DVD rekordér ORAVA DVR 706 se představuje

DVD rekordér ORAVA DVR 706 se představuje
, , aktualita
ORAVA představuje nový DVD rekordér ORAVA DVR 706 HDD 80 GB a už dle názvu můžete usoudit, že je vybaven 80GB pevným diskem, na nějž si budete moci zaznamenávat programy. V HQ, tedy vysoké kvalitě by to mělo být na DVD 1 hodina záznamu a...
K oblíbeným
reklama
ORAVA představuje nový DVD rekordér ORAVA DVR 706 HDD 80 GB a už dle názvu můžete usoudit, že je vybaven 80GB pevným diskem, na nějž si budete moci zaznamenávat programy. V HQ, tedy vysoké kvalitě by to mělo být na DVD 1 hodina záznamu a na HDD hodin 18. Pevný disk se také hodí, pokud hodláte nahraný pořad ještě před vypálením editovat, tedy vystříhat reklamy, apod. Pak jej můžete zaznamenat na média DVD+R/RW, DVD-R/RW ve formátech DVD+R/RW, DVD-R/RW, VCD, SVCD, CD-R/RW, DivX, MP3, WMA a Kodak Picture.DVD rekordér také chce uživateli zpříjemnit a zjednodušit ovládání tzv. one-touch nahráváním bez nutnosti vstupovat do menu. Dále je zde fce Time Shift, která funguje zároveň s nahráváním dalšího pořadu z jiného kanálu. Můžete také nepovolaným osobám zakázat editaci pořadů nahraných na pevném disku. Mezi konektory patří DV-in, Audio RCA, S-Video i USB. Formát komprese je zde MPEG-2, podporovány jsou samozřejmě české titulky. Novinku pořídíte za cenu 6000 Kč a pokud chcete, můžete si vybrat i model 705 bez pevného disku, jenž byl představen dříve. Pokud je vám naopak 80 GB málo, musíte si počkat na modely s 160GB a 250GB diskem, které přijdou za několik měsíců.

Zdroj: ORAVA
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
22.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala