Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

převod vobů na dvd standard

jiri111 (7)|20.9.2006 18:41
potřebuji poradit jakým způsobem z jednoho 4 GB VOBu udělat standradní dvd. s programem nero vision jsem neuspěl.
leo (345)|20.9.2006 20:04
Například demux v DGIndex, authoring v Ifoeditu.
Whitejoker (616)|20.9.2006 22:27
U novějších přehrávačů by to neměl být problém, tvorba 1G VOBů je v rámci kompatibility s hóóódně starými přehrávači.
Vem to DVDShrink-em a ověř si, že v někde v Edit/Preferences/Output files máš zatržené "Split VOB files into 1GB size chunks (recommended)".
V české verzi nevím jak je to přeložené (snad rozdělit VOBy na 1GB soubory)
stayman (12393)|20.9.2006 22:30
Len sa treba modlit, ci tam ma aj IFá :-D
Whitejoker (616)|20.9.2006 22:38
pak podle lea: Ifoedit
jiri111 (7)|22.9.2006 11:48
[quote=leo]Například demux v DGIndex, authoring v Ifoeditu.[/quote]



pomohlo toto, díky moc za radu!
GeorgeX2 (14)|22.9.2006 12:22
[quote=Whitejoker]U novějších přehrávačů by to neměl být problém, tvorba 1G VOBů je v rámci kompatibility s hóóódně starými přehrávači.
Vem to DVDShrink-em a ověř si, že v někde v Edit/Preferences/Output files máš zatržené "Split VOB files into 1GB size chunks (recommended)".
V české verzi nevím jak je to přeložené (snad rozdělit VOBy na 1GB soubory)[/quote].......Musím tě opravit,nebot se mýlíš....tvorba 1Gba vobů není v rámci kompaktibility s hodně starými přehrávači,ale je limitovaná tabulkou UDF DVD VIDEO....4 G vob si jako dvd video nevypálíš jen jako DVD ISO a ten nepodporují i nové playery jako třeba Panasonik...
StD (8612)|22.9.2006 20:15
"Hele" GeorgeX2, tu [color=red]kompaktibilitu[/color] by jsi měl trochu dostudovat, ne? A na DVD-standard mu dej rovnou link, já ho teď nemám po ruce.
Edit:
[code]http://www.dvd-replica.com/DVD/[/code] :-I
GeorgeX2 (14)|22.9.2006 21:42
Pro STD: max velikost vobu v UDF tabulce dvd videa je limitovaná adresou 0*FFFF což se rovná 1048574 kb...víc tam prostě nejde adresovat...zkus si treba v Neru vypálit 4 Gba vob jako DVD VIDEO a dej mi pak vědět jak se ti to povedlo ju????Nero ti odpoví za mě....
StD (8612)|22.9.2006 23:30
@GeorgeX2: No když máš Nero, tak už není co řešit. Já ho (na DVD)nemám a mít nechci, stejně jako řada jiných poučených.
Schválně, kontrolní otázka: Co ti to tvé slavné Nero udělá s velikostí namastrovaného disku DVD a jak vypadají stejná IFA? He. 8-)
No ale to bych se měl vlastně nejprve zeptat, v čem autorisuješ stream, pak bude dušička plavat jak olej na vodě.
P.S. Furt se bavíme o Mpeg mazanicích... (Bullback nespi!)
P.P.S. Tazateli v tomto případě nejlépe poslouží sprosté slovo "D*DShrink". Buď + nebo - s komentářem.
GeorgeX2 (14)|23.9.2006 15:37
No zrovna jsem zkusil GEAR PRO MASTERING SOFT a ten samý problém....jako DVD VIDEO UDF V 1.02 mne odmítá vypálit VOB soubor větší jak 1 Gba tak kde asi bude problém STD????Jako DVD ISO to sice vypálím,ale na panasonik ES 10 si to nepustím....a je to rekordér koupený letos v lednu tak snad už chápeš co ti píši....Ve formátu dvd video nejde adresovat více jak 0*FFFF kdežto v DVD ISO ano...dvd iso file systém CDFS !!!! DVD VIDEO file systém UDF!!!! tak snad už mne chápeš..... :-)
StD (8612)|23.9.2006 16:38
Tak si to halt budeš muset formátovat na UDF 2.0 a výš a na PC zapomeň.