Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtreamer SW2 prosim o radu

seznam8888 (1)|2.9.2011 01:31
prosim vás o radu chci si koupit nějaký model Xtreamu asi Xtreamer SW2 a nevím jestli podporuje Xtreamer CZ xLive Installer & Updater nebo který to podporuje Xtream dík za radu
Pytkin (7947)|2.9.2011 23:58
SW2 sa snad u nas este ani nepredava .. este asi nikto s tym nebude mat nejake velke skusenosti .. SW2 sa mi zda dobry vyber .. ale na skusenosti si budeme musiet asi chvilku este pockat ..
kuko61 (257)|3.9.2011 12:54
xLive pre firmvare v 3 zatial nie je, je to komunitny projekt, takze zalezi na ludoch, co xLive vytvorili, ci ho urobia aj pre novy firmware...
gonsa (208)|3.9.2011 23:49
A hlavně SW2, tu tak rychle nebude..Podle umaxu měl přijít tento týden a nebo příští pondělí, ale mám za to, že nedojde..Navíc ten FW3, má šílené množství chyb, takže to bude spíše na nasrání, než na používání..Bohužel, xtreamer už není to co býval..
hojko (14)|6.9.2011 23:13
Dovolim si tu citovat jedneho znameho, ktory zije mimo SR/CR a SW2 si zakupil v predobjednavke a ma ho teda uz dva tyzdne doma: ,,ak a sw2 uz je doma. spociatku sa mi videl byt strasne pomaly ale to iba preto ze som nemal napojeny hdd a pustal som filmy len zo siete. po napojeni hdd(staci externy cez usb netreba vkladat dovnutra) sa rychlost rapidne zlepsila. prehralo to zatial vsetko a bez akychkolvek problemov. wifi som neskusal pretoze kabel je kabel.lamal som si hlavu ako tam dostat archivy sk/cz televizii no nasiel som na nete spakovany zlozku "scripts"(to je zlozka ktoru si prehravac vytvara na disku a ma tam veci sam pre seba sw a tak)
...no a tu zlozku som si nakopiroval na svoj disk a vuala vsetko ide. ziadne zmeny zdrojoveho kodu ani nic podobne."plug n play". podotykam ze ta zlozka bola povodne urcena pre xtreamer pro kde je verzia sw 2.xxx ja mam 3.0.5 a vsetko v pohodicke pohode. sem tam nejaky archyv neide ale to len tie madarske/ruske somariny. vsetko pohoda tak jak ma byt. takze po 1 dni pouzivania smelo odporucam xtreamer sidewinder 2!"

To znamena, ze firmware je zrejme novy len vo vizualnej podobe a ocakavam od neho len par zmien, rovnako ako keby pokracovali vo firmware verzie 2.x.
gonsa (208)|8.9.2011 21:22
No mě by spíše zajímal ten internetový prohlížeč..Chtít po tom nedodělku (původě měla být Opera s podporou flashe), aby najel na stránku archívu našich TV a z toho archívu uměl něco přehrát bude asi naivní, že ?..Nechápu, jak toto může být problém do zařízení zakomponovat, když to dneska umí skoro každý nový mobil..Ale předpokládám, že to přehrávač nezvládne..Vydavat pořád dokola ty samé mult. centra jen s jinou nálepkou výrobce je na nic..
peatro (1054)|9.9.2011 07:02
tam necekej nejake zazraky nebo funkcnost, zvlast u Xtreamru, co jsem cetl, tak ten webkit u xtreamru ani nefunguje a jestli bude, tak to bude tak pomale, ze driv si okousu vsechny nehty i na nohach, nez ti to neco nacte
gonsa (208)|9.9.2011 14:27
Tak xtreamer SW2 už je skladem na umaxu.cz ! Kdo bude prvním testovacím beránkem ? :-)

JInak já nečekám bohužel od xtreameru žádné zázraky..Čekám až někdo konečně na trh vypustí to co chci a pak přecházím..
Pavol23 (15)|15.9.2011 00:21
Ahoj, tak jsem objednal a zde jsou prvni dojmy (po cca 3 hodinach uzivani:) :

Klady:
- videa prehraje vse co jsem doma mel
- youtube jede
- webovy prohlizec funguje, na google se da normalne hledat, da se zadat i jakakoliv adresa a brouzdat po strankach (pripojil jsem pres USB bezdratovou klavesnici a mys a finguje to taky :)
- fotky bezi svizne slideshow taky

Problemy:
kdyz jsem zkousel nainstalovat Xtreaming s pripojenym externim diskem(NTFS) tak mi to hlasilo "nedostatek mista" ... kdyz jsem tam dal flesku nebo SD karu tak se nainstalovat podarilo ale po spusteni se zobrazi misto menu jen "cerny kus obrazovky" -> ale kdyz jsem zkusil naslepo Enter tak jsem se na nektere casti dostal ...


uz jsem podobne problemy cetl tady na foru nekde u firmware 2.xx a tam borec psal ze mu pomohlo preformatovani disku ... to jsem zatim nezkousel :)

nejake napady nebo tipy co jeste mam zkusit ? je to muj prvni xtreamer ...
Pavol23 (15)|15.9.2011 08:34
tak jsem naformatoval externi disk a zkusil nainstalovat znovu a xtreamering frci ... zatim jsem zkousel projekty ktere tam jsou default a vsechny jedou ...

jeste vyzkousim ty ceske archivy a dam vedet :)
gonsa (208)|15.9.2011 11:45
[quote=Pavol23;366423]nejake napady nebo tipy co jeste mam zkusit ? je to muj prvni xtreamer ...[/quote]


Sice si jdu pro něho dneska taky ( i přesto, že xtreamer kritizuju kde můžu :-), ale chtělo by to potvrzení toho, že přehrávač nezvládne přes prohlížeč přehrávat videa z archívu českých TV..Já si osobně myslím, ale že by to neměl být problém toho, že to ten přehrávač nezvládne, ale je to kvůli produktové podpory, kterou má xtreamer hroznou..Já jen doufám, že to nějakým FW opraví...
jarino1978 (8045)|15.9.2011 12:43
[quote=peatro;365638]co jsem cetl, tak ten webkit u xtreamru ani nefunguje a jestli bude, tak to bude tak pomale, ze driv si okousu vsechny nehty i na nohach, nez ti to neco nacte[/quote]

@paetro : stále síce nechápem, prečo píšeš také hovadiny, ale uvedom si, že sa hovadíš každým dňom stále viac a viac. Pokiaľ stále veríš nejakému Dune, tak to ti môžem kľudne napísať, že je to čerep, ako sviňa. Ale nie z nejakých web stránok, ale z reálneho života. Podobne, ako tebou kedysi vychvaľovaný Boxee v štýle : hovno som videl, hovno píšem. Ten Boxee sa kúše snáď častejšie, ako keď má pes blchy a Dune ? Podpora písaná len na papieri a FW s takými bugmi... Všetko má svoje + a -, len ty si myslíš, že ukazuješ vždy na niečo, čo má len tie +...Chyba, chlape...
Pavol23 (15)|15.9.2011 13:52
tak jsem zkousel v prohlizeci najet na stranky ceske televize s archivem ... video se mi neprehralo a psal mi porad "oteviram prehravac" ...
gonsa (208)|15.9.2011 18:29
Tak jsem ho před chvíli přines a jen chvilkově zkoušel..Práce s prohlížečem bohužel zdlouhavá, reakce myši a klávesnice taky (někdy více, někdy méně)..Nepříjemně mě překvapilo, že nemůžu do vyhledávacích lišt (na googlu,youtube) i přesto, že mám zapojenou klávesnici, hned přímo zadat vyhledávané slovo, ale musím to zadat ještě přes xtreamer nabídku a potvrdit..Navíc jako potvrzovací klávesa slouží mezerník, když člověk omylem zmáčkne Enter, hned se vše smaže..Zkoušel jsem iprimu, ta hlásila že chybí flash player 10.1, stáhnout samozřejmě nejde..Na nově se už objevil obrázek s trojúhelníkem pro přehrávání, ale po zmáčknutí se objevila v místě pro video jen černá obrazovka, na ivysilani se opět objevilo, že chybí zásuvný modul a na joj.sk, že chybí flash player..I na stránkách youtube to zahlásilo, že to chce flash plaayer 10.1. Youtube se rozjel jen přes youtube XL, ale nepřišel jsem nato, jak video dostat na celou obrazovku, jelikož v nabíce u videa to není..Jestli víš Pavol23, jak na to, tak napiš..Jinak youtube video se na normal zobrazení nesekalo na HD rozlišení to už ale bylo bohužel nedívatelné...
Tolik moje rychlé postřehy...
Molex (39)|15.9.2011 18:44
Zdravím, chci si koupit Xtreamer SW2 jde mi ale hlavně o přehrávání ze sítě, resp. přes WiFi (mám doma Media server - resp. wifi router s možností media serveru - což mi funguje na plazmě Panasonic, LG HDD rekordéru atd...) Takže bych chtěl mít možnost přehrávání videí z tohoto vzdáleného uložiště i v ložnici. Předem děkuji za postřehy s Xtreamerem a jeho prací se sítí.
Pavol23 (15)|15.9.2011 19:30
to Goonza: youtube XL das na celou obrazovku pomoci "4" ... akorat jsem jeste nenasel nikde radio ... ve "firmware update" se da aktualizovat ale nemuzu najit kde ho pustit ...
gonsa (208)|15.9.2011 22:37
Tak polužku s rádiy jsem taky nenašel, ale určitě Tě potěším (a nejen Tebe), když napíši, že si můžeš udělat kdekoliv na disku složku do té si uložíš rádia jako pls. a když na to klikneš, tak se ti to začne přehrávat v Jukeboxu. Nevím tedy jestli to nebylo i u SW1, ale myslím si, že ne (rádia jsem nepoužíval, díky nepřehlednosti). Teď je to super
Rádia jsem ti upnul, jen si přejmenuj ty koncovky na pls..KDyby jsi tam nenašel své rádio, tak stačí otevřít jakékoliv rádio v texťáku (soubor pslx)a přepsat link na tvé rádio a dát to uložit..

http://download.hellshare.cz/radia-xtreamer-rar/3596256/

Jinak po update na firmware 3.07 se mi přestaly trhat videa přehrávané na youtube v HD. Jedou super. Dík za tu radu s tím zvětšením.

Edit: Teď se dívám a s těmi rádií to šlo už i předtím, tak nic..Každopádně zatím jsem nenarazil přímo na menu internetová rádia..
Pavol23 (15)|16.9.2011 07:15
Cau,

diky za ty radia :)

Chtel jse se jeste zeptat jestli jsi zkousel CZ XLive ?

Martin
gonsa (208)|16.9.2011 10:17
Během dneška se na to vrhnu, někde jsem četl, že to bude fungovat, ale pro mě by bylo lepší, kdyby přehrávač podporoval flash player 10.1 hned. Jelikož co jsem si všiml tak v xlive chybí Ano šéfe - myslím nejnovější díly z 4 série , je tam jen jedna upoutávka (prima), pak farmar hleda zenu 2 (joj.sk) a těch věcí bude více...Snad to ale pořeší firmwerem..Když jdou v pohodě přehrávat youtube videa a ten archív lze pomocí xlive, taky přehrávat, tak mám za to, že to nebude takový problém..Jinak jsem objevil první mult. přehrávač, který lze ale v tuto chvíli sehnat jen na jednom místě (u distributora), který je založen na androidu a má podporu flash 10.1, takže člověk přehraje vše..Cena je jen 2590, ale bojím se jak dlouho bude trvat start apod. NA youtube jsou nějaká videa..Přehrávač se jmenuje FV-1 Google TV box.
Jinak by to chtělo přejmenovat téma na oficiální "Xtreamer SW2", jelikož přehrávač už se dá sehnat a předpokládám, že bude přibývat majitelů tohoto přehrávače, tak ať je vše hezky u sebe..

Jinak, kdyby jsi přišel nebo někdo z Vás na to, jestli by se dalo zvětšit písmo v menu, tak bych to uvítal..Nechápu proč nedělají větší fonty, když se přehrávač používá u TV...
killerman27 (871)|16.9.2011 11:46
Ahoj, farmar hleda zenu 2 na jojce je, jen to neni pojmenovane tou 2. Stacilo by to pustit a hned by jsi videl ze tam jsou nove dily.

Co se tyce novych dilu archivu primy, je to kapku slozitejsi nez se muze na prvni pohled zdat.
Kazdopadne jsou kodovane v kodeku VP6 ON2, nebo jak se to jmenuje, coz xtreamer umi, nicmene to dopadne s nejvetsi pravdepodobnosti jako s Krausem v cili bude k dispozici pouze v LQ protoze HQ u krause Xtr neprehral.

Az budu mit nejaky cas ktery budu ochotny venovat novemu archivu primy tak to udelam.
Pavol23 (15)|16.9.2011 13:21
ahoj, ohledne prvnich pokusu o XLive CZ na SW2 jsem nasel jeste tohle, ale to co jsem stahl mi moc nejelo ... mozna byl problem jen u mne lokalne tak muzes zkusit:
http://www.egreat.cz/viewtopic.php?f=55&t=3260

M.
gonsa (208)|16.9.2011 22:29
Tak napíšu nějaké další zkušenosti s SW2.
Bohužel start přístroje oproti SW1 je o dost delší. Co se týče grafické stránky menu, tak se mi líbí více teď co je na SW2(respektive FW3). Jen mě hodně štve malý font písma. Pomalé reakce na stisk ovladače jsou něco za co bych zabíjel. I u SW1 je to hrůza, ale v tomhle šla SW2 ještě dále. Tak jak to bylo i u SW1, tak na nějaké reakce přístroj ani nezareaguje. Dosah ovladače je taky velice hrozný. Co se týče menu, tak mě se líbí, že se zbytečně u každé položky (soubor s filmem či seriálem, když mám více filmů či seriálu v jedné složce)nenačítá, jak to bylo u SW1 přehrávač s náhledem toho filmu či seriálu (možná to šlo u SW1 nejak vypnout, ale nezajímal jsem se o toto).V procházení souborů ve složkách se mi zdá, že reakce SW2 jsou lepší než u SW1 - je to možná tím, že se nenačítá ten přehrávač). U SW1 se mi stávalo, když jsem měl třeba 30 dílu seriálu v jedné složce a měl jsem zmačknutou šipku na DO pro procházení, abych se dostal na požadovaný díl, že se přehrávač zasekával u SW2 to jede svižně..Dále je zobrazen na celém řádku celý popisek názvu souboru, což je pro mě lepší než částečný popis (který roloval) u SW1. Zkoušel jsem přehrát Samsung ocean demo a další ty nejsložitější testovací věci a přehrávání se sekalo. Jinak všechny filmy co jsem zkoušel i v nejvyšší kvalitě mi to přehrálo bez problémů (ale tady jsem ani nečekal problém)..Jukebox je celkem dobrá věc, líbí se mi, že když načtu jednu písničku ze složky, tak se mi v jukeboxu objeví obsah všech písniček v dané složce). Je jen škoda, že je tam jen malé okénko na ten playlist a díky toho člověk hned nevidí celý název písničky, ale naštěstí ten text aspoň rychle roluje..Jinak práce s prohlížečem je otravná..někdy to jede chvilku celkem dobře, ale pak se to sekne a nic se nějakou dobu neděje..Naštěstí v hodně případech pomáhá zmáčknout tlačítko HOME, které slouží u SW jako rychlý rozcestník k nastavení, k médiím, k internetovým aplikacím apod. a právě i pro návrat na hlavní nabídku.

WIFI ani rychlost sítě jsem nezkoušel.

Takže převládá zklamání, ale dalo se to čekat do čeho jdu..vyhovuje mi ale, že mám xtreamer naležato a zakomponoval jsem ho lépe do obývací stěny a mám schované za stěnou aspoň všechny kable..Člověk může doufat max. v tom, že chyby vylepší další FW..U SW1 to taky tak bylo i když jen do té doby, něž se začal xtreamer chovat k zákazníkům jako ke kusu hadru..

Čím dál více se, ale poohlížím po tomto: FV-1 Google TV.
111a111 (139)|17.9.2011 09:36
Prehra oceanic life demo?
scany2 (38)|17.9.2011 17:08
Tak taky přidávám zkušenost,mám ho doma dva dny,firmware 3.07,zatím převládá zklamání,celkově je přístroj dost pomalý a to ve všem - pomalá reakce na DO, pomalé načítání a spouštění hudby i filmů z externího HDD (TV to načte a spustí mnohem rychleji).Největší problém je v zasekávání přístroje, za dva dny se mi to už mnohokrát zaseklo a to především ve všem co souvisí s internetem nebo domácí síti,ale teď už i při pouštění hudby.Při filmech zatím bez problémů.Zatím mě to stojí nervy než abych se z toho nějak těšil.
peatro (1054)|17.9.2011 18:01
Ja jsem to rikal, FW3 je stary firmware v novem kabate, ty problemy co byly driv, budou i ted, nesnasim kdyz mam pravdu :-( a podle nekoho jsem hovado, jak jsem cetl o straknu driv
gonsa (208)|17.9.2011 18:22
Ono se to xtreameru snad vymstí to jejich arogantní chování a sraní na zákazníky..Bohužel stále není na trhu zařízení, které by mělo něco navíc..Pořád vychází ty samé krabičky pořád dokola a nepřináší nic nového..A pokud už nějaká vyjde (evolve solaris), tak stojí slušně řečeno za nic. Skiby xtreameru byly fakt velké silácké prohlášení a nakonec nic...Já doufám, že když se teď do toho vložil google, že přijde konečně nějaké univerzální a rychlé multimediální řešení a xtreamer a jemu podobní půjdou do kytek..Překvapuje mě pomalost reakcí xtreameru na chyby v SW2..Lépší je vydávat každý den nějaké úpravy FW než čekat měsíc a v podstatě se ničeho důležitého ani nedočkat..
kuko61 (257)|17.9.2011 18:50
[quote=gonsa;366931]...Bohužel stále není na trhu zařízení, které by mělo něco navíc...[/quote]

V tejto cenovej kategorii nie je...ale aspon sa objavili na trhu alternativy s RTD1185 (eGreat EG-R200PRO II a Mede8er MED500X2), ktore maju firmware zalozeny na novom SDK podla vsetkeho odladenejsi, ako ma xtreamer pri SW2. Kedze su funkcne vsetky tri skoro rovnake, podla skusenosti na webe a aj vdaka najnizsej cene by bol moj favorit asi eGreat.
Gudleifer (14)|18.9.2011 09:22
Mám třetí den Xtreamer SW2 doma. Rychlost (pomalost) odezvy bych ještě snesl. To, že nefungují archivy českých televizí bych taky přežil. Ale co mě uvádí k zoufalství je jeho neustálé zasekávání. Když procházím menu nebo síť, tak se každou chvíli kousne a nezbude nic jiného, než ho vypnout a zase zapnout. Jinak prostřebí Fw 3.07 je udělané hezky. Až na ty záseky. Uvažuju, že ho vrátím a pořídím si místo něj eGreat EG-R200PRO2 Plus. Jaký máte názor na tuhle výměnu?
Nebo myslíte, že Xtreamer v dohledné (krátké) době tuhle závadu odstraní novým firmwarem?
peatro (1054)|18.9.2011 13:11
Neodstrani, kdyz toho nebyly schopni za posledni uplynuly rok, pochybuju ze to udela v budoucnu
Dalsi dukaz lzi Xtreamru k predchozim zakaznikum, kdyz tvrdili, ze FW 3 bude nejlepsi a veskere chyby opravi!!
Proste novy firmware neni nic jineho, nez pokracovani toho stavajiciho v novem kabate bezici na nove graficke uprave SDK3 realizacniho tymu Realtek linuxu casablanca, na kterem bezi i jine zarizeni nebo bezili, napr. Mede8er uz bezi na stabilnejsi SDK 4.

Alternativ je spousty, napr. https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=366176&postcount=1974 , bohuzel neni moc recenzi z uzivatelske prostredi, protoze je tu obrovska loby Xtreameru a masaz budoucich zakazniku, ze jedine Xtreamer je ten nejlepsi prehravac a kdyz se vyjadrite kriticky, budou vas kamenovat jak Vaclava Klause za jeho nazor na globalni oteplovani.
Gudleifer (14)|18.9.2011 17:00
U Xtreameru se mi líbilo taky pasivní chlazení. Například eGreat má ventilátor. Nerad bych, aby mi v obýváku něco bzučelo. :-(
gonsa (208)|18.9.2011 20:09
[quote=kuko61;366934]V tejto cenovej kategorii nie je...ale aspon sa objavili na trhu alternativy s RTD1185 (eGreat EG-R200PRO II a Mede8er MED500X2), ktore maju firmware zalozeny na novom SDK podla vsetkeho odladenejsi, ako ma xtreamer pri SW2. Kedze su funkcne vsetky tri skoro rovnake, podla skusenosti na webe a aj vdaka najnizsej cene by bol moj favorit asi eGreat.[/quote]


Ale vše vyjde na stejno. Ano jeden přehrávač může býr rychlejší, ale díky větráku zase hlučnější. U každého přehrávače je pouze jiné menu..Akorát jsem si všiml u toho Mede8er, že se dá do vyhledavacích políček (třeba google) za pomocí klávesnice ihned zadávat text, bez toho aniž by se ukázala ještě nějaká tabulka přístroje a tam to musel člověk napsat, jak je to teĎ u SW2 (nebo přišli jste někdo na to, jak to vyťukat hned do vyhl. políček ?).
Jinak stále žádný z těchto přehrávačů neumí přehrát jakkékoliv internetová videa přes integrovaný prohlížeč a to je i vzhlkedem ke slibům xtreameru velice žalostné..Doufám, že příští rok bude v tomto snad přelomový..Pokud chce někdo přehrávař na přehrávání médií, tak uvítá pokud mu přehraje i videa z internetu..Já to vidím sám na sobě na TV se už v podstatě kromě cenzurovaných zpráv na nic nedívám, ale pak rád sleduju pořady z archívu (soukromá dramata, ano šéfe apod.), přítelkyně to samé..Jako dá se na to normálně dívat na 22 širokoúhlém monitoru, ale TV je pořád přece jenom TV..Betu opravdu za veliké mínus, že žádný přehrávač toto nedotáhl dokonce..Chápu, že web broswer je spíše jako bonus, ale já v podstatě nechci prohlížeč na čtení stránek, ale na spuštění videa, ke ktrému přehrávač snad slouží..To, že se najdou schopní uživatelé a udělají různé packy, aby člověk mohl vidět i věci z archívů TV je věc velice záslužná, ale nedá se na ni spoléhat. U SW2 se třeba toho nikdo neujme a pak to bude vlastně ještě méně schopné zařízení než SW1 Proto jsem spoléhal a nechal se nachytat na laciné sliby, že bude v sw2 opera s podporou flash playeru..Ale mám pocit, že kdysi byl xtreamer co se týče vývoje a komunikaci se zákazníky na velice vysoké úrovni, to že na nás začíná srát je pro mě věc nepochopitelná..Zjistilio se plno nových neduhů a stále je k dispozici jen 3.07. Vidím to tak, že se vrhnou na Prodigy a pak možná zase k SW2. Mám za to, že při chování podpory xtreameru se už, ale FW3 na SW1 nedočkáte..Zatím, ale není o co stát. Internet, který by mohl být lákadlo stojí za nic a je defakto nepoužitelný...Člověka, ale nasere, že už je tak blízko..Vyhledá si pořad v archívu i konkrétní nejnovější díl, ale pak na něho vyskočí "Nemáte nainstalován flash player 10.1". Fakt na posrání..
Pytkin (7947)|19.9.2011 01:50
tu ide ale skorej o problem tych archivov , ze asi neni nejaky jednoznacny standard , ktory by potom vsetky prehravace podporovali .. problem pri prehravacoch je casto aj so samotnymi sreamami .. ono nejake XML by sa dalo vymysliet .. ale format streamu je pre vacsinu prehravacov problem .. kodeky su ok .. to zvlada kazdy .. ale zapuzdrenie , o tom na strankach vyrobca vacsinou ani vobec nepise ..
kuko61 (257)|19.9.2011 02:26
Kto chce univerzalny pristroj aj na HD aj na web a televizne archivy, bude si musiet zatial zaobstarat HTPC. Ak ma niekto naozaj siroke naroky co sa tyka roznych zdrojov videa z HDD ci netu, je to v sucasnosti jedina moznost. Podla mna nema zmysel cakat na nejake MMC, ktore by zvladalo prehrat uplne vsetko. Eurosport player napriklad vyuziva Silverlight a pochybujem, ze ho bude v svojich prehliadacoch nejake MMC podporovat. Ja napr. pozeram Eurosport player dost casto.
Pytkin (7947)|19.9.2011 08:54
HTPC ani netreba .. staci nejaky media center , na ktorom bezi XBMC .. trebars AppleTV za 130 EUR ..
gonsa (208)|19.9.2011 11:55
Já prostě jen nevěřím, že budou výrobci MMC pořád dokola vydávat na trh ty samé zařízení..Kdo ví jak blízko byl xtreamer, když sliboval Operu s podporou flash 10.1. Když se dnes může vecpat vše do dotykových mobilů, kde nepředpokládám už i díky výdrži těchto zařízení, že se na tom někdo bude dívat nonstop na videa, tak očekávám, že není lepší věc než vymyslet jednoduché zařízení, které zvládne kromě toho co je dnes standartem, právě navíc i ty internetová videa..
libi78 (15)|19.9.2011 13:03
Uz jsem se tesil, ze Xtreamer SW2 je pro mne to prave, ale zase jsem na vazkach co poridit. Potrebuju jen zobrazit HD videa ze serveru na TV (pres dlna nebo sdileni - idealne), idealne pres wifi-n, takze mi staci MC bez disku, ale s integrovanou wifi, coz treba Playon!HD Mini2 nema. Prohlizec nepotrebuju, tv archivy mozna, ale ne nezbytne. Existuje tedy neco, u cehoz stravim alespon vetsi polovinu sledovanim videa nez stelovanim pristroje?
Pytkin (7947)|19.9.2011 13:22
to snad zvladne kazde MMC ..
misiak.pb (93)|19.9.2011 14:34
Tak dnes ho porovnam z modelom Pro. Mam ho pozicany. Som zvedavy ako bude prehravat media po sieti co Pro nezvlada.
Pytkin (7947)|19.9.2011 15:21
ja som si prave objednal v alze Xtr SW2 .. som zvedavy , ci ten novsi realtek bude mat lepsiu podporu streamingu , oproti starsiemu ..
misiak.pb (93)|19.9.2011 18:31
Mno je to o nieco lepsie ako Pro ale po sieti Samsung Oceanics video teda nestiha (HDD nemam ale dal som tam SDHC 8G kartu), inac ostatne filmy co nestihali s DTS HD idu v pohode ..
Na co nemozem prist je to kde si spravim favourites na sietove zlozky uz hodinu sa tu s tym hram.

P.S. Takze favourite je chyba 3.0.7
Pavol23 (15)|19.9.2011 19:10
@Misiak: favourites se pridava pres talcitko "Menu" ale nezkousel jsem to na sitove slozky, mam externi HDD ...
http://shop.xtreamer.net/Support/questions/1143/Add+to+Favorites+in+ver+3
111a111 (139)|19.9.2011 20:11
[quote=misiak.pb;367330]Mno je to o nieco lepsie ako Pro ale po sieti Samsung Oceanics video teda nestiha (HDD nemam ale dal som tam SDHC 8G kartu), inac ostatne filmy co nestihali s DTS HD idu v pohode ..[/quote]


ale dekoduje to vpohode bez artefaktov?
misiak.pb (93)|19.9.2011 21:46
Hej, farebne artefakty nie su, vydno ze nestiha datova linka na xtreamery (pri Samsung test video)
Ostatne v pohode.
Na co som teraz natrafil je to ze pri pozerani filmu (prehravam vyhradne po sieti) sa obcas zatrhava ale za par sekund zas ide plynulo ...
Necakal som taketo chyby ale ..
Pytkin (7947)|20.9.2011 01:18
misiak : mne ide o streaming .. datove toky 2-3mbps ..
misiak.pb (93)|20.9.2011 07:22
Pytkin:
Toto sa iba zasekava - Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps
U2 360 co Xtreamer Pro po sieti sekal tak toto ide plynulo a celkovy datovy tok je 15,6 Mbps
misiak.pb (93)|20.9.2011 07:23
[quote=Pavol23;367337]@Misiak: favourites se pridava pres talcitko "Menu" ale nezkousel jsem to na sitove slozky, mam externi HDD ...
http://shop.xtreamer.net/Support/questions/1143/Add+to+Favorites+in+ver+3[/quote]

Toto nefunguje. Cital som na fore XT ze tam maju bug v 3.0.7
Pytkin (7947)|20.9.2011 10:45
misiak : mne ide o to , ci to vobec bude vediet .. stary Xtreamer rtmp vie len cez rtmpdump a rtsp je problematicke .. o datove toky vobec nejde ..
Pytkin (7947)|20.9.2011 12:40
tak tu mam na stole XTR SW 2 a je to totalna chujovina .. to je tak pomale jak diva svina .. ovladanie funguje podivne , skoro furt mi jedno stlacenie tlacitka zachyti dva krat .. proste kurzor sa posunie o dve polozky .. atd ..

jezis nechcel by som XTR SW 2 mat doma .. by ma asi drblo ..

VRELE NEODPORUCAM KUPOVAT ..
gonsa (208)|20.9.2011 13:20
No je to prostě jedno velké zklamání, které se ale dalo bohužel čekat, po tom jakým způsobem se značka "Xtreamer" poslední dobou ubírá..Ono to hnusné chování ze strany xtreameru není asi jen tak..
peatro (1054)|20.9.2011 13:31
Ne nadarmo se silne nedopurucuje na mpcclub.com Xtreamer a pry je to dalsi v rade potapejici se lod firmy Unicorn, ktera uz podobne zklamala s Mvixem, nyni je pry na rade Xtreamer, jsem zvedav, jestli tato skvela spolecnost do tretice v budoucnu vyrazi s nejakou novou znackou MMC

V thajsku jim uz distributori zadrzeli prodej SW2 pro nespolehlivy firmware, Prodigy pravdepodobne nevyjde ani pristi mesic , vyroba ani nezapocala, protoze maji rozepre s realtek spolecnosti a byly vylouceni z SDK, pokud budou chtit nejak splnit termin, budou muset nahradit slabsim realtekem 1185, ktery je v SW2?

vice

http://www.mpcclub.com/forum/showthread.php?t=27655