Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: 2000 XP Expert dead?

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

mám kartu Leadtek WinFast TV2000 XP Expert a dnes se mi nedopatřením (při přepravě pc se prodřel kabel a dolehl na kartu) povedlo vytvořit zkrat. součástka u které je označení "FB-8" se vypařila (doslova zmizela) a plošky na kterých byla umístěna, odešly s ní.. karta je celkem v pořádku, až na tu součástku o které ani nevím co to bylo zač...podle mě jde o nějakou cestu z tuneru, protože karta nenaladí žádný program. poradí někdo co dělat? (hodila by se i fotka "kam která ploška z FB-8 vede") novou moc kupovat nechci (/už není v záruce/)
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Poradím-vyhodit! (a koupit druhou -né novou, na slovo nové jsem alergický! třeba i na inzerát použitou ale dobrou )

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

a jina moznost neni ? me by to ani tak nes*alo, spis jako ze jsem ji jeste chtel pouzit k tomu abych zaznamy z Hi8 kamery dostal na pc driv nez se znicej

Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od no_-_name
    a jina moznost neni ? me by to ani tak nes*alo, spis jako ze jsem ji jeste chtel pouzit k tomu abych zaznamy z Hi8 kamery dostal na pc driv nez se znicej
    A co za pakatel jako kompromisní A/D videopřevodník toto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=24047 za šest kil i když taková TV karta dnes vynde jen do 1000-Kč ( http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39946 )

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

no_-_name
    No jesli ti jde o tohle, tak to si raději někde pujč A/D převodník nebo DV kameru, která má odblokované analog. vstupy, kvalita bude lepší.

Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od mirekv
    no_-_name
    No jesli ti jde o tohle, tak to si raději někde pujč A/D převodník nebo DV kameru, která má odblokované analog. vstupy, kvalita bude lepší.
    To jistě!

Podobná témata

1. WinFast 2000 xp Expert ve Win 7 WMC
    Od fandaop v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-01-2010, 10:44
  2. WinFast 2000 Expert
    Od Walker.Cordell v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-01-2008, 22:23
  3. Winfast 2000 XP Expert a sluchatka USB