Recenze  |  Aktuality  |  Články
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie  |   Svět mobilně

Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia

, , aktualita
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.

Výběr té správné streamovací služby se kvůli exkluzivnímu obsahu stává čím dál tím víc složitějším. Dostat se ke všemu obsahu se stává v podstatě nemožným, nechcete-li platit několik předplatných najednou. A nyní se na poli streamovacích služeb schyluje k další velké dohodě. Týká se společnosti WarnerMedia (která patří pod telekomunikačního giganta AT&T, kam spadá mimo jiné i HBO) a producenta a režiséra J.J. Abramse, resp. jeho produkční společnosti Bad Robot. Jednání jsou už v konečných fázích a má se jednat o kontrakt v hodnotě 500 milionů dolarů.
 
J.J. Abrams
 
J.J. Abrams, autor: Dick Thomas Johnson from Tokyo, Japan [CC BY 2.0], přes Wikimedia Commons
 
Dohoda se týká filmů, seriálů, videoher, hudby, digitálního obsahu a různých merchandise produktů. Není však jasné, zda půjde o exkluzivní dohodu, pokud se týče možnosti práce v jiných studiích. J.J. Abrams je totiž známý tím, že ve svých dohodách mívá zajištěnu neexkluzivitu, a tedy možnost dělat i pro jiná studia. Ostatně Bad Robot v minulosti dělal filmy i pro konkurenční společnosti. Např. pro Disney to byly různé díly Hvězdných válek (Star Wars: Síla se probouzí, připravovaný díl Star Wars: Vzestup Skywalkera) nebo seriál Alias, pro Paramout Pictures (Viacom) udělal např. Star Trek: Do neznáma nebo Mission: Impossible - Národ grázlů.
 
Každopádně se dá předpokládat, že ať už bude J.J. Abrams u WarnerMedia exkluzivně nebo ne, filmy, které pro WarnerMedia udělá, budou k nalezení jen na jeho nové streamovací službě a ne u konkurence. Spekuluje se, že ta bude stát až $17 měsíčně a bude zahrnovat i předplatné k službám HBO.
 


reklama
reklama