www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX

Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
, , aktualita
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix chystá nový dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space. Ten má mít minimálně 5 dílů a bude monitorovat cestu 4 "civilistů" se společností SpaceX na nízkou orbitu, kde mají strávit 3 dny. Na rozdíl od nedávných Blue Origin a Virgin Galactic se tak opravdu podívají do Vesmíru na podstatně delší dobu než pár desítek sekund.
 
 
Jedním z cílů dokumentu je i vybrat peníze pro nemocnici Jude Children’s Research Hospital v Memphisu v Tennessee. Má jít o celkem 200 mil. USD, přičemž prvních 100 mil. USD už věnoval Jared Isaacman, který je velitelem mise a který zaplatil všechna čtyři sedadla. Druhou členkou týmu bude Hayley Arceneaux, která je ve výše zmíněné nemocnici 29letou asistentkou lékaře a pokořit má několik rekordů. Bude prvním člověkem ve Vesmíru, kdo přežil rakovinu kosti, také má být prvním, kdo se dostane na orbitu s prostetickou končetinou a nejmladším americkým občanem na orbitě. Přidá se také pilotka a profesorka geologie Dr. Sian Proctor a 41letý veterán letectva Christopher Sembroski.
 
První dva díly dokumentu by se na Netflixu měly objevit 6. září, další dva 13. září. Start je pak naplánován na 15. září a poslední epizoda by měla mít délku celovečerního filmu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71 Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71
Společnost Panasonic představila novou řadu projektorů s rozlišením WUXGA, které vévodí model PT-VMZ71. Přinese vyšší jas, přitom si však zachovává poměrně kompaktní konstrukci a nízkou hmotnost.
23.11.2021, aktualita, Milan Šurkala