Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia

Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
, , aktualita
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
K oblíbeným
reklama
Výběr té správné streamovací služby se kvůli exkluzivnímu obsahu stává čím dál tím víc složitějším. Dostat se ke všemu obsahu se stává v podstatě nemožným, nechcete-li platit několik předplatných najednou. A nyní se na poli streamovacích služeb schyluje k další velké dohodě. Týká se společnosti WarnerMedia (která patří pod telekomunikačního giganta AT&T, kam spadá mimo jiné i HBO) a producenta a režiséra J.J. Abramse, resp. jeho produkční společnosti Bad Robot. Jednání jsou už v konečných fázích a má se jednat o kontrakt v hodnotě 500 milionů dolarů.
 
J.J. Abrams
 
J.J. Abrams, autor: Dick Thomas Johnson from Tokyo, Japan [CC BY 2.0], přes Wikimedia Commons
 
Dohoda se týká filmů, seriálů, videoher, hudby, digitálního obsahu a různých merchandise produktů. Není však jasné, zda půjde o exkluzivní dohodu, pokud se týče možnosti práce v jiných studiích. J.J. Abrams je totiž známý tím, že ve svých dohodách mívá zajištěnu neexkluzivitu, a tedy možnost dělat i pro jiná studia. Ostatně Bad Robot v minulosti dělal filmy i pro konkurenční společnosti. Např. pro Disney to byly různé díly Hvězdných válek (Star Wars: Síla se probouzí, připravovaný díl Star Wars: Vzestup Skywalkera) nebo seriál Alias, pro Paramout Pictures (Viacom) udělal např. Star Trek: Do neznáma nebo Mission: Impossible - Národ grázlů.
 
Každopádně se dá předpokládat, že ať už bude J.J. Abrams u WarnerMedia exkluzivně nebo ne, filmy, které pro WarnerMedia udělá, budou k nalezení jen na jeho nové streamovací službě a ne u konkurence. Spekuluje se, že ta bude stát až $17 měsíčně a bude zahrnovat i předplatné k službám HBO.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software? Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software?
Zoner Photo Studio X je sice už dle svého názvu software určený pro správu a editaci fotografií, v posledních verzích se ale začaly rozšiřovat i schopnosti editace videa a podporuje dokonce i H.265. Obstojí jako střihový software?
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala
Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být
V těchto dnech do kin vlétl nový díl Spider-Mana s podtitulem Daleko od domova (Far From Home) a my přinášíme jeho recenzi. Peter Parker se vydá na školní výlet po Evropě, jenže elementálové mu zhatí klidnou dovolenou. Nebudou však jediní.
5.7.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher) Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)
Legendární Zaklínač (The Witcher) Andrzeje Sapkowskeho se dočká dalšího seriálového zpracování. Tentokrát se o něj postará streamovací služba Netflix, která o něm více pohovoří na následujícím Comic Conu.
2.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Rim of the World: když se Netflix zblázní Rim of the World: když se Netflix zblázní
Netflix vypustil do světa další sci-fi snímek. Tentokrát se o záchranu celého světa před invazí mimozemšťanů postarají čtyři děti na letním táboře. Bude film natočen stejně uhozeně, jako zní jeho zápletka?
2.7.2019, recenze, Milan Šurkala2 komentáře
Men in Black: International - nevýrazné pokračování Men in Black: International - nevýrazné pokračování
V kinech právě běží čtvrtý díl Mužů v černém s podtitulem Globální hrozba (Men in Black: International). Poprvé však máme v týmu agentů v terénu ženu. Dokáže nový díl překonat své předchůdce, nebo zapadne?
26.6.2019, recenze, Milan Šurkala