Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

JVC gr-pd1 uplna BOMBA!!!

Alojz3 (58)|2.9.2004 21:03
Davnejsie tu sa rozoberala tato kamera, ze PAL verzia nevie hdtv, tak to je omyl pani.

Dostala sa mi do ruk. UPLNA BOMBA, obraz produkuje priamo v mpeg2-hd vysledok je ohromujuci, kde sa hrabu profi 3ccd, neskor uverejnim nejake snimky, alebo video ked zistim ako a kde
nejake to info>
kamera sa da prepnut do rezimu progressive kde nataca na dv pasku len vo formate mpg2 v 625/50p (rozlisenie ako DV) a 625/25p (ale uz v 1280 x 659 16:9 kamera to vola hires progressive) no a potom interlaced vo formate dv.
Na miniDV sa zmesti 60min v 625/25p v rozliseni 1280 x 659 a to uz je ine kafe pani. Ja viem da sa tu oponovat obsluhou, ostrenim, plastikovou optikou a bohvie co este je zname u superprofi 3ccd na plece, ale v prvom rade ide o vyslednu kvalitu obrazu a na tejto kamere sa da dosiahnut lavou zadnou vdaka vysokemu rozliseniu... So sumom je to v pohode, bezne osvetlena miestnost je sum na krasnej urovni like film zalezi od gain, asi je natom ako vx2100. Je az uzasne co dokaze 1ccd 1/3 ak sa to dobre navrhne.

Mozno ze to znie ako nejaka reklama, ale ja som nou ohromeny. Stala ma v prepocte z eur 115.000SKK z rakuska.
DUsoft (181)|3.9.2004 01:57
Alojz3 - Ty jsi něco popíjel - nebo si děláš srandu, ne? 9-)
Alojz3 (58)|3.9.2004 21:48
[quote=Pitomec]http://www.okoun.cz/boards/technika_a_zpracovani_amaterskeho_filmu[/quote]

k tej diskusii o ojizdeni pasky tu nieje reci, zaznam v hdv ukladam na hdd 200GB, ak dojde kupim dalsi, vyjde to lacnejsie nez minidv, takze kamera len na video out. Toto riesenie samozrejme caka na blueray a hddvd takze dovtedy len na hdd. Pouzivam hdtv projektor zaznam pustam z PC takze tam vyhody su zrejme, obraz je omnoho kontrastnejsi nez z vx2100, pochybujem ze pd170 je oviac obrazovo kvalitnejsia. Pokial potrebujem hdv zaznam pustat na beznej telke davam recompress do formatu dvd, master je vzdy na hdd. Nieco o strate kvality a nepresnosti strihu v mpg2-hd som absolutne nepostrehol a to jak na monitore, tv, lcd, plazma tak na platne. Strihlo mi to vzdy tam kde som chcel, sice som nekontroloval presne frame, ale skusim i na frame. Subjektivne je obraz lepsi nez z dv formatu. Podla mna taketo reci ze je to kram, to moze tvrdit iba clovek co ju nikdy nedrzal. Automatiku ma fajn, poradila si zatial v pohode zo vsetkym, premna chyba urcite nieje f. viewfinder. Mam k dispozicii i vx2100 ale tento kram je o triedu lepsi.
stayman (12393)|8.9.2004 14:27
keto (136)|9.9.2004 11:48
spíš doutnající silvestrovská petarda.
Teď bude vládnout světu SONY a její DHR - FX1. Takže by se mohla JVC pochlapit a vytasit něco nového a lepšího, ale rozhodně ne jednočipovýho a 720p, to je dost bída proti 1080i
stayman (12393)|9.9.2004 12:09
[quote=keto]spíš doutnající silvestrovská petarda.
Teď bude vládnout světu SONY a její DHR - FX1. Takže by se mohla JVC pochlapit a vytasit něco nového a lepšího, ale rozhodně ne jednočipovýho a 720p, to je dost bída proti 1080i[/quote]

Nevies si asi uvedomit vyhody progresivneho snimania (navyse s dvojnasobnym poctom snimkov), takze "na co" ti je sice vyssie rozlisenie 1080, ale interlaced, ked nemas moznost na tej kamere progresive ??? Odpoved bude od Panasonicu s kamerou 3xCCD a 720p a 1080i :-)

http://www.camcorderinfo.com/content/panasonic-p2-flash-pro-04_18_04.htm
Pitomec (10211)|9.9.2004 12:18
Co takhle studenou sprchu, chlapci, a návrat do reálu, t.j. 1x 1/6"CCD, PVC optika a barevný hledáček...? :-E :-E :-E
stayman (12393)|9.9.2004 12:21
Ok, uz sa mi napusta vana :-D
Pitomec (10211)|9.9.2004 12:23
[quote=StayMan by €RikŁ€]Ok, uz sa mi napusta vana :-D[/quote]
Není lepší Váh? :-E
Alojz3 (58)|9.9.2004 16:28
[quote=StayMan by €RikŁ€]Mas recht, ale to si kup radsej tuto, tam mas aj 1080i a 3xCCD :-D
[/quote]

Vyzera fajn, , pohodlne, logicke a funkcne ovladanie je typicke u sony ale bez progressive je mi to naprd.
stayman (12393)|9.9.2004 16:50
[quote=Alojz3]Vyzera fajn, , pohodlne, logicke a funkcne ovladanie je typicke u sony ale bez progressive je mi to naprd.[/quote]

A zase mas recht, budeme si musiet pockat na Panasonic :-)

http://www.camcorderinfo.com/content/panasonic-p2-flash-pro-04_18_04.htm
DUsoft (181)|9.9.2004 22:13
Alojz3 - co se chystáš točit? Pokud to je konkrétní kus, který takovou techniku potřebuje, tak no problem, ne? Máš producenta a budget. Ale to bych zamířil spíš do pronájmu něčeho lepšího, než aby se mi toto potom válelo v polici a prášilo se na to. :-)

Nebo s tím budeš točit svatby?
Alojz3 (58)|9.9.2004 23:49
[quote=DUsoft]Alojz3 - co se chystáš točit? Pokud to je konkrétní kus, který takovou techniku potřebuje, tak no problem, ne? Máš producenta a budget. Ale to bych zamířil spíš do pronájmu něčeho lepšího, než aby se mi toto potom válelo v polici a prášilo se na to. :-)

Nebo s tím budeš točit svatby?[/quote]

Kazda zahada ma jednoduche riesenie
Pitomec (10211)|10.9.2004 07:13
U tebe bych to spíš viděl na pokročilou fázi demence.
Alojz3 (58)|10.9.2004 07:27
[quote=Pitomec]U tebe bych to spíš viděl na pokročilou fázi demence.[/quote] Ty tu demenciu tak poznas, v pokrocilom veku aby mas si nanu daval pozor. Bacha tu su normalny ludia, tu sa nebavis v domove dochodcov s rovesnikmy. Alebo uz demencia u teba nabrala na plne obratky si zrejme vo faze 98 uz znova musis zobrat slovnik aby si hladal ceske slova a pozliepal to co si pocul u komparzistov.
Pitomec (10211)|10.9.2004 07:38
[quote=Alojz3]Ty tu demenciu tak poznas, v pokrocilom veku aby mas si nanu daval pozor. Bacha tu su normalny ludia, tu sa nebavis v domove dochodcov s rovesnikmy. Alebo uz demencia u teba nabrala na plne obratky si zrejme vo faze 98 uz znova musis zobrat slovnik aby si hladal ceske slova a pozliepal to co si pocul u komparzistov.[/quote]
Demenci začínám poznávat až u tvých příspěvků a je zcela zjevné, že už seš ve stádiu, kdy s tím nejde nic dělat a jedině izolace od společnosti je řešením - takže se nezdržuj a pospíchej na uzavřené oddělení psychiatrické léčebny. Možná stihneš ještě snídani ve společnosti svých stejně smýšlejících jedinců (kteří z tvého výkladu o HD budou nepochybně velmi nadšeni). :-E
Alojz3 (58)|10.9.2004 07:41
[quote=Pitomec] Demenci začínám poznávat až u tvých příspěvků a je zcela zjevné, že už seš ve stádiu, kdy s tím nejde nic dělat a jedině izolace od společnosti je řešením - takže se nezdržuj a pospíchej na uzavřené oddělení psychiatrické léčebny. Možná stihneš ještě snídani ve společnosti svých stejně smýšlejících jedinců (kteří z tvého výkladu o HD budou nepochybně velmi nadšeni). :-E[/quote]

Totiz to vsetky temy co nacal pitomec, bolo "toje na <> pokial to nieje sklo, nieje dvcam, na uplnu <> ak je fb hladacik". Sa mi zda ze ako komprazista si vybera iba tie tv serialy kde to toci CTV a len na digibeta, inak ani nejde. Pitomec ma uplne scestne myslenie. A pokial sa da na tomto fore nieco dozviediet jedine tak pitomec to ignore listu, potom tie scestne ejakulacne driiistyyy zmiznu.
Pitomec (10211)|10.9.2004 07:45
Radši spěchej, ať tu snídani stihneš - jinak tě ještě může popadnout amok z hladu a budou tě muset kurtovat k posteli... :-E
Alojz3 (58)|10.9.2004 07:47
[quote=Pitomec]Radši spěchej, ať tu snídani stihneš - jinak tě ještě může popadnout amok z hladu a budou tě muset kurtovat k posteli... :-E[/quote]

Haha ha ftipneeeee, haha, urcite sa smejes nad svojou ejakulaciou
DUsoft (181)|10.9.2004 10:14
[quote] Totiz to vsetky temy co nacal pitomec, bolo "toje na <> pokial to nieje sklo, nieje dvcam, na uplnu <> ak je fb hladacik" [/quote]

A svým způsobem má pravdu.
Pokud tady Alojz3 propaguje HD a přitom je mu jedno plastiková optika a barevný hledáček a formát záznamu, tak si dost odporuje. :BB:
Alojz3 (58)|10.9.2004 10:49
[quote=DUsoft][quote] Totiz to vsetky temy co nacal pitomec, bolo "toje na <> pokial to nieje sklo, nieje dvcam, na uplnu <> ak je fb hladacik" [/quote]

A svým způsobem má pravdu.
Pokud tady Alojz3 propaguje HD a přitom je mu jedno plastiková optika a barevný hledáček a formát záznamu, tak si dost odporuje. :BB:[/quote]

Samo ze mi jedno nieje, ale predsa ked kupim cam za 100litrov tak nemozem cakat sklo hi-end cb hladacik. Ale nemoze mi niekto tvrdit ze je to az tak zivotne dolezite a kazdemu tvrdit ze je to kram a nutit niekoho do dvcam, pre domace a poloprofi to nieje. To si niekto nedokaze uvedomit. Tu sa nedebati o profi kamerach za 300 - 400 tisic, aspon ani jeden dotaz na takyto druh kamier som tu nevidel, no pitomec kazdemu nuti telo, objektivy, vymenne hladacky.. proste tu sa o tom nedebatuje.. tu tvrdim ze kvalita HDTV je lepsia nez napr z digibeta, pokial sa bavime na urovni profi hovorime o hdtv kamerach kde bitrate dosahuje pri hdtv 100mbit, nemozes mi tvrdit ze i ta sebemensia naj kamera i od ikegami (povazovana v profi za naj) je lepsia nez plny hdtv cam. JVC pd1 je dobry prvy hdtv krok k beznej mase. A ako i prax ukazala JVC vie ako presadit svoje napady tak aby sa udrzala na roky a roky
Pitomec (10211)|10.9.2004 11:05
Panebože... Tlučhuba si zase našel na google.com slovo "Ikegami" a teď ho tady bude předhazovat v každým svým pomateným příspěvku... 9-) 9-) 9-)
Alojz3 (58)|10.9.2004 11:08
[quote=Pitomec]Panebože... Tlučhuba si zase našel na google.com slovo "Ikegami" a teď ho tady bude předhazovat v každým svým pomateným příspěvku... 9-) 9-) 9-)[/quote]

Ty nevies co je boh a zas ten trapny ejakulat co si vypotil.
Pitomec (10211)|10.9.2004 11:18
[quote=Alojz3]Ty nevies co je boh a zas ten trapny ejakulat co si vypotil.[/quote]
Bravo - už máš další slovo z google.com, kterýho se tady držíš jak šušeň v nose: "ejakulát". Jenom bacha, aby ti ho kamarádi v ústavu pro mentosy nešoupli místo pribiňáčka, kterýho máš každej den ke svačině... :-E
Alojz3 (58)|10.9.2004 11:21
[quote=Pitomec][quote=Alojz3]Ty nevies co je boh a zas ten trapny ejakulat co si vypotil.[/quote]
Bravo - už máš další slovo z google.com, kterýho se tady držíš jak šušeň v nose: "ejakulát". Jenom bacha, aby ti ho kamarádi v ústavu pro mentosy nešoupli místo pribiňáčka, kterýho máš každej den ke svačině... :-E[/quote] ja sa zmozem naviac nez pribinacik, inak dement nechapes, ze kazde tvoje slova pripominaju ejakulat? Je toho vela a je to k nicomu, pretoze si sterilny.
Pitomec (10211)|10.9.2004 11:27
[quote=Alojz3]ja sa zmozem naviac nez pribinacik, inak dement nechapes, ze kazde tvoje slova pripominaju ejakulat? Je toho vela a je to k nicomu, pretoze si sterilny.[/quote]
Hele - nechceš to sem z toho google.com rovnou nakopírovat všechno? "Ejakulát, sterilní, Ikegami" a další - zbytečně si přiděláváš práci, což může být pro mentálního retardu tvýho stupně postižení i osudový... :-E
Alojz3 (58)|10.9.2004 11:30
[quote=Pitomec][quote=Alojz3]ja sa zmozem naviac nez pribinacik, inak dement nechapes, ze kazde tvoje slova pripominaju ejakulat? Je toho vela a je to k nicomu, pretoze si sterilny.[/quote]
Hele - nechceš to sem z toho google.com rovnou nakopírovat všechno? "Ejakulát, sterilní, Ikegami" a další - zbytečně si přiděláváš práci, což může být pro mentálního retardu tvýho stupně postižení i osudový... :-E[/quote] Demente ikegami nieje ejakulat, ani sterilita. To kurvy neucia pri nastupe do funkcie co je/kto je ikegami?
Alojz3 (58)|10.9.2004 11:36
[quote=Pitomec][quote=Alojz3]ja sa zmozem naviac nez pribinacik, inak dement nechapes, ze kazde tvoje slova pripominaju ejakulat? Je toho vela a je to k nicomu, pretoze si sterilny.[/quote]
Hele - nechceš to sem z toho google.com rovnou nakopírovat všechno? "Ejakulát, sterilní, Ikegami" a další - zbytečně si přiděláváš práci, což může být pro mentálního retardu tvýho stupně postižení i osudový... :-E[/quote] No skusil som dat do google "ejakulat, sterilita, ikegami" nenaslo nic, ale ked som dal "ejakulat, sterilita" naslo kurvy, medzi nimi i pitomec a ked som dal "ejakulat, sterilita, ftak namiesto hlavy, dement" naslo len pitomec
Pitomec (10211)|10.9.2004 11:44
Zkus taky jinej vyhledávač - nebo v tom ústavu pro retardy máte přístup akorát na google.com...? :-E
Alojz3 (58)|10.9.2004 11:48
[quote=Pitomec]Zkus taky jinej vyhledávač - nebo v tom ústavu pro retardy máte přístup akorát na google.com...? :-E[/quote] A ty nevies ze ked zadam cokolvek do yahoo, altavista a pod. dostanem len text "pitomec> pvc objektiv tfuuuuuuj, cooo? dv? si blazooon? normalny obraz len z dvcpro50 alebo aspon dvcam" proste same ejakulaty. Google je lepsi ver mi tam sa da slovo pitomec odfiltrovat, tam potom najde i normalnych ludi.
Pitomec (10211)|10.9.2004 12:21
Normální lidi sice najde, ale nenormální jedinci nic z toho najitýho stejně nepochopí, takže pak tady vznikají příspěvky takovejch dementních Lojzů, jako se ty... :-E
Alojz3 (58)|10.9.2004 12:34
[quote=Pitomec]Normální lidi sice najde, ale nenormální jedinci nic z toho najitýho stejně nepochopí, takže pak tady vznikají příspěvky takovejch dementních Lojzů, jako se ty... :-E[/quote]
Ja pochybujem ze vies co je normalne a nenormalne. Dementne prispevky idu hlavne z tvojho compu.
Alojz3 (58)|10.9.2004 12:38
[quote=Pitomec]Normální lidi sice najde, ale nenormální jedinci nic z toho najitýho stejně nepochopí, takže pak tady vznikají příspěvky takovejch dementních Lojzů, jako se ty... :-E[/quote]
Ono ja chapem, ze si z doby velkeho komunizmu a komunisticku ideu nezapries, akonahle je nieco ine nez je zabehane to je suboj, este ze pitomec pri moci uz nieje a jedine naco sa zmoze je prudit po forach ejakulatmy.
Pitomec (10211)|10.9.2004 13:15
Jak jsem si teď přečetl těch tvých 32 příspěvků, jenž jsi tady od 1.9. (registrace dementního pablba) nablil, tak je mně jasný, že za svoje postižení vlastně nemůžeš a proto tě radši nechám v klidu - tolerantnost musí občas být, chudáčku... 9-)
Alojz3 (58)|10.9.2004 13:17
[quote=Pitomec]Jak jsem si teď přečetl těch tvých 32 příspěvků, jenž jsi tady od 1.9. (registrace dementního pablba) nablil, tak je mně jasný, že za svoje postižení vlastně nemůžeš a proto tě radši nechám v klidu - tolerantnost musí občas být, chudáčku... 9-)[/quote] Ja som si zvlast na teba zaregistroval novy nick, aby bolo jasne kolko prispevkov treba na teba aby si zo seba urobil vola.
Pitomec (10211)|10.9.2004 13:25
Tobě na "urobil vola" stačil jeden jediný příspěvek (ze kterýho bylo hned jasný, že seš ten stejnej dement, jenž tady vystupoval cca před rokem, pak se zase proměnil v někoho jinýho a teď je dementní Lojza3).
Alojz3 (58)|10.9.2004 13:28
[quote=Pitomec]Tobě na "urobil vola" stačil jeden jediný příspěvek (ze kterýho bylo hned jasný, že seš ten stejnej dement, jenž tady vystupoval cca před rokem, pak se zase proměnil v někoho jinýho a teď je dementní Lojza3).[/quote] Tvoje ctrl+c +v je vzrusujuce urob to este raz..