Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 63

Téma: MPC - nesynchro zvuk a video při přehrávání

Je tu pravidelně Avatar uživatele Connor
    Registrace
    Sep 2005

mirekv: Jo, taky si myslím, že to bude v nastavení něčeho jiného. Nefunguje mi to na dvou různých instancích OS, jedna instalace je nová a druhá prastará na které mi to doteď mi to fungovalo (ale před časem sem s tím už měl problém, ale nevím jak sem ho vyřešil, je to dávno)....
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2006

nechapem na co pouzivate vseliake nenormalne codecs. raz som len tak vyskusal jeden z tych vasich hromadnych a rozdzubkalo mi to polovicu systemu(vsetko bezalo horsie) a uz som sa ich nemohol zbavit. a aby som pri tom nestravil tyzden, tak som radsej preinstaloval win(vlastne mam v zalohe cistu nainstalovanu instalaciu ktoru len rozbalim(rar) za 5min a je to. a tak dalej mam dalsie zalohy uz aj so zakladnymi ovladacmi atd atd...)

mne sa velmi osvedcilo pouzivanie prehravacov [color=red]Media Player Classic v6.4.9.0[/color] a [color=red]PowerDVD v7.0.1813(len full)[/color] a na nedotahane ked aj zrovna beziace .dctmp je velmi dobry [color=red]VLC media player v0.8.5[/color](samozrejme v pripade nudze ho pouzijem aj na ine). no a k tomu MPC prehravacu samozrejme pouzivam len podla potreby najnovsie [color=red]ffdshow codecs[/color]+[color=red]QuickTime Alternative v1.76[/color]+[color=red]Real Alternative v1.51[/color]
    samozrejme najdu sa este nejake codecs ako su napr. VidM atd... tie ale instalujem az potom ked sa podari natrafit na nejake video s takym priblblim formatom

Registrace
    Sep 2005

sojer: No jo, jenže mě ten problém potkal paradoxně nejen na staré ale i čisté instalaci Windowx XP (+MPC a ffdshow) a to mě dost zmátlo, sice sem pak zkoušel na to naprat i moje oblíbené K-Lite Mega Codec Packy tam a zpátky ale to už ničemu nepomohlo. Jasně codecpacky jsou zdrojem možných potíží, ale mě překvapuje, že zrovna tu synchronizaci mpv a mpa souboru se mi nedaří nějak spravit.
    Btw byl bych momentálně i spokojen s nějakým jiným playerem, který mpv+mpa zvládne.
    Jediný co mě napadá je, jestli jsem instalaci WinXP nějak nešikovně nepokazil úpravou instalaček pomocí nLite, ale kdo ví.
    Až budu mít čas tak holt znovu reinstaluju systém...a běda jak to nepude.

Registrace
    Sep 2005

Tak problém stále trvá i na čisté instalaci Windows XP. Nainstaloval jsem nové WinXP + MPC. Nepřidával žádné kodeky a použil default nastavení filtrů. A přesto mi jde zvuk i video blbě.
    Večer zkusím přidat ještě ffdshow+Haali splitter, ale obávám se, že to tomu nepomůže. To snad není možný. :-/

Registrace
    Sep 2005

Tak jak sem předpokládal, žádná změna.
    Začínám mít taky pocit, že na vině možná nebude MPC, ale nějaké jiné nastavení v systému. :-/
    Ach jo, to je otrava, taková ptákovina ale nedá mi to spát.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Connor
    Já už mám třetí nový systém na různých PC a nikde to nechodí. Trvám na tom, že po instalaci NĚČEHO problém pomine, protože na dvou starých systémech to chodí správně!
    Jo a v nastavení MPC jsem se nikdy nehrabal!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Pouzivam WMP a s takymito problemami som sa nestretol ani po stej instalacii

Registrace
    Sep 2005

Stayman: Jasně. A jak ti jdou ve WMP přehravat MPV a MPA soubory naráz?

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Connor
    No právě že nejdou a proto s tím nemá problémy.

Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od vlada
    Connor
    No právě že nejdou a proto s tím nemá problémy.
    No právě.

Je to ale stejně záhada.

Registrace
    Sep 2005

Podařilo se někomu z vás spravit ten problém se synchronizací??
    Uplynulo pár měsíců, já upgradoval PC, ale problém stále přetrvává. Zkouším to tedy řešit znovu a z čistou hlavou, ale neúspěšně. Záhada.

Registrace
    Mar 2004

Connor: čoveče nepřišel jsem na to, systém mám už půl roku, doinstalovávám různé sw a nic. Sám jsu zvědavý, kdy se to zlomí!

Registrace
    Sep 2005

mirekv: U mě to samé, ach jo. Zvláštní je, že dříve, před pár měsíci mi to fungovalo v pohodě, ale od té doby ani ťuk. Matně si vzpomínám. že před cca rokem, jsem s tímhle zápasil (v době kdy jsem poprvé instaloval DVB-T tuner, ProjectX, GK apod.) a tenkrát jsem si musel hrát s nějakým manažerem filtrů abych to rozchodil... ale moje paměť mi už hodně slábne a podrobnosti už nevím.
    Jak to, že to někomu chodí na čistém systému v pohodě a někomu ne? To by ukazovalo na problém mimo MPC a filtry, ale spíš nějaké vadné systémové nastavení?

Registrace
    Mar 2004

V čistém systému to nikomu nechodí, to si akorát vlada vymýšlí. U mě zatím nic nového.

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Nechce se mi číst celý thread, ani nevím, jestli jsem tu už reagoval, ale zkusit přehrát GraphEditem s tím, aby byly zapnuté hodiny, tedy sledovat, který audio dekoder je automaticky zapne, s kterým rendererem, pokud jsou vlastní soubory dobře zesynchronizovány, tak to musí být OK, no a pak se pokusit nastavit ten stejný audiorenderer apod. i v MPC nebo v čem se to rozchází.

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. nejde zvuk při přehrávání videa z internetu
    Od babun v sekci Editace audia
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-06-2011, 08:16
  2. Video pro přehrávání na Internetu
    Od rjja v sekci Kodeky
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 14-03-2010, 20:40
  3. Video delay pri prehrávani DVD