Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 53

Téma: Full HD 40" Sony KDL-40W a Samsung LE40F71B

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od CyberTec
    Sharpy vypadaji fakt zajimave, obrazovky delaji v nove postavene tovarne v Japonsku. tady jsou specifikace, nejvic se mi ale libi, ze maji krome HDMI taky vstup na DVI http://sharp-world.com/corporate/news/060831_1.html v nabidce by mely byt modely 52", 46" a 42"
    Ted koukám na ty jeho specifikace a ta pro mě zajímavá 42 má opravdu jak 2xHDMI tak 1xDVI což se jen tak nevidí. Jsem opravdu zvědav na cenu. No uvidímě brzy 10. listopadu začně prodej v Japonsku, tak se k nám snad taky něco dostane, když výroba má být 6000 ks měsíčne.
    V reálu ty televize vypadaj výborně, líbí se mi dokonce více jak KDL-40W, na řadu X to sice nemá, ale ta je zase cenově malinko jinde.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od zkero
    Sharpy vypadaji fakt zajimave, obrazovky delaji v nove postavene tovarne v Japonsku. tady jsou specifikace, nejvic se mi ale libi, ze maji krome HDMI taky vstup na DVI http://sharp-world.com/corporate/news/060831_1.html v nabidce by mely byt modely 52", 46" a 42"
    Ted koukám na ty jeho specifikace a ta pro mě zajímavá 42 má opravdu jak 2xHDMI tak 1xDVI což se jen tak nevidí. Jsem opravdu zvědav na cenu. No uvidímě brzy 10. listopadu začně prodej v Japonsku, tak se k nám snad taky něco dostane, když výroba má být 6000 ks měsíčne.
    V reálu ty televize vypadaj výborně, líbí se mi dokonce více jak KDL-40W, na řadu X to sice nemá, ale ta je zase cenově malinko jinde.
    ta 52" by mela byt za 115, ale me spis zajima 42", tipuju kolem 70 tacu. doufam ze tam do dvi opravdu bude a nebude chranene HDCP, nechapu jak muzou ostatni nabizet pro propojeni digitalni tv s pocitacem pouze analogove rozhrani D-sub

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

dneska sem zevloval po electroworldu, kde maj lcd fakt pozehnane, bohuzel do 90% z nich poustej mtv lokalnim koaxialnim rozvodem pochybny kvality a do toho zbytku zenou hd video z pc pres hdmi takze o pokusy o naky porovnavani zbytecny, priste si asi prinesu prehravac, vyhlidnu si nakyho mistniho poskoka a projedu si jeden screen po druhym

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Hezky vecer vsem!
    Take jsem byl na Home Cinema vystave. Sharp mne opravdu nadchnul. Konecne poradny obraz z LCD. Btw. u kazde telky byl nejaky hdbox, obraz byl "pouze " 720p a dovnitr to slo slozkove analogem!
    Presto to bylo nadherne. I lepsi nez Sony W serie. //Sony mel za telkou taky HDboxy s Linuxem a obcas se jim to kousalo(tak jako Esprit receiver)
    Jinak bohuzel 42XD1 nema ono 4 barevne podsvetleni jake maji 37, 46, a 52".
    Uz na miste se mi zdal obraz jiny a po prostudovani prospektu i webu se mi to potvrdilo. Proste 42XD1 nema ono RGB+ (karminova barva). To je skoda. Prisla mi ta 37" fakt docela mala a 46" uz bude ranec
    Ceny byly uvedene pod LCDeckama, a byly asi o 30% nizsi nez u Sony.

Ostuda byla u Sony jediny kus Blu-ray rekorderu v Evrope, ktery ma odpaleny zdroj od posledni predvadecky na Slovensku.

j.
    Citace Původně odesláno od zkero

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od caditko
    Hezky vecer vsem!
    Take jsem byl na Home Cinema vystave. Sharp mne opravdu nadchnul. Konecne poradny obraz z LCD. Btw. u kazde telky byl nejaky hdbox, obraz byl "pouze " 720p a dovnitr to slo slozkove analogem!
    Presto to bylo nadherne. I lepsi nez Sony W serie. //Sony mel za telkou taky HDboxy s Linuxem a obcas se jim to kousalo(tak jako Esprit receiver)
    Jinak bohuzel 42XD1 nema ono 4 barevne podsvetleni jake maji 37, 46, a 52".
    Uz na miste se mi zdal obraz jiny a po prostudovani prospektu i webu se mi to potvrdilo. Proste 42XD1 nema ono RGB+ (karminova barva). To je skoda. Prisla mi ta 37" fakt docela mala a 46" uz bude ranec
    Ceny byly uvedene pod LCDeckama, a byly asi o 30% nizsi nez u Sony.

Ostuda byla u Sony jediny kus Blu-ray rekorderu v Evrope, ktery ma odpaleny zdroj od posledni predvadecky na Slovensku.

j.
    japoncici maji tyto modely oznacene jako radu GX1W s reproduktory dole a GX2W s reproduktory po stranach http://www.sharp.co.jp/aquos/lineup/gx1/index.html podsvicene by to melo byt pomoci zarivek, fluorescent tubes.

jake byly ceny u nas ?

frantici to prodavaji 37" za 1650 euro , 42" za 1999 euro a 46" za 2739 euro http://www.achetezfacile.com/guide-a...0---Sharp.html

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Kdo už kua na vastní oči viděl LCD (nemusí být kua TV...) nad 37" s obrazovkou fuul HD (1920x1080), a na vlastní pracky vyzkoušel, jestli reagovaly el. obvody (VGA, DVI nebo HDMI video IN) korektně na nastavení PC grafiky a topřesně na 1 pixel, jako PC LCD monitory a to na ono fyzické (nativní) rozlišení obrazovky -1920x1080?!!!

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Ceny uz fakt nevim. Take jedine linky jsem nasel ve Francii. A pri prepoctu to je vic nez slusna cena za tu 37"!
    Ale spis by mne zajimala 42". Treba se pochlapi a zmensej/zvetsej pdosviceni pro ni. Nechapu, proc to tak udelali.

j.

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od POiNTER
    LED podsvietenie sa da uz charakterizovat ako staticky kontrast (pokial ma kazdy jeden pixel moznost nastavit intenzitu podsvietenia), pretoze mozete mat pri jednom zobrazeni maximalnu aj minimalnu hodnotu kontrastu naraz.. to znamena ze sa to da definovat ako staticky kontrast.
    Mimochodom Samsung vyhral s touto technologiou EISA, za video inovaciu 2006/2007, avsak myslim ze este nemaju na trhu ziaden model s tymto unikatnym podsvietenim. Paradox je, ze ked som robil bakalarsku pracu o LED diodach (pred rokom), rozmyslal som ze by sa dali vyuzit ako podsvietenie LCD... no a uz je to tu
    Ideální by bylo, kdyby tuto technologii zavedl i Philips - pak bych asi také do LCD (znovu) šel...

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Videli ste už v reáli SAMSUNG LE40F71B ?, mám vážny záujem. Chcem na tom pozerat DIGI SAT, DVD, výstup z HDV kamery...
    Alebo TOSHIBU 42WLG66, alebo (neviem čo vybrať) len full HD

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od tonikus
    Videli ste už v reáli SAMSUNG LE40F71B ?,
    Robil som dnes prieskup v obchodoch ale nenasiel som ten Samsung nikde.... inak tak trochu som nad tym rozmyslal a nie som si uplne isty ci je podsvietovany kazdy jeden pixel zvlast diodou... kedze o LED nieco malo viem, rozmerovo sa to da dosiahnut ale samsung o tom nikde nic nepise... takze zrejme preto udavaju kontrast ako dynamicky...jedna led podsviecuje viac pixelov (inak si to neviem vysvetlit)... ak k tomu mate nejake clanky, sem s nimi, uz sa mi nechce hladat

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2006

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2006

SONY upgradla sve Xkove LCDcka na zobrazeni 1080p

http://www.sony.cz/view/ShowProduct....ory=TVP+LCD+TV

tim padem by mohly zobrazit i obraz z PC v nativnim rozliseni 1920x1080

Registrace
    Aug 2004

CyberTec no ale co toto jas 450cdl Tak 550cdl bych zajásal!

Nováček Avatar uživatele bitskull
    Registrace
    Nov 2006

ODSakEda - to neni o cislech. Mel sem moznost porovnat Toshibu, ktera mela papirove vsechny hodnoty horsi nez vedle stojici LG. Na obou se prehraval stejny zdroj (tipuju DVD) a musim rict, ze LG byla katastrofalni. Na papire vsechno moc hezky, ale ve skutecnosti bida a utrpeni

Registrace
    Aug 2004

bitskull no jo, ale když už dopředi přiznává výrobce, že jas jen 450cdl, tak to víc rozhodně nebude a tedy dopředu se nemusím dívat, nekecáli v realitě A jestli 450 nebo 550 je skra rozdíl! ono už 450 vbs 500 jeli to solidní údaj, je znát!

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 13-12-2010, 18:59
  2. SONY vs. Samsung - "přímé stovnání"
    Od JornLande v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 13-11-2008, 19:27
  3. Jakou 40" LCD - Samsung nebo Sony? Full HD nebo HD ready?
    Od tomdou v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-07-2008, 11:47
  4. Full HD 32"lcd Sony Kdl-32w4000
    Od chrastyn v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 25-04-2008, 22:28