DVD rekordér ORAVA DVR 706 se představuje

DVD rekordér ORAVA DVR 706 se představuje
, , aktualita
ORAVA představuje nový DVD rekordér ORAVA DVR 706 HDD 80 GB a už dle názvu můžete usoudit, že je vybaven 80GB pevným diskem, na nějž si budete moci zaznamenávat programy. V HQ, tedy vysoké kvalitě by to mělo být na DVD 1 hodina záznamu a...
K oblíbeným
reklama
ORAVA představuje nový DVD rekordér ORAVA DVR 706 HDD 80 GB a už dle názvu můžete usoudit, že je vybaven 80GB pevným diskem, na nějž si budete moci zaznamenávat programy. V HQ, tedy vysoké kvalitě by to mělo být na DVD 1 hodina záznamu a na HDD hodin 18. Pevný disk se také hodí, pokud hodláte nahraný pořad ještě před vypálením editovat, tedy vystříhat reklamy, apod. Pak jej můžete zaznamenat na média DVD+R/RW, DVD-R/RW ve formátech DVD+R/RW, DVD-R/RW, VCD, SVCD, CD-R/RW, DivX, MP3, WMA a Kodak Picture.DVD rekordér také chce uživateli zpříjemnit a zjednodušit ovládání tzv. one-touch nahráváním bez nutnosti vstupovat do menu. Dále je zde fce Time Shift, která funguje zároveň s nahráváním dalšího pořadu z jiného kanálu. Můžete také nepovolaným osobám zakázat editaci pořadů nahraných na pevném disku. Mezi konektory patří DV-in, Audio RCA, S-Video i USB. Formát komprese je zde MPEG-2, podporovány jsou samozřejmě české titulky. Novinku pořídíte za cenu 6000 Kč a pokud chcete, můžete si vybrat i model 705 bez pevného disku, jenž byl představen dříve. Pokud je vám naopak 80 GB málo, musíte si počkat na modely s 160GB a 250GB diskem, které přijdou za několik měsíců.

Zdroj: ORAVA
reklama
Nejnovější články
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay
Herec John Boyega mohl způsobit pořádný problém. Kvůli jeho nepozornosti se málem celý scénář ke Star Wars: The Rise of Skywalker dostal na veřejnost. Objevil se totiž v prodeji na aukčním serveru eBay.
29.11.2019, aktualita, Milan Šurkala