Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Leadtek Winfast 2000 XP Expert a Mediaportal - problém

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Podařilo se někomu uspokojivě rozjet na této kartě Mediaportal? Přestože originální software od Leadteku i např. program ATV2000 mi jedou bez problémů, v Mediaportalu se obraz naprosto nesnesitelně trhá, a to tak, že se na to nedá koukat (timeshifting zapnutý nemám). A to nemluvím o problémech, než jsem rozjel zvuk namísto šumu (přepnou normu Palu z B/G na D/K nepomáhalo, pomohla náhoda - nastavení Zimbabwe místo ČR ).
    Že by nějaké nestandardní ovladače? Neexistuje nějaký plugin do Mediaportalu, co by to vyřešil?
    Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Modelové řady EXPERT, DELUX apod., jsou poplatné době svého vzniku. Už jsou za horizontem. Sice se vyrábí (EXPERT) a modifikované řady DELUXE, coby verze RX apod.
    takže s nějakým mediaportálem a podobnými "vymoženostmi" dnešní doby moc nepočítej. Spíše celkem mrkám, že se ti podařil na Expertu zprovoznit ATV2000. (asi záleží na revizi - já mám ten tuner z podzimu 2003)

(přepnou normu Palu z B/G na D/K nepomáhalo, pomohla náhoda - nastavení Zimbabwe místo ČR ).
    To je nevhodnými ovladači. To přepínání přes "A" opravdu funguje. U některých verzí aplikací je možno nastavit PAL_BD. Pak se nemusí přepínat. Vyzkoušeno pro kabelovku.

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

vyzkoušeno i pro anténu (STA)

Podobná témata

1. LeadTek WinFast 2000 XP Expert dalkove ovladani
    Od Sasha v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-05-2006, 06:14
  2. LeadTek WinFast 2000 XP Expert - problem se zvukem
    Od Ondy v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 06:28
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-01-2005, 19:56
  4. Leadtek WinFast TV 2000 Expert - jaky soft pouzivate???
    Od Jerry7650 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-09-2004, 19:23
  5. Zvuk tv tuneru Leadtek winfast TV 2000 XP expert
    Od Ego Masar v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-03-2004, 09:06