Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia

Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
, , aktualita
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
K oblíbeným
reklama
Výběr té správné streamovací služby se kvůli exkluzivnímu obsahu stává čím dál tím víc složitějším. Dostat se ke všemu obsahu se stává v podstatě nemožným, nechcete-li platit několik předplatných najednou. A nyní se na poli streamovacích služeb schyluje k další velké dohodě. Týká se společnosti WarnerMedia (která patří pod telekomunikačního giganta AT&T, kam spadá mimo jiné i HBO) a producenta a režiséra J.J. Abramse, resp. jeho produkční společnosti Bad Robot. Jednání jsou už v konečných fázích a má se jednat o kontrakt v hodnotě 500 milionů dolarů.
 
J.J. Abrams
 
J.J. Abrams, autor: Dick Thomas Johnson from Tokyo, Japan [CC BY 2.0], přes Wikimedia Commons
 
Dohoda se týká filmů, seriálů, videoher, hudby, digitálního obsahu a různých merchandise produktů. Není však jasné, zda půjde o exkluzivní dohodu, pokud se týče možnosti práce v jiných studiích. J.J. Abrams je totiž známý tím, že ve svých dohodách mívá zajištěnu neexkluzivitu, a tedy možnost dělat i pro jiná studia. Ostatně Bad Robot v minulosti dělal filmy i pro konkurenční společnosti. Např. pro Disney to byly různé díly Hvězdných válek (Star Wars: Síla se probouzí, připravovaný díl Star Wars: Vzestup Skywalkera) nebo seriál Alias, pro Paramout Pictures (Viacom) udělal např. Star Trek: Do neznáma nebo Mission: Impossible - Národ grázlů.
 
Každopádně se dá předpokládat, že ať už bude J.J. Abrams u WarnerMedia exkluzivně nebo ne, filmy, které pro WarnerMedia udělá, budou k nalezení jen na jeho nové streamovací službě a ne u konkurence. Spekuluje se, že ta bude stát až $17 měsíčně a bude zahrnovat i předplatné k službám HBO.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV 8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV
Samsung chce protlačit 8K z naprostého high-endu alespoň do vyššího mainstreamu. Proto představuje svůj doposud nejmenší 8K model, QLED televizi Q900 s 55" úhlopříčkou a o něco nižší cenou než u větších modelů.
10.9.2019, aktualita, Milan Šurkala