www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX

Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
, , aktualita
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix chystá nový dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space. Ten má mít minimálně 5 dílů a bude monitorovat cestu 4 "civilistů" se společností SpaceX na nízkou orbitu, kde mají strávit 3 dny. Na rozdíl od nedávných Blue Origin a Virgin Galactic se tak opravdu podívají do Vesmíru na podstatně delší dobu než pár desítek sekund.
 
 
Jedním z cílů dokumentu je i vybrat peníze pro nemocnici Jude Children’s Research Hospital v Memphisu v Tennessee. Má jít o celkem 200 mil. USD, přičemž prvních 100 mil. USD už věnoval Jared Isaacman, který je velitelem mise a který zaplatil všechna čtyři sedadla. Druhou členkou týmu bude Hayley Arceneaux, která je ve výše zmíněné nemocnici 29letou asistentkou lékaře a pokořit má několik rekordů. Bude prvním člověkem ve Vesmíru, kdo přežil rakovinu kosti, také má být prvním, kdo se dostane na orbitu s prostetickou končetinou a nejmladším americkým občanem na orbitě. Přidá se také pilotka a profesorka geologie Dr. Sian Proctor a 41letý veterán letectva Christopher Sembroski.
 
První dva díly dokumentu by se na Netflixu měly objevit 6. září, další dva 13. září. Start je pak naplánován na 15. září a poslední epizoda by měla mít délku celovečerního filmu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením
Společnost TCL připravila dva nové modely televizí. Jde o X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Series Mini LED 8K. Jak už naznačují jména, mají vysoké rozlišení 8K a technologii Mini LED.
13.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9 JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9
Společnost JVC před měsícem oznámila, že uvede 8K projektory. Nyní se oficiálně představují a zvládnou 8K při 60p nebo dokonce 4K při 120p. Vysokého rozlišení dosahují díky technologii 8K/e-shift(X).
8.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl
Xiaomi je jedničkou na čínském trhu s televizemi, které mají OLED panel. Prozatím stále minoritní technologie vystrkuje růžky a v podání Xiaomi velmi úspěšně. Firma má více než 50% podíl na trhu s OLED TV.
5.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Philips představuje nové televize OLED+936 a OLED+986 Philips představuje nové televize OLED+936 a OLED+986
V nabídce televizí společnosti Philips se objevily dva nové modely s obrazovkou typu OLED. Jde o varianty OLED+936 a OLED+986. Nové panely mají zvýšit jas až o 20 % a chybět nebude ani funkce Ambilight.
1.9.2021, aktualita, Milan Šurkala