Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia

Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
, , aktualita
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
K oblíbeným
reklama
Výběr té správné streamovací služby se kvůli exkluzivnímu obsahu stává čím dál tím víc složitějším. Dostat se ke všemu obsahu se stává v podstatě nemožným, nechcete-li platit několik předplatných najednou. A nyní se na poli streamovacích služeb schyluje k další velké dohodě. Týká se společnosti WarnerMedia (která patří pod telekomunikačního giganta AT&T, kam spadá mimo jiné i HBO) a producenta a režiséra J.J. Abramse, resp. jeho produkční společnosti Bad Robot. Jednání jsou už v konečných fázích a má se jednat o kontrakt v hodnotě 500 milionů dolarů.
 
J.J. Abrams
 
J.J. Abrams, autor: Dick Thomas Johnson from Tokyo, Japan [CC BY 2.0], přes Wikimedia Commons
 
Dohoda se týká filmů, seriálů, videoher, hudby, digitálního obsahu a různých merchandise produktů. Není však jasné, zda půjde o exkluzivní dohodu, pokud se týče možnosti práce v jiných studiích. J.J. Abrams je totiž známý tím, že ve svých dohodách mívá zajištěnu neexkluzivitu, a tedy možnost dělat i pro jiná studia. Ostatně Bad Robot v minulosti dělal filmy i pro konkurenční společnosti. Např. pro Disney to byly různé díly Hvězdných válek (Star Wars: Síla se probouzí, připravovaný díl Star Wars: Vzestup Skywalkera) nebo seriál Alias, pro Paramout Pictures (Viacom) udělal např. Star Trek: Do neznáma nebo Mission: Impossible - Národ grázlů.
 
Každopádně se dá předpokládat, že ať už bude J.J. Abrams u WarnerMedia exkluzivně nebo ne, filmy, které pro WarnerMedia udělá, budou k nalezení jen na jeho nové streamovací službě a ne u konkurence. Spekuluje se, že ta bude stát až $17 měsíčně a bude zahrnovat i předplatné k službám HBO.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime
Streamovací služba Netflix se chce svézt na vlně úspěchu seriálu The Witcher. Vedle druhé řady seriálu chce připravit úplně jiný formát na tyto motivy. V plánu je totiž další seriál Zaklínače ve formě anime.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI
Philips aktualizoval nabídku svých televizí pro rok 2020 a mezi nimi jsou i nové OLED modely OLED805 a OLED855. Ty mají obrazový procesor P5, který využívá pomoci umělé inteligence  pro vylepšení obrazu.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala