Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s Lifeview DVB-T/Analog. FlyTV Express M5 MST-T2A2

MartinT (4)|2.10.2006 12:51
Koupil jsem si výše uvedenou kartu do express card slotu. Bohužel neustále způsobuje zatuhnutí celého systému. Při použití dodávané aplikace i při použití apl. Nero Home po určité době zatuhne systém. Jediná pomoc je vyjmutí baterie, někdy pomůže i vyjmutí karty, což způsobí reset systému. Mám nainstalovaný nejnovější ovladač a verzi SW. Máte někdo s touto kartou zkušenosti?
Ivo Mašek (10205)|2.10.2006 15:15
[quote]Jediná pomoc je vyjmutí baterie, někdy pomůže i vyjmutí karty, [/quote]
To snad ani není softwarový problém. .......... ale kdo ví...
merta8404 (3)|2.10.2006 18:34
Právě se chystám tuhle kartu pořídit, a protože sem na netu nenašel žádnou recenzi, tak by mě zajímalo, jakou máš kofiguraci notebooku. Není to mrznutí způsobený nedostatečným výkonem? A jak jinak se ti kromě toho problému ta karta zdá? Jinak budu vděčnej i za názory a zkušenosti obecně ke kartám LifeView k notebookům. Díky
MartinT (4)|3.10.2006 09:49
Mám notebook Dell Inspiron 6400 512 MB RAM, Core Duo 2300. Při chodu aplikace byla zátěž při ladění kolem 60 - 70%. Nepomohlo ani zvýšení priority aplikace. Připadá mi spíše, že chyba je softwarová buď přímo ve Windows nebo v ovladači. Se starším ovladačem i aplikací to bylo úplně stejné. Jinak kdyby vše fungovalo tak jak má karta by byla velmi dobrá.
MartinT (4)|5.10.2006 10:26
Tato karta má nový SAA7162 2x, který se dá přepnout na analog nebo digital, umožňuje nastavení analog-analog, digital-analog atd., případně zapnout jenom jeden buď analog nabo digital. Poslední ovladač ze stránek Lifeview je 1.23.9.1 a zřejmě to není ještě úplně to pravé. Jinak se mi podařilo zprovoznit s Fly2000, ale bohužel bez zvuku. Neobjevuje se mi v možnostech naše zvuková norma. Kvalita obrazu je lepší než v orig. aplikaci (než zatuhla a s ní i OS). Nemám v dosahu digital, takže všechno je zkoušeno v analogu, buď s jedním nebo oběma tunery. Chtělo by to asi novější ovladač.
merta8404 (3)|5.10.2006 22:37
:-(( Buď rád, že alespoň něco. Já si jí dneska přines domů i s novým notebookem a nic. Když chci pustit MVP, tak to hodí chybu a konec. Dvakrát sem reinstaloval systém (Win XP MC, Win XP) a stejně ani ťuk. Ani nevím zda mám nainstalovaný ovladače. Jak se ti zobrazují ve správci zařízení? Jinak díky
PS: Zpráva o chybě 01 :-R
PSS: Neví někdo co to chce?
PSSS: Teď sem si nainstaloval ten fly2000, a vůbec mi k digitalizeci videa nenabízí tu kartu, jemom kameru. Co stím?
Ivo Mašek (10205)|6.10.2006 07:01
[quote]Ani nevím zda mám nainstalovaný ovladače. Jak se ti zobrazují ve správci zařízení? [/quote]
Nesmíš tam mít žluté vykřičníky.
merta8404 (3)|6.10.2006 07:23
To je mi jasný. Už se mi podařilo je nainstalovat, ale u zařízení je výstraha neznámé umístění. Systém kartu nedetekuje ve slotu. Nepotřebuje ten express slot taky nějaký nový ovladače?
Ivo Mašek (10205)|6.10.2006 09:08
Měl by jsi mít rozhranní Expres card_54 (podle toho:
http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=49154

Pro jistotu jsou k mání i nové drivery:
http://drivers.softpedia.com/get/GRAPHICS-BOARD/LIFEVIEW/Lifeview-FlyTV-Express-M5-MST-T2A2-1239.shtml
...ale nejdříve ti musí PC detekovat ten hardware.
MartinT (4)|10.10.2006 14:14
Ten ovladač na výše uvedených stránkách je starý. Nejnovější ovladač je na stránkách Lifeview verze 1.23.9.1. Při instalaci při připojení karty jsem neměl problém. XP detekovaly nový HW a pak jsem určil ovladač. Ten poslední je podepsaný MS, takže žádný problém. Potom jsem nainstaloval aplikaci. Problémy jsou bohužel po spuštění aplikace.