Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: BeSweetGui

Peu Peu je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2004

V tomto programu mi při převodu zvuku z NTSC frame na PAL frame to běží strašně pomalu,100min zvuku tak 120minut.A to převádím waw na waw,v čem to může být?
    A ještě když mám zvuk ac3,jak docílím - co mám používat na autoring,pokud to chci dostat z avi na SVCD aby to hrálo na stolním přehrávači i suroundy?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Řekl bych, že SVCD je stereo only, takže do zadních repro pouze pomocí dekodéru dolby prologic

Peu Peu je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2004

prosím trochu podrobněji,dík

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Na SVCD může bejt uleženej zvuk maximálně ve stereu, SVCD neumí dolby digital. Z toho sterea ti udělá "prostorovej" zvuk až externí dekodér dolby prologic v přehrávači.

Peu Peu je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2004

v jakém formátu nebo programu mám ten zvuk připravit?

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Tak musim se opravit, trochu sem to poplet. SVCD sice umí multikanál, ale pouze ve formátu MPEG-2 Audio, nikoliv Dolby Digital (pouze stereo umí VCD). Stolní přehrávač by měl potom mít příslušnej dekodér. Včem převádět AC3 na MPEG-2 Audio 5.1 nevim, nikdy sem to nedělal. AC3 lze dekódovat třeba pomocí ac3dec+GUI do libovolnýho stereo formátu. Návody kolem MPEG-2 Audio bych hledal třeba www.doom9.org.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

bobesh, to je dobra jeba, tvoja stará ?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

Peu - podívej se na moje stránky je tam vše podrobně popsané takže to pochopí úplně každej
    bobesh - slyšel jsi něco o programu ReMPEG2 v tomto programu jde udělat SVCD s 5.1 zvukem ale je to hrozná jeb.... takže mu s tím nebudu zatěžovat mozek

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

StyMan: Nee, to je Monica Belluci, francouzská hérečka, ale moje mladá vypadá podobně