www.tvfreak.cz
>
>
>

Epson nabídne levnější 3D projektory

Epson nabídne levnější 3D projektory
, , aktualita
Společnost Epson se pochlubila, že posouvá domácí 3D projektory s rozlišením Full HD do "cenově dostupné kategorie" a i když do zprávy zapomněla dodat, jaká ta kategorie konkrétně je, přesto se podíváme na její nabídku...
K oblíbeným
reklama
Mezi novinky patří celkem tři projektory: EH-TW6100W, EH-TW6100 a EH-TW5910, které budou dostupné od října 2012. Všechny by měly nabídnout 3D a Full HD, takže jsou vhodné především pro sledování filmů, ale také snad i pro hraní her.
EH-TW6100W


Projektor EH-TW6100W se navíc chlubí bezdrátovým rozhraním pro přenos obrazu v rozlišení až Full HD, k čemuž lze využít bezdrátový HD vysílač, takže přenos zajistíme i ze zařízení, které bezdrátové připojení nepodporují. Tento vysílač je vybaven pěti vstupy HDMI. Pak tu je u všech modelů podpora aktivních zatmívacích 3D brýlí synchronizovaných rádiovým připojením a samotné projektory jsou pochopitelně založeny na technologii 3LCD a nabídnou konverzi 2D obrazu do 3D.

Epson 3LCD zde nabídne světelný tok až 2300 lumenů a slibuje čistou bílou barvu. Ke dvojici modelů 6100 také uživatel dostane dvoje RF brýle, které může dobíjet klasicky pomocí rozhraní USB a používat je až na vzdálenost 10 metrů od vysílače.


Funkce
EH-TW6100W
EH-TW6100
EH-TW5910
Velkoplošný zážitek ve vysokém rozlišení Full HD 1080p s vysoce výkonnou 3D technologií
Bezdrátové připojení umožňuje sledování Full HD filmů bez překážejících kabelů1
-
-
Bezdrátový HD vysílač s 5 HDMI vstupy
-
-
Technologie Epson 3LCD přináší výjimečnou kvalitu obrazu
Kontrastní poměr 40000:1 zaručuje hluboké černé odstíny
20,000:1
Stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup 2 300 lumenů
2 100 lm
Funkce „super rozlišení“
Manuální horizontální a automatická vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení usnadňují vyrovnání přenášeného obrazu.
2 x HDMI 1.4
5 barevných režimů ve formátu 2D a 2 ve formátu 3D
Převod 2D obsahu ve vysokém rozlišení do 3D formátu
1 pár aktivních 3D brýlí nabájených z USB portu pro sledování prostorového obrazu2
Nejsou součástí balení
Úprava hloubky 3D
Dva výkonné 10W reproduktory
3letá záruka na lampu
Barva těla projektoru
Bílá
Černá
Bílá


Zdroj: TZ Epson
reklama
Nejnovější články
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu
Operační systém Google TV přinese na televizory režim, který vypne všechny chytré funkce a připojení k internetu. Divák nepřijde o možnost sledování živých kanálů a připojení externích zařízení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model
LG přichází s dalším nápadem, jak ukrýt televizi ve chvíli, kdy není používána. Nový patent ukazuje OLED TV, kterou lze zasunout do kazety. Design navíc umožňuje v některých případech využít pouze malou část obrazovky.
26.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář