste si otvoris Shrink a zvolis ponuku ReAuthor. Potom cez browser najdes tie klipy a pridas si do kompilacie ktory chces. Nakoniec BackUp do *.iso a vypalit cez ImgBurn.
kukolarik (99)|11.10.2006 15:57
ja by som ti odporucal uvarit si dobru kavu, nejake sendvice, sacok chipsov a kliknut na tento link a pustiti sa do studia.

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=9659

Ver mi,ze som to skusal vseliako ale pri tejto sfere plati, ze netreba vediet ako, ale preco... Ked to precitas, sam sebe dokazes dat velmi ale VELMI presnu odpoved a vyriesis viacero drobnosti...
ai (2993)|11.10.2006 20:38
kukolarik
tak nevim, v tech navodech, ktere jsou i jako sticky, ovsem neni o masterinku vubec nic, je tam neco o uprave videa, enkodovani mpg ale nic o masteringu

VIDEO_TS muze byt na DVD jen jedno, to je jednoducha a kratka odpoved pro Marian1