Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

IP TV

CyberTec (290)|22.9.2006 03:52
Sice to sem moc nepasuje, ale zajímaly by mě zkušenosti s IP TV od O2. Jaká je kvalita a taky stabilita v porovnání s jiným digitálním vysíláním DVB-C, DVB-S (třeba i v porovnání Digi TV), DVB-T. Odhlásil jsem UPC a můžu mít jinou kabelovku v analogu nebo IP TV. Vysílání má probíhat v MPEG-4 AVC a STB zatím nabízejí jenom jeden bez HDD. Zda je STB nebo PVR, který by mohl zaznamenávat vysílání na HDD a šel by připojit místo toho od O2. Nabízejí sice týdenní archiv, ale ja chci mit nektere veci napořád. Už jsem si taky zvykl nechat nahrát pořady a podívat se na ně v klidu ve volném čase. Myslím, že by to i stálo za samostatný článek navazující na zkušenosti s vysíláním DVB-T. Porovnání, co je za utracené prachy nejlepší...
Majkee (4)|30.1.2007 09:38
Presne toto by zaujímalo i mňa a či sa vôbec oplatí dnes investovať do DVB-T + analog TV tunerov pre PC, alebo DVB-T MPEG-2 TV tunerov v LCD či plazmách, alebo kupovať STB alebo DVDR + DVB-T alebo...,keď IPTV možno sfúkne všetky formy (DVB-T,C,S a ktovie čo ešte...)? Je v tom totálny chaos, nikto v podstate nevie čo a ako bude a kam to celé má smerovať a zákazník, plať za všetko. Asi ma z toho...
CyberTec (290)|13.12.2007 19:06
tak mam ted iptv od o2 a je to pekna mazanice, mpeg4 komprimovany do 3 mbits. opozdeny zvuk a dost casto vypadle keyframy (nekolikrat do hodiny je uz docela dost) zpusobujici ctverecky a zvukove vypadky.