www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Evolve nabídne HD SAT přijímač s Irdetem

Evolve nabídne HD SAT přijímač s Irdetem
, , aktualita
Rodina produktů Evolve přijala do svých řad nového bratříčka a přináší tak na český trh zbrusu nový HD satelitní přijímač s podporou DVB-S2/MPEG-4 AVC, integrovanou čtečkou karet v systému Irdeto a certifikací Skylink Ready.
K oblíbeným
reklama
Satelitní televizní přijímač s názvem Evolve BlackStar HD podporuje příjem vysílání ve standardním i vysokém rozlišení na platformách DVB-S a DVB-S2, tedy s podporou kodeků MPEG-2 i MPEG-4 AVC (H.264). Vestavěná certifikovaná čtečka Irdeto zajišťuje správnou funkčnost přístroje ve spolupráci s přístupovými kartami Skylink Irdeto, samozřejmě je možné přijímat i nekódované (FTA) programy.

Přístroj dokáže vysílání také nahrávat na externí USB paměťová zařízení, přičemž bude běžně možné souběžně se záznamem jednoho programu sledovat jiný program vysílaný stejným transpondérem. Díky podpoře funkce Virtual Channel bude dokonce možný souběžný záznam 2 kanálů a sledování třetího (jiného) kanálu (dostupnost funkce se může lišit u různých transpondérů).

Přijímač bude možné zakoupit jak v podobě samostatného set-top boxu nebo samostatného set-top boxu s kartou Skylink HD IR, tak i v kompletní sadě s parabolou, duálním LNB konvertorem a kartou Skylink HD IR. Pokud si zákazník pořídí přijímač s kartou nebo celý komplet, získá také promo balíček Multi a HD Plus na dobu dvou měsíců zcela zdarma.


DVB-S/DVB-S2 HD satelitní přijímač s podporou funkce PVR Evolve BlackStar HD.

Společně se satelitním přijímačem bude dodáván inteligentní programovatelný dálkový ovladač, do kterého si vedle ovládání samotného přijímače bude možné uložit i základní funkce pro ovládání televizoru, a vše tak řídit jediným ovladačem. Zařízení je dle vyjádření distributora nástupcem satelitního přijímače Evolve Apollo HD, který byl na český trh uveden letos v létě. Spotřeba by se měla pohybovat kolem 10 W v běžném provozu, v pohotovostním režimu pak klesne pod 1 W. Více technických detailů o přijímači zatím není k dispozici.

Na pultech u českých prodejců se novinka objeví na přelomu listopadu a prosince 2010 v rámci vánoční zaváděcí akce za zvýhodněné ceny – přijímač BlackStar HD + karta Skylink HD za 3490 Kč, satelitní komplet s kartou Skylink HD za 3990 Kč (uvedeny jsou doporučené koncové ceny včetně DPH).

Zdroj: TZ Evolve
reklama
Nejnovější články
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením
Společnost TCL připravila dva nové modely televizí. Jde o X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Series Mini LED 8K. Jak už naznačují jména, mají vysoké rozlišení 8K a technologii Mini LED.
13.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9 JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9
Společnost JVC před měsícem oznámila, že uvede 8K projektory. Nyní se oficiálně představují a zvládnou 8K při 60p nebo dokonce 4K při 120p. Vysokého rozlišení dosahují díky technologii 8K/e-shift(X).
8.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl
Xiaomi je jedničkou na čínském trhu s televizemi, které mají OLED panel. Prozatím stále minoritní technologie vystrkuje růžky a v podání Xiaomi velmi úspěšně. Firma má více než 50% podíl na trhu s OLED TV.
5.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Philips představuje nové televize OLED+936 a OLED+986 Philips představuje nové televize OLED+936 a OLED+986
V nabídce televizí společnosti Philips se objevily dva nové modely s obrazovkou typu OLED. Jde o varianty OLED+936 a OLED+986. Nové panely mají zvýšit jas až o 20 % a chybět nebude ani funkce Ambilight.
1.9.2021, aktualita, Milan Šurkala