Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Transport stream na DVB-T kartě

tonda009 (19)|26.9.2006 14:12
Ahoj všichni,

Potřeboval bych poradit kde a na jaké kartě nejlépe získat signál kde je přímo transport stream, například pro zobrazení na osciloskopu. Potřebuji to pro výukové účely. Předem moc díky za rady.
Foolproof (2713)|26.9.2006 15:10
Transport stream lze nahrát na disk prakticky z kterékoliv karty, pokud budeš chtít úplně všechny PIDy, PMT,EMM,ECM,PCR atd. zkus Multirecorder ze Skyview.

Jiné řešení by mohl být TSReader, který transport stream dokáže streamovat, ale zkoušel jsem jenom VPID a APID, takže nevím.....
tonda009 (19)|26.9.2006 15:25
Díky za info to už jsem také zkoušel ale není to ono. Já to potřebuji přímo na drátu abych to mohl poslat do generátoru DVB-T od Rhode&Schwarz a studentíkům ukázat že to funguje :o)). Je TS na nějaké kartě fyzicky vyvedeno přímo na nějakém pinu jako sériová tok dat nebo není?
Foolproof (2713)|26.9.2006 17:22
Není mi jasné co chceš ukázat, že funguje, ale buď ten drát vytáhneš před čipem, za tunerem, takže to bude namodulované nebo po opravách a demodulaci za čipem a to je to stejné, co máš na disku.
Bez zásahu do hardware za tunerem těžko.
tonda009 (19)|27.9.2006 09:29
Problém už je snad vyřešen jiným zadáním úlohy. Jinak potřeboval jsem po drátu (ten gener od Rhode nemá HDD) do generátoru poslat digitální data, ty se pak namodulují a vyšlou do éteru. Prostě studentům ukázat jak to funguje (to vysílaní DVB-T).