Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Zvuk tv tuneru Leadtek winfast TV 2000 XP expert

17.3.2004 08:57
Ego MasarSom zo slovenska a mam taky maly problem.Tv tuner mi sice naladi vsetky stanice ale pri niektorych(Prima,CT1,CT2,STV2,CNN) mi nejde zvuk.Ked zmenim oblast hladania signalu na normu Slovakia PAL sice naladim na tychto staniciach aj zvuk ale ten zase nefunguje na vsetkych ostatnych.Stiahol som aj nove ovladace ale ani tie tento problem neriesia.Takze ak poznate riesenie tohto problemu budem velmi vdacny ak ho zverejnite,alebo zaslete na moj e-mail.Dakujem!

-EM-
17.3.2004 10:17
Petr75_tvfAž naladíš programy, tak zavři okno pro konfiguraci, a pak zkus klávesou "A" přepínat zvukové normy Pal D / Pal B.
19.3.2004 10:06
miaNa starém fóru jsem popisoval, jak to mám nastavený. Zopakuju: Abych měl defaultní normu zvuku PAL DK, jako zemi nastavuju POLAND PAL B/D (jinak by nešly přepínat normy). U tebe by mohla být lepší varianta SLOVAKIA PAL B/D, protože pokud vím, tak Markíza, JOJ i STV1 jedou v PAL BG. To je fuck, důležitý je to PAL B/D. Mám zapnuté AutoFineTune a nechám si sjet seznam stanic. Až jsou naladěné, vrátím se do režimu "koukání na televizi". Dálkovým nebo šipkama UP/DOWN si projedu nalezené stanice. Pokud je zrnění nebo jinak nekoukatelný obraz, zmáčknu "DEL" a pošlu kanál do pekel. Pokud šumí zvuk, zmáčknu "A" a tím si přepnu zvukovou normu na opačnou (tzn z PAL BG na PAL DK and vice versa). Takhle si projedu celý pásmo a mám to nastavené na věky věkův amen. Teda do té doby dokud to nepřeinstaluju :-)))