Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Epsonem - vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Epsonem - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Epson o 3 projektory. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz. Více informací naleznete v článku.
Expertiáda s Epsonem - vyhodnocení
UPDATE 22.3.2011: Expertiáda s Epsonem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců. Účastníkům se omlouváme, že to tentokrát trvalo tak dlouho (dodání projektorů se protáhlo).

Avizovaný projektor Epson EMP-DM1 coby 2. a 3. cena byl nahrazen modelem Epson EH-DM2:


1. cena zůstává v podobě modelu Epson EMP-TWD10:Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se zúčastnilo 991 čtenářů, do slosování jich postoupilo 373. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává: Karel Ploch z Blovic (9 bodů)
2. cenu získává: Petra Kučerová z Jeseníku (9 bodů)
3. cenu získává: Miroslav Pavka z Luk nad Jihlavou (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Ještě dnes výhercům pošleme e-mail o výhře a pokud na něj budou reagovat, zašleme jim v nadcházejících dnech ceny pomocí přepravní služby DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí něco vyhrát je více! Expertiády pořádáme i na našich magazínech Svethardware.cz a Digimanie.cz, proto je také doporučujeme sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 10.9.2011:

Máme pro vás další Expertiádu, tentokrát se společností Epson.

Cena pro výherce: projektor Epson EMP-TWD10
Cena za 2. a 3. místo: projektor Epson EMP-DM1
Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, TV Freaku nebo Digimanii.

Expertiádu tvoří 10 vědomostních otázek, které budou zobrazené na homepage TVFreak.cz v pracovních dnech od 13.9.2010 do 24.9.2010.

Do slosování postoupí ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (před účastí byste si je měl tedy důkladně přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).